Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tartumaa andekaid noori oodatakse Tulevikutalendi konkursile

Käimas on kuues Maxima Eesti poolt ellukutsutud stipendiumikonkurss Tulevikutalent 2016. Kõigil Tartumaa 5. - 12. klasside õpilastel on võimalik esitada taotlusi enne 18. oktoobrit.

Varasemal viiel aastal on Tulevikutalendi konkursil tunnustatud kokku 125 võimekat õpilast Eesti eri paigust ja nende seas 25 noort tartumaalast. "Igal aastal oleme kogenud, kuivõrd pühendunud ja innukad on noored enda arendamisel. Rõõm on näha nende püüdlusi areneda igapäevase koolitöö kõrvalt enda valitud valdkonnas tipu poole. Nüüd on taas käes aeg märgata noori talente ja suunata neid konkursil osalema, et seeläbi aidata tulevikutalendid nende unistustele lähemale," kõneles jaeketi peadirektor Vygintas Šapokas. Maxima Eesti kommunikatsioonijuhi sõnul on tänavu konkursile oodatud noored, kellel on silmapaistvaid saavutusi mõnes neljast stipendiumikonkursi kategooriast: teadus, sport, kultuur ja ettevõtlikkus. "Igas kategoorias tunnustame ¾ürii poolt valitud võitjat 1000-eurose stipendiumiga. Teise ja kolmanda koha stipendium on vastavalt 700 ja 500 eurot," selgitas Katja Ljubobratets. Selle aasta tulevikutalente valivad teadusvõistlussaate Rakett69 saatejuht ja kohtunik Aigar Vaigu, tippjalgrattur ja Eesti jalgratta maanteesõidu koondise peatreener Jaan Kirsipuu, ETV+ peatoimetaja Darja Saar ning Eesti näitleja, laulja ja tantsija Kristel Aaslaid. Tänavu saab tulevikutalendiks kandideerida kodulehel www.tulevikutalent.ee 18. oktoobrini. Varasemal viiel aastal on Tulevikutalendi konkursil tunnustatud kokku 125 võimekat õpilast Eesti eri paigust ja nende seas 25 noort tartumaalast. "Igal aastal oleme kogenud, kuivõrd pühendunud ja innukad on noored enda arendamisel. Rõõm on näha nende püüdlusi areneda igapäevase koolitöö kõrvalt enda valitud valdkonnas tipu poole. Nüüd on taas käes aeg märgata noori talente ja suunata neid konkursil osalema, et seeläbi aidata tulevikutalendid nende unistustele lähemale," kõneles jaeketi peadirektor Vygintas Šapokas. Maxima Eesti kommunikatsioonijuhi sõnul on tänavu konkursile oodatud noored, kellel on silmapaistvaid saavutusi mõnes neljast stipendiumikonkursi kategooriast: teadus, sport, kultuur ja ettevõtlikkus. "Igas kategoorias tunnustame ¾ürii poolt valitud võitjat 1000-eurose stipendiumiga. Teise ja kolmanda koha stipendium on vastavalt 700 ja 500 eurot," selgitas Katja Ljubobratets. Selle aasta tulevikutalente valivad teadusvõistlussaate Rakett69 saatejuht ja kohtunik Aigar Vaigu, tippjalgrattur ja Eesti jalgratta maanteesõidu koondise peatreener Jaan Kirsipuu, ETV+ peatoimetaja Darja Saar ning Eesti näitleja, laulja ja tantsija Kristel Aaslaid. Tänavu saab tulevikutalendiks kandideerida kodulehel www.tulevikutalent.ee 18. oktoobrini. Käimas on kuues Maxima Eesti poolt ellukutsutud stipendiumikonkurss Tulevikutalent 2016. Kõigil Tartumaa 5. - 12. klasside õpilastel on võimalik esitada taotlusi enne 18. oktoobrit. While searching for in depth information about best hosting web and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Tartumaa andekaid noori oodatakse Tulevikutalendi konkursile
Tartumaa andekaid noori oodatakse Tulevikutalendi konkursile
While searching for in depth information about best hosting web and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles Third argument is that web hosting top not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. Purified knowledge, which offers deep understanding of hosting web top regain click for more I read it two times and understood the best website hosting much better. Now I have also broader info about clear understanding everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting in UK and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tartumaa andekaid noori oodatakse Tulevikutalendi konkursile Tartumaa andekaid noori oodatakse Tulevikutalendi konkursile

Tartumaa andekaid noori oodatakse Tulevikutalendi konkursile

7. okt. 2016

Käimas on kuues Maxima Eesti poolt ellukutsutud stipendiumikonkurss Tulevikutalent 2016. Kõigil Tartumaa 5. - 12. klasside õpilastel on võimalik esitada taotlusi enne 18. oktoobrit.

Tartumaa andekaid noori oodatakse Tulevikutalendi konkursile

Varasemal viiel aastal on Tulevikutalendi konkursil tunnustatud kokku 125 võimekat õpilast Eesti eri paigust ja nende seas 25 noort tartumaalast. "Igal aastal oleme kogenud, kuivõrd pühendunud ja innukad on noored enda arendamisel. Rõõm on näha nende püüdlusi areneda igapäevase koolitöö kõrvalt enda valitud valdkonnas tipu poole. Nüüd on taas käes aeg märgata noori talente ja suunata neid konkursil osalema, et seeläbi aidata tulevikutalendid nende unistustele lähemale," kõneles jaeketi peadirektor Vygintas Šapokas.

Maxima Eesti kommunikatsioonijuhi sõnul on tänavu konkursile oodatud noored, kellel on silmapaistvaid saavutusi mõnes neljast stipendiumikonkursi kategooriast: teadus, sport, kultuur ja ettevõtlikkus. "Igas kategoorias tunnustame ¾ürii poolt valitud võitjat 1000-eurose stipendiumiga. Teise ja kolmanda koha stipendium on vastavalt 700 ja 500 eurot," selgitas Katja Ljubobratets.

Selle aasta tulevikutalente valivad teadusvõistlussaate Rakett69 saatejuht ja kohtunik Aigar Vaigu, tippjalgrattur ja Eesti jalgratta maanteesõidu koondise peatreener Jaan Kirsipuu, ETV+ peatoimetaja Darja Saar ning Eesti näitleja, laulja ja tantsija Kristel Aaslaid.

Tänavu saab tulevikutalendiks kandideerida kodulehel www.tulevikutalent.ee 18. oktoobrini.

Käimas on kuues Maxima Eesti poolt ellukutsutud stipendiumikonkurss Tulevikutalent 2016. Kõigil Tartumaa 5. - 12. klasside õpilastel on võimalik esitada taotlusi enne 18. oktoobrit.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: