Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Värske Lügemik

Ilmunud on uhiuus uudiste ja naljadega täidetud aprillikuu Lügemik ja sel korral on lugemist lausa 16 lehekülje jagu!

Ka seekordses koolilehes on mitmeid huvitavaid artikleid Lähte ÜG-s toimunust.Lugeda saab -majandusjuhataja Peep Puusepa kohta, kellel tänavu täitub Lähte kooli lõpetamisest 50 aastat,emapuhkuselt naasnud Jana Roosimägi räägib, miks temast emakeeleõpetaja sai,rõõmu saab tunda meie olümpiaadidel ja spordivõistlustel häid tulemusi saavutanud õpilaste üle ningkindlasti ei puudu ka selles lehes lugejamäng, milles sel korral leiate ootamatuid fakte meie kooli õpetajate ja juhtkonna kohta.Võitjat ootab eksklusiivne kingikott. Ka seekordses koolilehes on mitmeid huvitavaid artikleid Lähte ÜG-s toimunust.Lugeda saab -majandusjuhataja Peep Puusepa kohta, kellel tänavu täitub Lähte kooli lõpetamisest 50 aastat,emapuhkuselt naasnud Jana Roosimägi räägib, miks temast emakeeleõpetaja sai,rõõmu saab tunda meie olümpiaadidel ja spordivõistlustel häid tulemusi saavutanud õpilaste üle ningkindlasti ei puudu ka selles lehes lugejamäng, milles sel korral leiate ootamatuid fakte meie kooli õpetajate ja juhtkonna kohta.Võitjat ootab eksklusiivne kingikott. Ilmunud on uhiuus uudiste ja naljadega täidetud aprillikuu Lügemik ja sel korral on lugemist lausa 16 lehekülje jagu! It's definitely not about low price of best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of web top hosting reliability.
Värske Lügemik
Värske Lügemik
It's definitely not about low price of best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of web top hosting reliability. It may be not leisure reading, but the best website hosting is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. The link is generally describing website hosting best, regain if you want UK hosting, araweb.co.uk is best it's recognized brand with satisfying hosting web provider always rigorously seeking right crafted quality I do not mind having more info about web hosting provider but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Värske Lügemik Värske Lügemik

Värske Lügemik

5. aprillil 2022

Ilmunud on uhiuus uudiste ja naljadega täidetud aprillikuu Lügemik ja sel korral on lugemist lausa 16 lehekülje jagu!

Ka seekordses koolilehes on mitmeid huvitavaid artikleid Lähte ÜG-s toimunust.

Lugeda saab -

majandusjuhataja Peep Puusepa kohta, kellel tänavu täitub Lähte kooli lõpetamisest 50 aastat,

emapuhkuselt naasnud Jana Roosimägi räägib, miks temast emakeeleõpetaja sai,

rõõmu saab tunda meie olümpiaadidel ja spordivõistlustel häid tulemusi saavutanud õpilaste üle ning

kindlasti ei puudu ka selles lehes lugejamäng, milles sel korral leiate ootamatuid fakte meie kooli õpetajate ja juhtkonna kohta.

Võitjat ootab eksklusiivne kingikott.

Ilmunud on uhiuus uudiste ja naljadega täidetud aprillikuu Lügemik ja sel korral on lugemist lausa 16 lehekülje jagu!
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: