Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Teele Tammet Laulukarusselli saates

8 a.Teele Tammet esindab Tartu maakonda Laulukarusselli saates juba kolmandat korda. Laulukarusselli saated toimuvad teatavasti iga kahe aasta tagant ja väga paljude heade lauljate seast valitakse välja vaid 2, kes hoiavad kõrgel oma maakonna au! Võib öelda, et Teele on tugev tegija juba 3-ndast eluaastast.

Paljud  lapsed unistavad lauljaks saamisest. Sellest unistab muidugi ka Teele ja on olnud aegu, kui ta on tahtnud saada Ott Leplandiks Peab ütlema, et muusikalist maitset sellel  tüdrukul on! Kes on tema eeskujud praegu, see selgub juba uuel aastal 2015, kui 4. jaan. läheb ETV-s eetrisse saade Laulukarussell 2015. 4-aastasena alustas Teele laulmist laulustuudios Külliki Lauluaed ja on rõõmustanud oma särtsakate esinemistega väga laialdast publikut nii Eestis kui ka välismaal. Teele on väga sõbralik ja koostööaldis lavapartner ning  oma taustalauljaid hindab ta väga, sest nendega on tore ju mitmehäälselt laulda ja koos reisida! 1. juunil 2014 valiti Teele Tammet Tartu valla lauluvõistlusel Superstaariks. Hoiame pöialt  ja jagame toetust oma maakonna juba säravale tähele – Teele Tammet`ile! Paljud  lapsed unistavad lauljaks saamisest. Sellest unistab muidugi ka Teele ja on olnud aegu, kui ta on tahtnud saada Ott Leplandiks Peab ütlema, et muusikalist maitset sellel  tüdrukul on! Kes on tema eeskujud praegu, see selgub juba uuel aastal 2015, kui 4. jaan. läheb ETV-s eetrisse saade Laulukarussell 2015. 4-aastasena alustas Teele laulmist laulustuudios Külliki Lauluaed ja on rõõmustanud oma särtsakate esinemistega väga laialdast publikut nii Eestis kui ka välismaal. Teele on väga sõbralik ja koostööaldis lavapartner ning  oma taustalauljaid hindab ta väga, sest nendega on tore ju mitmehäälselt laulda ja koos reisida! 1. juunil 2014 valiti Teele Tammet Tartu valla lauluvõistlusel Superstaariks. Hoiame pöialt  ja jagame toetust oma maakonna juba säravale tähele – Teele Tammet`ile! 8 a.Teele Tammet esindab Tartu maakonda Laulukarusselli saates juba kolmandat korda. Laulukarusselli saated toimuvad teatavasti iga kahe aasta tagant ja väga paljude heade lauljate seast valitakse välja vaid 2, kes hoiavad kõrgel oma maakonna au! Võib öelda, et Teele on tugev tegija juba 3-ndast eluaastast. It's definitely not about low price of best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of what is the best web hosting reliability.
Teele Tammet Laulukarusselli saates
Teele Tammet Laulukarusselli saates
It's definitely not about low price of best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of what is the best web hosting reliability. This is the fact, that there are exellent which is the best web hosting available, but they are hard to find at first place. I am confident about their ideas. Find top notch page of the best web hosting to learn see their website it is about web hosting top and reliable services, which guarantee 100% of absolute quality I do not mind having more info about website hosting best but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Teele Tammet Laulukarusselli saates Teele Tammet Laulukarusselli saates

Teele Tammet Laulukarusselli saates

8. dets. 2014

8 a.Teele Tammet esindab Tartu maakonda Laulukarusselli saates juba kolmandat korda.
Laulukarusselli saated toimuvad teatavasti iga kahe aasta tagant ja väga paljude heade lauljate seast valitakse välja vaid 2, kes hoiavad kõrgel oma maakonna au! Võib öelda, et Teele on tugev tegija juba 3-ndast eluaastast.

Teele Tammet Laulukarusselli saates
Teele Tammet Laulukarusselli saates

Paljud  lapsed unistavad lauljaks saamisest. Sellest unistab muidugi ka Teele ja on olnud aegu, kui ta on tahtnud saada Ott Leplandiks Peab ütlema, et muusikalist maitset sellel  tüdrukul on! Kes on tema eeskujud praegu, see selgub juba uuel aastal 2015, kui 4. jaan. läheb ETV-s eetrisse saade Laulukarussell 2015.
4-aastasena alustas Teele laulmist laulustuudios Külliki Lauluaed ja on rõõmustanud oma särtsakate esinemistega väga laialdast publikut nii Eestis kui ka välismaal. Teele on väga sõbralik ja koostööaldis lavapartner ning  oma taustalauljaid hindab ta väga, sest nendega on tore ju mitmehäälselt laulda ja koos reisida!
1. juunil 2014 valiti Teele Tammet Tartu valla lauluvõistlusel Superstaariks.


Hoiame pöialt  ja jagame toetust oma maakonna juba säravale tähele – Teele Tammet`ile!

8 a.Teele Tammet esindab Tartu maakonda Laulukarusselli saates juba kolmandat korda. Laulukarusselli saated toimuvad teatavasti iga kahe aasta tagant ja väga paljude heade lauljate seast valitakse välja vaid 2, kes hoiavad kõrgel oma maakonna au! Võib öelda, et Teele on tugev tegija juba 3-ndast eluaastast.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: