Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Selgunud on vastuvõtukatsete tulemused

Meil on hea meel välja kuulutada õpilaste nimed, kes sügisest saavad jätkata õpinguid Lähte ÜG 10. klassides.

Sissesaanute nimkirjaga saab tutvuda SIIN.Joone alla jäänute ning sisse mittesaanutega võetakse ühendust personaalselt e-posti või telefoni vahendusel.Kõigil sissesaanutel palume esimesel võimalusel kinnitada e-kirja vahendusel veelkord oma kindlat tahet jätkata sügisest õpinguid meie koolis.  Juhul kui olete ümber mõelnud ning meid sellest ei informeeri, hoiate saadud õppekohta asjatult kinni ning keegi joonealustest jääb samuti sellest kohast ilma. Sissesaanute nimkirjaga saab tutvuda SIIN.Joone alla jäänute ning sisse mittesaanutega võetakse ühendust personaalselt e-posti või telefoni vahendusel.Kõigil sissesaanutel palume esimesel võimalusel kinnitada e-kirja vahendusel veelkord oma kindlat tahet jätkata sügisest õpinguid meie koolis.  Juhul kui olete ümber mõelnud ning meid sellest ei informeeri, hoiate saadud õppekohta asjatult kinni ning keegi joonealustest jääb samuti sellest kohast ilma. Meil on hea meel välja kuulutada õpilaste nimed, kes sügisest saavad jätkata õpinguid Lähte ÜG 10. klassides. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best web hosting and discover best companies.
Selgunud on vastuvõtukatsete tulemused
Selgunud on vastuvõtukatsete tulemused
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best web hosting and discover best companies. I don't think it is trivial question, because which is the best web hosting truly matters when you have website with heavy load. Therefore I included about which web hosting is best on click here for UK web hosting therefore I use allways their services when I need which web hosting UK good care after long story. I read about UK web hosting and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Selgunud on vastuvõtukatsete tulemused Selgunud on vastuvõtukatsete tulemused

Selgunud on vastuvõtukatsete tulemused

7. mail 2015

Meil on hea meel välja kuulutada õpilaste nimed, kes sügisest saavad jätkata õpinguid Lähte ÜG 10. klassides.

Sissesaanute nimkirjaga saab tutvuda SIIN.

Joone alla jäänute ning sisse mittesaanutega võetakse ühendust personaalselt e-posti või telefoni vahendusel.

Kõigil sissesaanutel palume esimesel võimalusel kinnitada e-kirja vahendusel veelkord oma kindlat tahet jätkata sügisest õpinguid meie koolis.  Juhul kui olete ümber mõelnud ning meid sellest ei informeeri, hoiate saadud õppekohta asjatult kinni ning keegi joonealustest jääb samuti sellest kohast ilma.

Meil on hea meel välja kuulutada õpilaste nimed, kes sügisest saavad jätkata õpinguid Lähte ÜG 10. klassides.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: