Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Toimus lahe leivapäev

29. septembril oli Lähte kooli C-korpus täis mõnusat leivalõhna. Esimene kooliaste tähistas rahvakalendri mihklipäeva leivapäevaga.

Õpilased olid kodudest kaasa toonud koos emadega küpsetatud koduleibasid, mis kõik väga isemoodi välja nägid ja maitsesid. Iga soovija sai neid maitsta ning soovi korral endale ka retsepti talletada. Õpetajate abiga küpsetati kooli õppeköögis ka ise leiba, mida siis soojalt üheskoos maiustada sai.Fuajeesse oli välja pandud valik poeleibasid ning laste valmistatud naerunäolised võileivad.Stendil oli väljas leivateemalised vanasõnad ja kõnekäänud ning mõistekaart, mis andis vastused küsimustele: miks üldse peaks sööma rukkileiba, mida kasulikku me leivast saame, millist leiba võiks süüa ning millised on leiva rahvapärased nimetused.      Õpilased olid kodudest kaasa toonud koos emadega küpsetatud koduleibasid, mis kõik väga isemoodi välja nägid ja maitsesid. Iga soovija sai neid maitsta ning soovi korral endale ka retsepti talletada. Õpetajate abiga küpsetati kooli õppeköögis ka ise leiba, mida siis soojalt üheskoos maiustada sai.Fuajeesse oli välja pandud valik poeleibasid ning laste valmistatud naerunäolised võileivad.Stendil oli väljas leivateemalised vanasõnad ja kõnekäänud ning mõistekaart, mis andis vastused küsimustele: miks üldse peaks sööma rukkileiba, mida kasulikku me leivast saame, millist leiba võiks süüa ning millised on leiva rahvapärased nimetused.      29. septembril oli Lähte kooli C-korpus täis mõnusat leivalõhna. Esimene kooliaste tähistas rahvakalendri mihklipäeva leivapäevaga. Essential idea would be find what is the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability.
Toimus lahe leivapäev
Toimus lahe leivapäev
Essential idea would be find what is the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability. It's definitely first-class service they provide which web hosting is best and that is what makes them outstanding in the field. They have more in one page than others have in five written on topic hosting web top full article hosting company in the UK I read it all and understood best website hosting fully. Their best offers , so their well-balanced approach to best hosting website is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Toimus lahe leivapäev Toimus lahe leivapäev

Toimus lahe leivapäev

29. sept. 2016

29. septembril oli Lähte kooli C-korpus täis mõnusat leivalõhna.
Esimene kooliaste tähistas rahvakalendri mihklipäeva leivapäevaga.

Toimus lahe leivapäev
Toimus lahe leivapäev

Õpilased olid kodudest kaasa toonud koos emadega küpsetatud koduleibasid, mis kõik väga isemoodi välja nägid ja maitsesid. Iga soovija sai neid maitsta ning soovi korral endale ka retsepti talletada. 

Õpetajate abiga küpsetati kooli õppeköögis ka ise leiba, mida siis soojalt üheskoos maiustada sai.

Fuajeesse oli välja pandud valik poeleibasid ning laste valmistatud naerunäolised võileivad.

Stendil oli väljas leivateemalised vanasõnad ja kõnekäänud ning mõistekaart, mis andis vastused küsimustele: miks üldse peaks sööma rukkileiba, mida kasulikku me leivast saame, millist leiba võiks süüa ning millised on leiva rahvapärased nimetused. 

 

 

 

 

Toimus lahe leivapäev
29. septembril oli Lähte kooli C-korpus täis mõnusat leivalõhna. Esimene kooliaste tähistas rahvakalendri mihklipäeva leivapäevaga.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: