Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Vastuvõtukatsed toimuvad 21. ja 22. aprill

Vastuvõtukatsed gümnaasiumisse toimuvad 21. ja 22. aprillil algusega kell 10.30. NB! Vastuvõtukatsetele tuleb eelnevalt registreeruda e-posti teel: või tel. 733 4180.

Katsetele tuleb kaasa võtta isikut tõendav (fotoga) dokument, 9. klassi tunnistuse kinnitatud koopia ning kirjutusvahend.Spordisuunda kandideerijad peavad kaasa võtma sportliku rõivastuse.       10. klassi vastuvõtul arvestatakse:   - 9. klassi tunnistuse kolme veerandi või esimese poolaasta või trimestri hinnete aritmeetilist keskmist;   - vastuvõtukatsetel kirjutatud motivatsioonikirja õppesuuna valiku teemal;   - spordisuunda kandideerijatele kehaliste katsete tulemused;   - vestlust vastuvõtukomisjoniga. Spordisuunda kandideerijatele algavad vastuvõtukatsed kehaliste katsetega.Juhendi leiate siit.  Motivatsioonikirja hindamisel arvestatakse funktsionaalset lugemisoskust (etteantud juhendi mõistmist ja kasutamist), sisu ja õigekirja. Vestlusel vastuvõtukomisjoniga hinnatakse kandidaadi eeldusi ja motivatsiooni õppida vastaval õppesuunal ning suulist eneseväljendusoskust.Vestlused erinevatesse õppesuundadesse toimuvad üldjuhul eraldi. Kui õpilane soovib kandideerida kahte õppesuunda, sooritab ta sisseastumiskatsed esimesest eelistusest lähtuvalt. Kandidaadid seatakse õppesuundade kaupa saadud punktidest lähtudes pingeritta. Katsetele tuleb kaasa võtta isikut tõendav (fotoga) dokument, 9. klassi tunnistuse kinnitatud koopia ning kirjutusvahend.Spordisuunda kandideerijad peavad kaasa võtma sportliku rõivastuse.       10. klassi vastuvõtul arvestatakse:   - 9. klassi tunnistuse kolme veerandi või esimese poolaasta või trimestri hinnete aritmeetilist keskmist;   - vastuvõtukatsetel kirjutatud motivatsioonikirja õppesuuna valiku teemal;   - spordisuunda kandideerijatele kehaliste katsete tulemused;   - vestlust vastuvõtukomisjoniga. Spordisuunda kandideerijatele algavad vastuvõtukatsed kehaliste katsetega.Juhendi leiate siit.  Motivatsioonikirja hindamisel arvestatakse funktsionaalset lugemisoskust (etteantud juhendi mõistmist ja kasutamist), sisu ja õigekirja. Vestlusel vastuvõtukomisjoniga hinnatakse kandidaadi eeldusi ja motivatsiooni õppida vastaval õppesuunal ning suulist eneseväljendusoskust.Vestlused erinevatesse õppesuundadesse toimuvad üldjuhul eraldi. Kui õpilane soovib kandideerida kahte õppesuunda, sooritab ta sisseastumiskatsed esimesest eelistusest lähtuvalt. Kandidaadid seatakse õppesuundade kaupa saadud punktidest lähtudes pingeritta. Vastuvõtukatsed gümnaasiumisse toimuvad 21. ja 22. aprillil algusega kell 10.30. NB! Vastuvõtukatsetele tuleb eelnevalt registreeruda e-posti teel: või tel. 733 4180. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See web hosting best and discover best companies.
Vastuvõtukatsed toimuvad 21. ja 22. aprill
Vastuvõtukatsed toimuvad 21. ja 22. aprill
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See web hosting best and discover best companies. It's definitely first-class service they provide web hosting top and that is what makes them outstanding in the field. Sweet knowledge about best website hosting for full text I am sure, that araweb.co.uk UK web hosting is best I read it all and understood the best website hosting fully. Their well balanced I do not mind having more info about web hosting in UK but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Vastuvõtukatsed toimuvad 21. ja 22. aprill Vastuvõtukatsed toimuvad 21. ja 22. aprill

Vastuvõtukatsed toimuvad 21. ja 22. aprill

Vastuvõtukatsed gümnaasiumisse toimuvad 21. ja 22. aprillil algusega kell 10.30.
NB! Vastuvõtukatsetele tuleb eelnevalt registreeruda e-posti teel: infolahte@gmail.com või tel. 733 4180.

Vastuvõtukatsed toimuvad 21. ja 22. aprill

Katsetele tuleb kaasa võtta isikut tõendav (fotoga) dokument, 9. klassi tunnistuse kinnitatud koopia ning kirjutusvahend.

Spordisuunda kandideerijad peavad kaasa võtma sportliku rõivastuse. 

 

 

 

 

 

 

10. klassi vastuvõtul arvestatakse:

   - 9. klassi tunnistuse kolme veerandi või esimese poolaasta või trimestri hinnete aritmeetilist keskmist;

   - vastuvõtukatsetel kirjutatud motivatsioonikirja õppesuuna valiku teemal;

   - spordisuunda kandideerijatele kehaliste katsete tulemused;

   - vestlust vastuvõtukomisjoniga.

 

Spordisuunda kandideerijatele algavad vastuvõtukatsed kehaliste katsetega.

Juhendi leiate siit

 

Motivatsioonikirja hindamisel arvestatakse funktsionaalset lugemisoskust (etteantud juhendi mõistmist ja kasutamist), sisu ja õigekirja.

 

Vestlusel vastuvõtukomisjoniga hinnatakse kandidaadi eeldusi ja motivatsiooni õppida vastaval õppesuunal ning suulist eneseväljendusoskust.

Vestlused erinevatesse õppesuundadesse toimuvad üldjuhul eraldi. Kui õpilane soovib kandideerida kahte õppesuunda, sooritab ta sisseastumiskatsed esimesest eelistusest lähtuvalt. Kandidaadid seatakse õppesuundade kaupa saadud punktidest lähtudes pingeritta.

Vastuvõtukatsed gümnaasiumisse toimuvad 21. ja 22. aprillil algusega kell 10.30. NB! Vastuvõtukatsetele tuleb eelnevalt registreeruda e-posti teel: infolahte@gmail.com või tel. 733 4180.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: