Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Videokonkurss MILLEKS MULLE SOOME KEEL?

Soome Instituut on kuulutanud välja videokonkursi kõikidele 6.-12. klasside õpilastele.

Võistluse eesmärk on tekitada huvi soome keele õppimise vastu, aga osalema on oodatud ka need, kes soome keelt ei oska. Võistlustööde esitamise tähtaeg on 20. märts 2016. o   Facebooki postitus o   Võistluse reklaamvideo Youtube’is Võistlusvideo võib olla mistahes stiilis ning selle pikkus on vaid 30 sekundit, auhind see-eest on korralik – võiduvideo tegijad saavad koos kaaslastega (kuni 20 inimest!) sõita Helsingisse Linnanmäki lõbustusparki! Info ja tingimused www.finst.ee Korraldaja: Soome Instituut  Peaauhind: Linnanmäki lõbustuspark    Toetavad: Fazer   ja Viking Line    Võistluse eesmärk on tekitada huvi soome keele õppimise vastu, aga osalema on oodatud ka need, kes soome keelt ei oska. Võistlustööde esitamise tähtaeg on 20. märts 2016. o   Facebooki postitus o   Võistluse reklaamvideo Youtube’is Võistlusvideo võib olla mistahes stiilis ning selle pikkus on vaid 30 sekundit, auhind see-eest on korralik – võiduvideo tegijad saavad koos kaaslastega (kuni 20 inimest!) sõita Helsingisse Linnanmäki lõbustusparki! Info ja tingimused www.finst.ee Korraldaja: Soome Instituut  Peaauhind: Linnanmäki lõbustuspark    Toetavad: Fazer   ja Viking Line    Soome Instituut on kuulutanud välja videokonkursi kõikidele 6.-12. klasside õpilastele. While searching for in depth information about best hosting web and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Videokonkurss MILLEKS MULLE SOOME KEEL?
Videokonkurss MILLEKS MULLE SOOME KEEL?
While searching for in depth information about best hosting web and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting and dicover best companies. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of which web hosting is best insight http://www.araweb.co.uk/Web_hosting_the_best_5_in_UK_85.htm new knowledge about website hosting best is cool, specially if new perspective finally, it is the place for reaping full knowledge about hosting web UK with couple of simple articles. Great find indeed! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Videokonkurss MILLEKS MULLE SOOME KEEL? Videokonkurss MILLEKS MULLE SOOME KEEL?

Videokonkurss MILLEKS MULLE SOOME KEEL?

17. veebr. 2016

Soome Instituut on kuulutanud välja videokonkursi kõikidele 6.-12. klasside õpilastele.

Videokonkurss MILLEKS MULLE SOOME KEEL?

Võistluse eesmärk on tekitada huvi soome keele õppimise vastu, aga osalema on oodatud ka need, kes soome keelt ei oska. Võistlustööde esitamise tähtaeg on 20. märts 2016.


o   Facebooki postitus
 Võistluse reklaamvideo Youtube’is


Võistlusvideo võib olla mistahes stiilis ning selle pikkus on vaid 30 sekundit, auhind see-eest on korralik – võiduvideo tegijad saavad koos kaaslastega (kuni 20 inimest!) sõita Helsingisse Linnanmäki lõbustusparki!

 

Info ja tingimused www.finst.ee

Korraldaja: Soome Instituut 
Peaauhind: Linnanmäki lõbustuspark   
Toetavad: Fazer   ja Viking Line 

 

 

Soome Instituut on kuulutanud välja videokonkursi kõikidele 6.-12. klasside õpilastele.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: