Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tublid tulemused pandeemia piirangutele vaatamata

Armin Apitius (12.kl) saavutas Tartumaa piirkondlikul saksa keele olümpiaadil 1. koha. ®ürii otsusega kutsuti ta märtsikuus osalema Tallinna Ülikooli poolt korraldatavas lõppvoorus, kus ta saavutas tubli 8.koha. Armini juhendaja on õpetaja Varje Kaarde.* * *Karl-Marten Kütt (9.kl) saavutas Tartumaa piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil 3. koha. Olümpiaad toimus kahes voorus veebruaris ja märtsis. Karl-Marteni juhendaja on Erki Veikar.* * *8.- 9. mail toimus Kähriku matkamäng, kus osalesid ka Lähte noorkotkad. Matk (~50km) soisel ning künklikul maastikul koos vastutegevusega, kus meeskondi aeg-ajalt kimbutati ning paukmoonaga tulistati. Kontrollpunktides tuli sooritada erinevaid ülesandeid: meeskonnatöö harjutused, meditsiin, sidepidamine, lõkke tegemine, miiniväljal liikumine, luure. Lähte Noorte Kotkaste rühmapealiku abi Karl-Marten Kütt soovib kiita Lähte noorkotkaid Marvet Kirsi, Hendrik Viski ja Raimond Leimat, kes saavutasid matkamängus 7. koha, osaledes sellisel võistlusel esimest korda. Kiiduväärt oli noormeeste vastupidavus, järjepidavus ning suurt tahe võita. Soovime jõudu noorkotkastele ka edaspidiseks.  Armin Apitius (12.kl) saavutas Tartumaa piirkondlikul saksa keele olümpiaadil 1. koha. ®ürii otsusega kutsuti ta märtsikuus osalema Tallinna Ülikooli poolt korraldatavas lõppvoorus, kus ta saavutas tubli 8.koha. Armini juhendaja on õpetaja Varje Kaarde.* * *Karl-Marten Kütt (9.kl) saavutas Tartumaa piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil 3. koha. Olümpiaad toimus kahes voorus veebruaris ja märtsis. Karl-Marteni juhendaja on Erki Veikar.* * *8.- 9. mail toimus Kähriku matkamäng, kus osalesid ka Lähte noorkotkad. Matk (~50km) soisel ning künklikul maastikul koos vastutegevusega, kus meeskondi aeg-ajalt kimbutati ning paukmoonaga tulistati. Kontrollpunktides tuli sooritada erinevaid ülesandeid: meeskonnatöö harjutused, meditsiin, sidepidamine, lõkke tegemine, miiniväljal liikumine, luure. Lähte Noorte Kotkaste rühmapealiku abi Karl-Marten Kütt soovib kiita Lähte noorkotkaid Marvet Kirsi, Hendrik Viski ja Raimond Leimat, kes saavutasid matkamängus 7. koha, osaledes sellisel võistlusel esimest korda. Kiiduväärt oli noormeeste vastupidavus, järjepidavus ning suurt tahe võita. Soovime jõudu noorkotkastele ka edaspidiseks.  Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it.
Tublid tulemused pandeemia piirangutele vaatamata
Tublid tulemused pandeemia piirangutele vaatamata
Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it. While searching for in depth information about which is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Sweet knowledge about web hosting best learn UK company araweb.co.uk I am confident, that best website hosting is one of the best funny part is for my websites are all up now and are not breaking down. therefore best hosting website really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tublid tulemused pandeemia piirangutele vaatamata Tublid tulemused pandeemia piirangutele vaatamata

Tublid tulemused pandeemia piirangutele vaatamata

12. mail 2021
Tublid tulemused pandeemia piirangutele vaatamata

Armin Apitius (12.kl) saavutas Tartumaa piirkondlikul saksa keele olümpiaadil 1. koha. ®ürii otsusega kutsuti ta märtsikuus osalema Tallinna Ülikooli poolt korraldatavas lõppvoorus, kus ta saavutas tubli 8.koha. Armini juhendaja on õpetaja Varje Kaarde.

* * *

Karl-Marten Kütt (9.kl) saavutas Tartumaa piirkondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil 3. koha. Olümpiaad toimus kahes voorus veebruaris ja märtsis. Karl-Marteni juhendaja on Erki Veikar.

* * *

8.- 9. mail toimus Kähriku matkamäng, kus osalesid ka Lähte noorkotkad. Matk (~50km) soisel ning künklikul maastikul koos vastutegevusega, kus meeskondi aeg-ajalt kimbutati ning paukmoonaga tulistati. Kontrollpunktides tuli sooritada erinevaid ülesandeid: meeskonnatöö harjutused, meditsiin, sidepidamine, lõkke tegemine, miiniväljal liikumine, luure.
Lähte Noorte Kotkaste rühmapealiku abi Karl-Marten Kütt soovib kiita Lähte noorkotkaid Marvet Kirsi, Hendrik Viski ja Raimond Leimat, kes saavutasid matkamängus 7. koha, osaledes sellisel võistlusel esimest korda. Kiiduväärt oli noormeeste vastupidavus, järjepidavus ning suurt tahe võita. Soovime jõudu noorkotkastele ka edaspidiseks.

 

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: