Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tagasi kooli -  Mihkel Ulk

Esmaspäeval, 2. märtsil külastas kooli Lähte ÜG 2003. aastal lõpetanud vilistlane Mihkel Ulk.

Toimus kahetunnine, mõnus kokkusaamine praeguste meediaõpilastega. 3. meedialennu lõpetajana oli Mihklil rohkelt meeleolukaid meenutusi oma õpingutest Lähtel ning Tallinna Pedagoogikaülikooli audiovisuaalse meedia osakonnas. Nüüdseks on Mihkel Ulk'ist saanud edukas telere¾issöör (Paar, Ringvaade, Erisaade, Osoon) ning filmilooja (Nullpunkt). Pikemalt peatuski Mihkel just Nullpunkti seriaali ja filmi valmimise juures. Ausalt, ilma ilustusteta, rääkis ta filmitöö probleemidest ja võludest. Koos vaadati näiteid Nullpunkti seriaalist.Peamise mõttena jäi Mihkli jutust kõlama - Eestis on kõik tingimused tegutsemiseks ja õnnestumisteks loodud, peab ainult ise väga tahtma midagi ära teha.Kes (ka juhuslikult) tekkivat võimalust ära ei kasuta, sellel enam teist võimalust ei pruugi tekkida. Tele- ja filmimaailmas kehtivad karmi "olelusvõitluse" reeglid. Toimus kahetunnine, mõnus kokkusaamine praeguste meediaõpilastega. 3. meedialennu lõpetajana oli Mihklil rohkelt meeleolukaid meenutusi oma õpingutest Lähtel ning Tallinna Pedagoogikaülikooli audiovisuaalse meedia osakonnas. Nüüdseks on Mihkel Ulk'ist saanud edukas telere¾issöör (Paar, Ringvaade, Erisaade, Osoon) ning filmilooja (Nullpunkt). Pikemalt peatuski Mihkel just Nullpunkti seriaali ja filmi valmimise juures. Ausalt, ilma ilustusteta, rääkis ta filmitöö probleemidest ja võludest. Koos vaadati näiteid Nullpunkti seriaalist.Peamise mõttena jäi Mihkli jutust kõlama - Eestis on kõik tingimused tegutsemiseks ja õnnestumisteks loodud, peab ainult ise väga tahtma midagi ära teha.Kes (ka juhuslikult) tekkivat võimalust ära ei kasuta, sellel enam teist võimalust ei pruugi tekkida. Tele- ja filmimaailmas kehtivad karmi "olelusvõitluse" reeglid. Esmaspäeval, 2. märtsil külastas kooli Lähte ÜG 2003. aastal lõpetanud vilistlane Mihkel Ulk. I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
Tagasi kooli -  Mihkel Ulk
Tagasi kooli -  Mihkel Ulk
I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. We found out that company capable of which web hosting is best is worth of mentioning and therefore we publish link here. They offer safe environment for top web hosting, for article http://www.araweb.co.uk/ I read it two times and understood the best website hosting much better. Now I have also broader info about clear understanding for publications, which are really important for me. Finally, web hosting in UK exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tagasi kooli -  Mihkel Ulk Tagasi kooli -  Mihkel Ulk

Tagasi kooli - Mihkel Ulk

3. märtsil 2015

Esmaspäeval, 2. märtsil külastas kooli Lähte ÜG 2003. aastal lõpetanud vilistlane Mihkel Ulk.

Tagasi kooli -  Mihkel Ulk

Toimus kahetunnine, mõnus kokkusaamine praeguste meediaõpilastega. 3. meedialennu lõpetajana oli Mihklil rohkelt meeleolukaid meenutusi oma õpingutest Lähtel ning Tallinna Pedagoogikaülikooli audiovisuaalse meedia osakonnas. Nüüdseks on Mihkel Ulk'ist saanud edukas telere¾issöör (Paar, Ringvaade, Erisaade, Osoon) ning filmilooja (Nullpunkt). Pikemalt peatuski Mihkel just Nullpunkti seriaali ja filmi valmimise juures. Ausalt, ilma ilustusteta, rääkis ta filmitöö probleemidest ja võludest. Koos vaadati näiteid Nullpunkti seriaalist.

Peamise mõttena jäi Mihkli jutust kõlama - Eestis on kõik tingimused tegutsemiseks ja õnnestumisteks loodud, peab ainult ise väga tahtma midagi ära teha.

Kes (ka juhuslikult) tekkivat võimalust ära ei kasuta, sellel enam teist võimalust ei pruugi tekkida. Tele- ja filmimaailmas kehtivad karmi "olelusvõitluse" reeglid.

Esmaspäeval, 2. märtsil külastas kooli Lähte ÜG 2003. aastal lõpetanud vilistlane Mihkel Ulk.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: