Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Toetame laste turvakodu

Lähte abituriendid viivad läbi korjanduse Tartu Laste Turvakodu toetuseks.

    Aitame koos Tartu Laste Turvakodu       Tartu Laste Turvakodu on ajutine varjupaik, mis pakub abi, tuge ja kaitset vägivalla või konfliktide tõttu ohtu sattunud ja peavarju ning hoolitsuseta jäänud 3-18 aastastele lastele, vajadusel ka emadega lastega.Väike korjanduskarp on avatud 29.november - 10.detsember Lähte kooli esimesel korrusel. Kogutud raha eest plaanib abituurium kinkida turvakodule vajalikke esemeid.Tule ja toeta turvakodu ka sina!              Aitame koos Tartu Laste Turvakodu       Tartu Laste Turvakodu on ajutine varjupaik, mis pakub abi, tuge ja kaitset vägivalla või konfliktide tõttu ohtu sattunud ja peavarju ning hoolitsuseta jäänud 3-18 aastastele lastele, vajadusel ka emadega lastega.Väike korjanduskarp on avatud 29.november - 10.detsember Lähte kooli esimesel korrusel. Kogutud raha eest plaanib abituurium kinkida turvakodule vajalikke esemeid.Tule ja toeta turvakodu ka sina!          Lähte abituriendid viivad läbi korjanduse Tartu Laste Turvakodu toetuseks. Finally I found good backing to my idea about which web hosting is best and was able to do proper research.
Toetame laste turvakodu
Toetame laste turvakodu
Finally I found good backing to my idea about which web hosting is best and was able to do proper research. This is the fact, that there are exellent best website hosting available, but they are hard to find at first place. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative the best website hosting for full text read araweb.co.uk website I experienced web hosting in the UK in most personal knowledge, therefore I know, that new perspective after reading this article, I know much better hosting web UK and may suggest ideas about web hosting services even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Toetame laste turvakodu Toetame laste turvakodu

Toetame laste turvakodu

26. nov. 2013

Lähte abituriendid viivad läbi korjanduse Tartu Laste Turvakodu toetuseks.

    Aitame koos Tartu Laste Turvakodu       

Tartu Laste Turvakodu on ajutine varjupaik, mis pakub abi, tuge ja kaitset vägivalla või konfliktide tõttu ohtu sattunud ja peavarju ning hoolitsuseta jäänud 3-18 aastastele lastele, vajadusel ka emadega lastega.

Väike korjanduskarp on avatud 29.november - 10.detsember Lähte kooli esimesel korrusel. 

Kogutud raha eest plaanib abituurium kinkida turvakodule vajalikke esemeid.

Tule ja toeta turvakodu ka sina!        

 

Lähte abituriendid viivad läbi korjanduse Tartu Laste Turvakodu toetuseks.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: