Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
''Tähelepanu, Start!'' finaal

6. mail toimus Tartu Maaülikooli spordihoones "Tähelepanu, start!" finaalvõistlus.

Meie kooli võistkond oli poolfinaalis saavutanud 18 võistkonna seas 4. koha ning rajanud tee finaali.Nüüd tulid Lähte noorsportlased finaalis 9 kooli seas 3. kohale.Kokku osales "Tähelepanu, start!" võistlustel 99 suurt kooli üle Eesti.  Meil on tublid lapsed, aga ka tublid treenerid, õpetajad! Täname Iivi Kaljuveed ning kehalise kasvatuse õpetajaid Kristel Tobreluts ja Liis Järveoja väikeste juhendamise eest. Meie kooli võistkond oli poolfinaalis saavutanud 18 võistkonna seas 4. koha ning rajanud tee finaali.Nüüd tulid Lähte noorsportlased finaalis 9 kooli seas 3. kohale.Kokku osales "Tähelepanu, start!" võistlustel 99 suurt kooli üle Eesti.  Meil on tublid lapsed, aga ka tublid treenerid, õpetajad! Täname Iivi Kaljuveed ning kehalise kasvatuse õpetajaid Kristel Tobreluts ja Liis Järveoja väikeste juhendamise eest. 6. mail toimus Tartu Maaülikooli spordihoones "Tähelepanu, start!" finaalvõistlus. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best hosting web and discover best companies.
''Tähelepanu, Start!'' finaal
''Tähelepanu, Start!'' finaal
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best hosting web and discover best companies. It's definitely first-class service they provide what is the best web hosting and that is what makes them outstanding in the field. I love their enthusiasm on describing their experiences on the best web hosting full info best web site hosting therefore I use allways their services when I need web hosting in UK servers for my websites are all up now and are not breaking down. therefore UK web hosting really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
''Tähelepanu, Start!'' finaal ''Tähelepanu, Start!'' finaal

''Tähelepanu, Start!'' finaal

8. mail 2017

6. mail toimus Tartu Maaülikooli spordihoones "Tähelepanu, start!" finaalvõistlus.

Meie kooli võistkond oli poolfinaalis saavutanud 18 võistkonna seas 4. koha ning rajanud tee finaali.

Nüüd tulid Lähte noorsportlased finaalis 9 kooli seas 3. kohale.

Kokku osales "Tähelepanu, start!" võistlustel 99 suurt kooli üle Eesti. 
Meil on tublid lapsed, aga ka tublid treenerid, õpetajad! Täname Iivi Kaljuveed ning kehalise kasvatuse õpetajaid Kristel Tobreluts ja Liis Järveoja väikeste juhendamise eest.

6. mail toimus Tartu Maaülikooli spordihoones "Tähelepanu, start!" finaalvõistlus.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: