Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tagasi kooli!

Kohe-kohe saab läbi suvevaheaeg. 1. septembril ootame tagasi kooli kõiki õpilasi.

Siin on algava õppeaasta esimese päeva kava 1. ja 12. klassidkell 9.30      12. klasside klassijuhataja tund                  kab. A203 ja B211;       10.00    1. klassid kogunevad C-korpuse                  kab. C206 ja C207;      10.15    abituriendid võtavad C-korpuse 2. korrusel käekõrvale 1. kl õpilased et minna koos aulasse aktusele   10.30    1. ja 12. klasside aktusIgale 1. klassi astuja vanematele on aulas eraldatud 2 kohta, teistel on võimalus vaadata videoülekannet 1. korruse klassis 113 või interneti vahendusel kooli veebilehelt. Pärast aktust toimub koolimaja ees 1. ja 12. kl pildistamine,seejärel tutvustavad abituriendid koolimaja ja mängivad oma väikeste sõpradega.Samal ajal toimub infotund lapsevanematele C-korpuse ruumides C206 ja C207,Kell 12.20 toovad abituriendid 1. kl õpilased klassiruumidesse.  2.-11. klassidkell 8.15 klassijuhatajatund;kell 9.15 ühine aktus 2.-11. klassidele koolimaja ees;NB! Selga ilmastikule vastav riietus (vihma korral keep, jope); Bussid liiguvad tavapärastel aegadel (iga õpilane korraldab kojusaamise ise, kui tahab kohe peale aktust koju minna). Ilusat kooliaasta algust kõigile!  Siin on algava õppeaasta esimese päeva kava 1. ja 12. klassidkell 9.30      12. klasside klassijuhataja tund                  kab. A203 ja B211;       10.00    1. klassid kogunevad C-korpuse                  kab. C206 ja C207;      10.15    abituriendid võtavad C-korpuse 2. korrusel käekõrvale 1. kl õpilased et minna koos aulasse aktusele   10.30    1. ja 12. klasside aktusIgale 1. klassi astuja vanematele on aulas eraldatud 2 kohta, teistel on võimalus vaadata videoülekannet 1. korruse klassis 113 või interneti vahendusel kooli veebilehelt. Pärast aktust toimub koolimaja ees 1. ja 12. kl pildistamine,seejärel tutvustavad abituriendid koolimaja ja mängivad oma väikeste sõpradega.Samal ajal toimub infotund lapsevanematele C-korpuse ruumides C206 ja C207,Kell 12.20 toovad abituriendid 1. kl õpilased klassiruumidesse.  2.-11. klassidkell 8.15 klassijuhatajatund;kell 9.15 ühine aktus 2.-11. klassidele koolimaja ees;NB! Selga ilmastikule vastav riietus (vihma korral keep, jope); Bussid liiguvad tavapärastel aegadel (iga õpilane korraldab kojusaamise ise, kui tahab kohe peale aktust koju minna). Ilusat kooliaasta algust kõigile!  Kohe-kohe saab läbi suvevaheaeg. 1. septembril ootame tagasi kooli kõiki õpilasi. My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best hosting web and would like to share it with you.
Tagasi kooli!
Tagasi kooli!
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best hosting web and would like to share it with you. We controlled what is the best web hosting and acknowledge trustworthiness of their technical systems. They have more in one page than others have in five written on topic which is the best web hosting learn www.araweb.co.uk in the UK I experienced the best web hosting in most personal knowledge, therefore I know, that good care mostly for long time use. I used web hosting top for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tagasi kooli! Tagasi kooli!

Tagasi kooli!

Kohe-kohe saab läbi suvevaheaeg. 1. septembril ootame tagasi kooli kõiki õpilasi.

Tagasi kooli!

Siin on algava õppeaasta esimese päeva kava

 

1. ja 12. klassid

kell 9.30      12. klasside klassijuhataja tund

                  kab. A203 ja B211;
      10.00    1. klassid kogunevad C-korpuse

                  kab. C206 ja C207;

      10.15    abituriendid võtavad C-korpuse 2. korrusel käekõrvale 1. kl õpilased et minna koos aulasse aktusele  

 

10.30    1. ja 12. klasside aktus

Igale 1. klassi astuja vanematele on aulas eraldatud 2 kohta, teistel on võimalus vaadata videoülekannet 1. korruse klassis 113 või interneti vahendusel kooli veebilehelt.

 

Pärast aktust toimub koolimaja ees 1. ja 12. kl pildistamine,

seejärel tutvustavad abituriendid koolimaja ja mängivad oma väikeste sõpradega.

Samal ajal toimub infotund lapsevanematele C-korpuse ruumides C206 ja C207,

Kell 12.20 toovad abituriendid 1. kl õpilased klassiruumidesse.

 

 

2.-11. klassid

  • kell 8.15 klassijuhatajatund;
  • kell 9.15 ühine aktus 2.-11. klassidele koolimaja ees;

NB! Selga ilmastikule vastav riietus (vihma korral keep, jope);

 

Bussid liiguvad tavapärastel aegadel (iga õpilane korraldab kojusaamise ise, kui tahab kohe peale aktust koju minna).

 

Ilusat kooliaasta algust kõigile!

 

Kohe-kohe saab läbi suvevaheaeg. 1. septembril ootame tagasi kooli kõiki õpilasi.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: