Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Selgunud on 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused

27.-28. aprillil toimunud 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused on tänaseks selgunud.

Kõigile kandideerinutele saadetakse paari päeva jooksul personaalne teade. Kui keegi kandideerijatest pole sellekohast e-kirja saanud hiljemalt teisipäevaks, 14. maiks, palume neil kindlasti ise meie kooli helistada või kirjutada. Vastuvõtukomisjoni rõõmuks osales katsetel rohkelt tublisid noori, kellest osa jäi paraku esimeses valikus joone alla ootama eespool vabanevaid kohti. Oli ka neid, kelle tulemused meie gümnaasiumis edasiõppimist ei võimalda. Kuna mitmel juhul kandideeritakse mitmesse kooli, palume kõigil sissesaanutel kinnitada esimesel võimalusel oma kindlat soovi asuda sügisest õppima just meie koolis või teavitada meid oma teistest valikutest. Nii saame vabaneva koha kiiresti loovutada ootele jäänud kandideerijatele.  Vastuvõetud õpilaste dokumentide vastuvõtt algab põhikooli lõpuaktustele järgnevatel päevadel. Täpsem info selle kohta avaldatakse kooli kodulehel.  Kõigile kandideerinutele saadetakse paari päeva jooksul personaalne teade. Kui keegi kandideerijatest pole sellekohast e-kirja saanud hiljemalt teisipäevaks, 14. maiks, palume neil kindlasti ise meie kooli helistada või kirjutada. Vastuvõtukomisjoni rõõmuks osales katsetel rohkelt tublisid noori, kellest osa jäi paraku esimeses valikus joone alla ootama eespool vabanevaid kohti. Oli ka neid, kelle tulemused meie gümnaasiumis edasiõppimist ei võimalda. Kuna mitmel juhul kandideeritakse mitmesse kooli, palume kõigil sissesaanutel kinnitada esimesel võimalusel oma kindlat soovi asuda sügisest õppima just meie koolis või teavitada meid oma teistest valikutest. Nii saame vabaneva koha kiiresti loovutada ootele jäänud kandideerijatele.  Vastuvõetud õpilaste dokumentide vastuvõtt algab põhikooli lõpuaktustele järgnevatel päevadel. Täpsem info selle kohta avaldatakse kooli kodulehel.  27.-28. aprillil toimunud 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused on tänaseks selgunud. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting and discover best companies.
Selgunud on 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused
Selgunud on 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which is the best web hosting and discover best companies. I really enjoyed reading of the best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. I am confident about their ideas. Find top notch page of top web hosting for full link see araweb.co.uk top web hosting it is about web hosting UK and reliable services, which guarantee 100% of operator I do not mind having more info about hosting web UK but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Selgunud on 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused Selgunud on 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused

Selgunud on 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused

11. mail 2019

27.-28. aprillil toimunud 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused on tänaseks selgunud.

Selgunud on 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused

Kõigile kandideerinutele saadetakse paari päeva jooksul personaalne teade. Kui keegi kandideerijatest pole sellekohast e-kirja saanud hiljemalt teisipäevaks, 14. maiks, palume neil kindlasti ise meie kooli helistada või kirjutada. 

Vastuvõtukomisjoni rõõmuks osales katsetel rohkelt tublisid noori, kellest osa jäi paraku esimeses valikus joone alla ootama eespool vabanevaid kohti. Oli ka neid, kelle tulemused meie gümnaasiumis edasiõppimist ei võimalda. 

Kuna mitmel juhul kandideeritakse mitmesse kooli, palume kõigil sissesaanutel kinnitada esimesel võimalusel oma kindlat soovi asuda sügisest õppima just meie koolis või teavitada meid oma teistest valikutest. Nii saame vabaneva koha kiiresti loovutada ootele jäänud kandideerijatele. 

 

Vastuvõetud õpilaste dokumentide vastuvõtt algab põhikooli lõpuaktustele järgnevatel päevadel. Täpsem info selle kohta avaldatakse kooli kodulehel.

 

27.-28. aprillil toimunud 10. klassi vastuvõtukatsete tulemused on tänaseks selgunud.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: