Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tähistasime kooli 57. sünnipäeva

Lähte Ühisgümnaasiumis on saanud tavaks tähistada esimese õppeveerandi viimasel nädalal kooli sünnipäeva.

Gümnaasiumiklasside teatejooksu startSelleks puhuks toimus esmaspäeval, 17. oktoobril algklassidele teatejooks Lähte alevikus.  Kolmapäeval, 19. oktoobril meisterdati klassides sünnipäevatorte, mis siis üheskoos ka ära maiustati. Peale tunde toimus põhikooli- ja gümnaasiumiklasside teatejooks Lähte alevikus. Loomulikult osales ka õpetajate võistkond.  Reedel, 21. oktoobril külastasid taas oma kooli vilistlased erinevatest lendudest. Nad külastasid klassijuhataja tunde, kus jagasid õpilastega oma aastatetaguseid meenutusi kooolielust Lähtel.  Reedel toimus veel kooliajaloo konverents, kus räägiti Lähte kooli sünniloost ja tulevikuplaanidest ning tänavu 25-aastaseks saanud Tartu vallast.   Tortide meisterdamineAlgklasside teatejooksu start Vilistlane Are Tallmeister räägib õpilastele oma kooliaastatest Võidukas tiim põhikoolist Võidukas 12.ms võistkond Gümnaasiumiklasside teatejooksu startSelleks puhuks toimus esmaspäeval, 17. oktoobril algklassidele teatejooks Lähte alevikus.  Kolmapäeval, 19. oktoobril meisterdati klassides sünnipäevatorte, mis siis üheskoos ka ära maiustati. Peale tunde toimus põhikooli- ja gümnaasiumiklasside teatejooks Lähte alevikus. Loomulikult osales ka õpetajate võistkond.  Reedel, 21. oktoobril külastasid taas oma kooli vilistlased erinevatest lendudest. Nad külastasid klassijuhataja tunde, kus jagasid õpilastega oma aastatetaguseid meenutusi kooolielust Lähtel.  Reedel toimus veel kooliajaloo konverents, kus räägiti Lähte kooli sünniloost ja tulevikuplaanidest ning tänavu 25-aastaseks saanud Tartu vallast.   Tortide meisterdamineAlgklasside teatejooksu start Vilistlane Are Tallmeister räägib õpilastele oma kooliaastatest Võidukas tiim põhikoolist Võidukas 12.ms võistkond Lähte Ühisgümnaasiumis on saanud tavaks tähistada esimese õppeveerandi viimasel nädalal kooli sünnipäeva. Finally I found good backing to my idea about best hosting web and was able to do proper research.
Tähistasime kooli 57. sünnipäeva
Tähistasime kooli 57. sünnipäeva
Finally I found good backing to my idea about best hosting web and was able to do proper research. We found out that company capable of best website hosting is worth of mentioning and therefore we publish link here. Purified knowledge, which offers deep understanding of website hosting best for reaching I am sure, that araweb.co.uk UK web hosting is best new knowledge about best web hosting website is cool, specially if well balanced I do not mind having more info about best hosting website but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tähistasime kooli 57. sünnipäeva Tähistasime kooli 57. sünnipäeva

Tähistasime kooli 57. sünnipäeva

21. okt. 2016

Lähte Ühisgümnaasiumis on saanud tavaks tähistada esimese õppeveerandi viimasel nädalal kooli sünnipäeva.

Tähistasime kooli 57. sünnipäeva
Gümnaasiumiklasside teatejooksu start

Selleks puhuks toimus esmaspäeval, 17. oktoobril algklassidele teatejooks Lähte alevikus. 

 

Kolmapäeval, 19. oktoobril meisterdati klassides sünnipäevatorte, mis siis üheskoos ka ära maiustati. Peale tunde toimus põhikooli- ja gümnaasiumiklasside teatejooks Lähte alevikus. Loomulikult osales ka õpetajate võistkond. 

 

Reedel, 21. oktoobril külastasid taas oma kooli vilistlased erinevatest lendudest. Nad külastasid klassijuhataja tunde, kus jagasid õpilastega oma aastatetaguseid meenutusi kooolielust Lähtel. 

 

Reedel toimus veel kooliajaloo konverents, kus räägiti Lähte kooli sünniloost ja tulevikuplaanidest ning tänavu 25-aastaseks saanud Tartu vallast. 

 

 

Tortide meisterdamine

Algklasside teatejooksu start

 

Vilistlane Are Tallmeister räägib õpilastele oma kooliaastatest

 

Võidukas tiim põhikoolist

 

Võidukas 12.ms võistkond

Lähte Ühisgümnaasiumis on saanud tavaks tähistada esimese õppeveerandi viimasel nädalal kooli sünnipäeva.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: