Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Värske LÜGEMIK on müügil

Valminud on uus, pidulik vabariigi aastapäeva teemaline koolileht, mida saabki osta alates 17. veebruarist!

Ka seekordses koolilehes on mitmeid kaasahaaravaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust. Lugeda saab Lähte kooli õpilaste projektikäigust Hispaaniasse, intervjuust belglasest vahetusõpilasega saab teada, mis talle Eesti juures meeldib, õpetaja Laura Tamme räägib oma ettevõtmistest, vaadata ja meenutada saab esimest poolaastat.Kindlasti saab ka seekord osaleda lugejamängus, milleks on Eesti-teemaline ristsõna. Võitjat ootab Lügemiku meeskonna poolt kokku pandud eksklusiivne kingikott.Leht maksab 1 € ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest alates 17. veebruarist.C-korpusesse tuleme ajalehte müüma neljapäeval, reedel ja ka tuleval nädalal. Ka seekordses koolilehes on mitmeid kaasahaaravaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust. Lugeda saab Lähte kooli õpilaste projektikäigust Hispaaniasse, intervjuust belglasest vahetusõpilasega saab teada, mis talle Eesti juures meeldib, õpetaja Laura Tamme räägib oma ettevõtmistest, vaadata ja meenutada saab esimest poolaastat.Kindlasti saab ka seekord osaleda lugejamängus, milleks on Eesti-teemaline ristsõna. Võitjat ootab Lügemiku meeskonna poolt kokku pandud eksklusiivne kingikott.Leht maksab 1 € ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest alates 17. veebruarist.C-korpusesse tuleme ajalehte müüma neljapäeval, reedel ja ka tuleval nädalal. Valminud on uus, pidulik vabariigi aastapäeva teemaline koolileht, mida saabki osta alates 17. veebruarist! For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field.
Värske LÜGEMIK on müügil
Värske LÜGEMIK on müügil
For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field. Probably because they tell complex ideas of the best website hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. Purified knowledge, which offers deep understanding of hosting UK web regain web hosting in the UK therefore I use allways their services when I need hosting web provider crafted quality finally, it is the place for reaping full knowledge about web hosting company with couple of simple articles. Great find indeed! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Värske LÜGEMIK on müügil Värske LÜGEMIK on müügil

Värske LÜGEMIK on müügil

16. veebr. 2022

Valminud on uus, pidulik vabariigi aastapäeva teemaline koolileht, mida saabki osta alates 17. veebruarist!

Ka seekordses koolilehes on mitmeid kaasahaaravaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust. Lugeda saab Lähte kooli õpilaste projektikäigust Hispaaniasse, intervjuust belglasest vahetusõpilasega saab teada, mis talle Eesti juures meeldib, õpetaja Laura Tamme räägib oma ettevõtmistest, vaadata ja meenutada saab esimest poolaastat.

Kindlasti saab ka seekord osaleda lugejamängus, milleks on Eesti-teemaline ristsõna. Võitjat ootab Lügemiku meeskonna poolt kokku pandud eksklusiivne kingikott.

Leht maksab 1 € ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest alates 17. veebruarist.

C-korpusesse tuleme ajalehte müüma neljapäeval, reedel ja ka tuleval nädalal.

Valminud on uus, pidulik vabariigi aastapäeva teemaline koolileht, mida saabki osta alates 17. veebruarist!
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: