Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tellige Lügemik

Meie koolilehe Lügemik toimetus annab teada, et veel oodatakse vastuseid mõlema lugejamängu kohta. On viimane aeg oma vastused ära saata aadressile . Loosimises osalevad ka need, kellel kõik vastused õiged pole. ©anss võita on ju suurem kui loteriis!

Peagi on ilmumas ka uus ajaleht. Selleks, et oleks kindel, et iga soovija lehe saab, siis on toimetus teinud ettetellimiseks lingi: https://forms.gle/RnVCBmNnmipM77Fm8 Aega detsembrilehte ette tellida on 13. detsembrini (k.a). Peagi on ilmumas ka uus ajaleht. Selleks, et oleks kindel, et iga soovija lehe saab, siis on toimetus teinud ettetellimiseks lingi: https://forms.gle/RnVCBmNnmipM77Fm8 Aega detsembrilehte ette tellida on 13. detsembrini (k.a). Meie koolilehe Lügemik toimetus annab teada, et veel oodatakse vastuseid mõlema lugejamängu kohta. On viimane aeg oma vastused ära saata aadressile . Loosimises osalevad ka need, kellel kõik vastused õiged pole. ©anss võita on ju suurem kui loteriis! This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place.
Tellige Lügemik
Tellige Lügemik
This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place. I don't think it is trivial question, because what is the best web hosting truly matters when you have website with heavy load. They offer safe environment for which is the best web hosting, clear vision hosting company in the UK it's recognized brand with satisfying web top hosting always rigorously seeking right clear understanding after long story. I read about which web hosting UK and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tellige Lügemik Tellige Lügemik

Tellige Lügemik

10. dets. 2021

Meie koolilehe Lügemik toimetus annab teada, et veel oodatakse vastuseid mõlema lugejamängu kohta. On viimane aeg oma vastused ära saata aadressile lygemik@gmail.com. Loosimises osalevad ka need, kellel kõik vastused õiged pole. ©anss võita on ju suurem kui loteriis!

Tellige Lügemik

Peagi on ilmumas ka uus ajaleht. Selleks, et oleks kindel, et iga soovija lehe saab, siis on toimetus teinud ettetellimiseks lingi: https://forms.gle/RnVCBmNnmipM77Fm8

 

Aega detsembrilehte ette tellida on 13. detsembrini (k.a).

Meie koolilehe Lügemik toimetus annab teada, et veel oodatakse vastuseid mõlema lugejamängu kohta. On viimane aeg oma vastused ära saata aadressile lygemik@gmail.com. Loosimises osalevad ka need, kellel kõik vastused õiged pole. ©anss võita on ju suurem kui loteriis!
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: