Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Uus kooliaasta läks käima

3. septembril toimus kooliaasta alguse tähistamiseks kaks aktus.

Pärast klassijuhataja tundi kogunesid õpilased klassidest 2. - 11. kooli maja ette, et üheskoos alustada 2018/2019 õppeaastat. Kõlasid muusikalised etteasted ning tervituskõne pidas kooli direktor Üllar Loks. 3. kooliastmesse ülemineku puhul kutsuti teiste ette 4. klassid, keda tänavu on suisa kolm paralleeli. Ülejäänud kooliperele tutvustamiseks kutsuti rahva ette ka värsked gümnasistid ehk 10. klasside õpilased, sedapuhku õppesuundade kaupa - tehnoloogia, meedia ja sport. Kokku on kümnendikke 60, jagunedes kaheks klassikollektiiviks - 10.ms ja 10.ts. Et esimene koolipäev õpilasi liiga ära ei väsitaks, lubati nad kohe pärast aktus tagasi kodudesse või ühikasse. Väliaktuse õnnestumist soosis ka ilm, püsides vihmavaba terve päeva jooksul.Kell 11 kõlas aulas esimene koolikell - tänavustele esmaklassilistele täiesti esimest korda ning viimast korda abiturientidele. Esimesse klassi astujaid oli kahe klassi peale 23. Klassiõpetajana alustasid nendega tööd õpetajad Diana Nõlvak ja Kersti Aste. Oma viimast gümnaasiumiaastat alustas 42 abiturienti. Koos väikeste sõpradega kuulati pidupäevakõnesid, meeleolukat muusikat ning pärast aktust jäädvustati hetk ka ühispiltidele. Siis veel ühises ringis paar tantsumängu ning oligi kõigil aeg kodudesse naasta. Et siis järgmisel hommikul juba tõsise tööga pihta hakata.  Pärast klassijuhataja tundi kogunesid õpilased klassidest 2. - 11. kooli maja ette, et üheskoos alustada 2018/2019 õppeaastat. Kõlasid muusikalised etteasted ning tervituskõne pidas kooli direktor Üllar Loks. 3. kooliastmesse ülemineku puhul kutsuti teiste ette 4. klassid, keda tänavu on suisa kolm paralleeli. Ülejäänud kooliperele tutvustamiseks kutsuti rahva ette ka värsked gümnasistid ehk 10. klasside õpilased, sedapuhku õppesuundade kaupa - tehnoloogia, meedia ja sport. Kokku on kümnendikke 60, jagunedes kaheks klassikollektiiviks - 10.ms ja 10.ts. Et esimene koolipäev õpilasi liiga ära ei väsitaks, lubati nad kohe pärast aktus tagasi kodudesse või ühikasse. Väliaktuse õnnestumist soosis ka ilm, püsides vihmavaba terve päeva jooksul.Kell 11 kõlas aulas esimene koolikell - tänavustele esmaklassilistele täiesti esimest korda ning viimast korda abiturientidele. Esimesse klassi astujaid oli kahe klassi peale 23. Klassiõpetajana alustasid nendega tööd õpetajad Diana Nõlvak ja Kersti Aste. Oma viimast gümnaasiumiaastat alustas 42 abiturienti. Koos väikeste sõpradega kuulati pidupäevakõnesid, meeleolukat muusikat ning pärast aktust jäädvustati hetk ka ühispiltidele. Siis veel ühises ringis paar tantsumängu ning oligi kõigil aeg kodudesse naasta. Et siis järgmisel hommikul juba tõsise tööga pihta hakata.  3. septembril toimus kooliaasta alguse tähistamiseks kaks aktus. This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place.
Uus kooliaasta läks käima
Uus kooliaasta läks käima
This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place. I don't think it is trivial question, because which web hosting is best truly matters when you have website with heavy load. I am confident about their ideas. Find top notch page of best website hosting for article the best hosting new knowledge about hosting UK web is cool, specially if clear system for publications, which are really important for me. Finally, UK web hosting exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Uus kooliaasta läks käima Uus kooliaasta läks käima

Uus kooliaasta läks käima

4. sept. 2018

3. septembril toimus kooliaasta alguse tähistamiseks kaks aktus.

Uus kooliaasta läks käima

Pärast klassijuhataja tundi kogunesid õpilased klassidest 2. - 11. kooli maja ette, et üheskoos alustada 2018/2019 õppeaastat. Kõlasid muusikalised etteasted ning tervituskõne pidas kooli direktor Üllar Loks. 3. kooliastmesse ülemineku puhul kutsuti teiste ette 4. klassid, keda tänavu on suisa kolm paralleeli. Ülejäänud kooliperele tutvustamiseks kutsuti rahva ette ka värsked gümnasistid ehk 10. klasside õpilased, sedapuhku õppesuundade kaupa - tehnoloogia, meedia ja sport. Kokku on kümnendikke 60, jagunedes kaheks klassikollektiiviks - 10.ms ja 10.ts. 

Et esimene koolipäev õpilasi liiga ära ei väsitaks, lubati nad kohe pärast aktus tagasi kodudesse või ühikasse. Väliaktuse õnnestumist soosis ka ilm, püsides vihmavaba terve päeva jooksul.

Kell 11 kõlas aulas esimene koolikell - tänavustele esmaklassilistele täiesti esimest korda ning viimast korda abiturientidele. Esimesse klassi astujaid oli kahe klassi peale 23. Klassiõpetajana alustasid nendega tööd õpetajad Diana Nõlvak ja Kersti Aste.
Oma viimast gümnaasiumiaastat alustas 42 abiturienti. Koos väikeste sõpradega kuulati pidupäevakõnesid, meeleolukat muusikat ning pärast aktust jäädvustati hetk ka ühispiltidele. Siis veel ühises ringis paar tantsumängu ning oligi kõigil aeg kodudesse naasta. Et siis järgmisel hommikul juba tõsise tööga pihta hakata.

 

Uus kooliaasta läks käima
Uus kooliaasta läks käima
Uus kooliaasta läks käima
Uus kooliaasta läks käima
Uus kooliaasta läks käima
3. septembril toimus kooliaasta alguse tähistamiseks kaks aktus.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: