Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim

Reedel, 11. aprillil toimus Lähte, Jõgeva ja Treffneri kooli sõpruskohtumine saalihokis.

Mänge alustasid õpilased. LÜG ja HTG vahelises mängus löödi väravaid peaaegu et kordamööda, ent viimase võiduvärava lõi siiski Lähte õpilane Mihkel Vanamb ja seis jäi 9:8. Selles mängus tegi ta kokku 5 väravat, Kristi Orgusaar 2 ja Aron Lenzius ja Margus Puusepp skoorisid ühe väravaga. Siis jõudis järg õpetajate kätte, kus kohtusid samade koolide võistkondade pedagoogid. Seal kehtis reegel, et võistkond saab värava eest nii mitu punkti, kui palju neil värava löömise hetkel naisterahvaid väljakul on. Lähte võistkonnal oli platsil kaks naist ja vastastel üks ja seetõttu kahekordistusid kõik Lähte väravapunktid. Aimar Poom lõi kaks väravat, ent siiski jäi õnn HTGga ja seis jäi 4:5 trefneristidele. Seejärel kohtusid Treffneri ja Jõgeva õpetajad, mille lõpptulemus oli 11:3. Viimane mäng oli Lähte ja Jõgeva vahel, mis jäi viiki 10:10. Lähtelt lõi kaks väravat Tiit Mauer ja ühe väravaga tõstsid skoori Kertu Palm, Aimar Poom ja Allan Kasuk. Mänge vilistasid Kati Loid ja Juhani Võik. Pärast mänge käidi saunas ning aulas toimus pidulik lõpetamine. Mänge alustasid õpilased. LÜG ja HTG vahelises mängus löödi väravaid peaaegu et kordamööda, ent viimase võiduvärava lõi siiski Lähte õpilane Mihkel Vanamb ja seis jäi 9:8. Selles mängus tegi ta kokku 5 väravat, Kristi Orgusaar 2 ja Aron Lenzius ja Margus Puusepp skoorisid ühe väravaga. Siis jõudis järg õpetajate kätte, kus kohtusid samade koolide võistkondade pedagoogid. Seal kehtis reegel, et võistkond saab värava eest nii mitu punkti, kui palju neil värava löömise hetkel naisterahvaid väljakul on. Lähte võistkonnal oli platsil kaks naist ja vastastel üks ja seetõttu kahekordistusid kõik Lähte väravapunktid. Aimar Poom lõi kaks väravat, ent siiski jäi õnn HTGga ja seis jäi 4:5 trefneristidele. Seejärel kohtusid Treffneri ja Jõgeva õpetajad, mille lõpptulemus oli 11:3. Viimane mäng oli Lähte ja Jõgeva vahel, mis jäi viiki 10:10. Lähtelt lõi kaks väravat Tiit Mauer ja ühe väravaga tõstsid skoori Kertu Palm, Aimar Poom ja Allan Kasuk. Mänge vilistasid Kati Loid ja Juhani Võik. Pärast mänge käidi saunas ning aulas toimus pidulik lõpetamine. Reedel, 11. aprillil toimus Lähte, Jõgeva ja Treffneri kooli sõpruskohtumine saalihokis. It's definitely not about low price of web hosting best but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of the best web hosting reliability.
Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim
Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim
It's definitely not about low price of web hosting best but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of the best web hosting reliability. I was really confused, because did not understand web hosting top but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about web top hosting, find best web site hosting I experienced website hosting best in most personal knowledge, therefore I know, that remarkable results I do not mind having more info about web hosting in the UK but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim

Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim

Reedel, 11. aprillil toimus Lähte, Jõgeva ja Treffneri kooli sõpruskohtumine saalihokis.

Saalihokis ruulis Lähte õpilaste tiim

Mänge alustasid õpilased. LÜG ja HTG vahelises mängus löödi väravaid peaaegu et kordamööda, ent viimase võiduvärava lõi siiski Lähte õpilane Mihkel Vanamb ja seis jäi 9:8. Selles mängus tegi ta kokku 5 väravat, Kristi Orgusaar 2 ja Aron Lenzius ja Margus Puusepp skoorisid ühe väravaga. Siis jõudis järg õpetajate kätte, kus kohtusid samade koolide võistkondade pedagoogid. Seal kehtis reegel, et võistkond saab värava eest nii mitu punkti, kui palju neil värava löömise hetkel naisterahvaid väljakul on. Lähte võistkonnal oli platsil kaks naist ja vastastel üks ja seetõttu kahekordistusid kõik Lähte väravapunktid. Aimar Poom lõi kaks väravat, ent siiski jäi õnn HTGga ja seis jäi 4:5 trefneristidele. Seejärel kohtusid Treffneri ja Jõgeva õpetajad, mille lõpptulemus oli 11:3. Viimane mäng oli Lähte ja Jõgeva vahel, mis jäi viiki 10:10. Lähtelt lõi kaks väravat Tiit Mauer ja ühe väravaga tõstsid skoori Kertu Palm, Aimar Poom ja Allan Kasuk. Mänge vilistasid Kati Loid ja Juhani Võik. Pärast mänge käidi saunas ning aulas toimus pidulik lõpetamine.

Reedel, 11. aprillil toimus Lähte, Jõgeva ja Treffneri kooli sõpruskohtumine saalihokis.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: