Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus Võrus

Igal aastal talvise võistlushooaja lõpus toimuvad Võru spordikooli poolt korraldatud rahvusvahelised lastevõistlused.

Tänavu, 16. märtsil Võrus toimunud võistlustel startisid osalejad erinevatest Läti ja Leedu spordiklubidest. Lisaks veel Eestist mitmetest spordiklubidest: Pärnu Altius, Tallinnast Audentese spk ja Leksi 44; Võru spk, Viljandi Sakala, Tartu Kalev jt.Lähte ÜG noorsportlased võistlesid Tartu Kalevi koosseisus. Saavutati palju isiklikke rekordeid ja mõned auhinnalised kohad. Tublimad saavutused: TU-16 Karmen Bruus saavutas kaugushüppes III koha 5.07m- rek ja kõrgushüppes 1.60m isikliku rekordiga 4. koha TU-14 Lotta-Ly Rikkinen parandas kõrgushüppe 9cm-ga oma senist saavutust ja uueks tulemuseks 1.35m (7. koht) Kairiin Hermits saavutas 8. koha 60m jooksus uue rekordiga 9,04 sek ja kaugushüppes lisas oma senisele tulemusele 4.10+10cm, = 4.20m, mis andis kokku 9. koha 30 võistleja hulgas. Tänavu, 16. märtsil Võrus toimunud võistlustel startisid osalejad erinevatest Läti ja Leedu spordiklubidest. Lisaks veel Eestist mitmetest spordiklubidest: Pärnu Altius, Tallinnast Audentese spk ja Leksi 44; Võru spk, Viljandi Sakala, Tartu Kalev jt.Lähte ÜG noorsportlased võistlesid Tartu Kalevi koosseisus. Saavutati palju isiklikke rekordeid ja mõned auhinnalised kohad. Tublimad saavutused: TU-16 Karmen Bruus saavutas kaugushüppes III koha 5.07m- rek ja kõrgushüppes 1.60m isikliku rekordiga 4. koha TU-14 Lotta-Ly Rikkinen parandas kõrgushüppe 9cm-ga oma senist saavutust ja uueks tulemuseks 1.35m (7. koht) Kairiin Hermits saavutas 8. koha 60m jooksus uue rekordiga 9,04 sek ja kaugushüppes lisas oma senisele tulemusele 4.10+10cm, = 4.20m, mis andis kokku 9. koha 30 võistleja hulgas. Igal aastal talvise võistlushooaja lõpus toimuvad Võru spordikooli poolt korraldatud rahvusvahelised lastevõistlused. Essential idea would be find which is the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability.
Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus Võrus
Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus Võrus
Essential idea would be find which is the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability. We controlled which web hosting is best and acknowledge trustworthiness of their technical systems. They explained it in plain English with simple analogies, it makes the best web hosting longer go to website new knowledge about best website hosting is cool, specially if new perspective everyday usage is really what matters. Therefore see UK web hosting and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus Võrus Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus Võrus

Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus Võrus

18. märtsil 2019

Igal aastal talvise võistlushooaja lõpus toimuvad Võru spordikooli poolt korraldatud rahvusvahelised lastevõistlused.

Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus Võrus

Tänavu, 16. märtsil Võrus toimunud võistlustel startisid osalejad erinevatest Läti ja Leedu spordiklubidest. Lisaks veel Eestist mitmetest spordiklubidest: Pärnu Altius, Tallinnast Audentese spk ja Leksi 44; Võru spk, Viljandi Sakala, Tartu Kalev jt.

Lähte ÜG noorsportlased võistlesid Tartu Kalevi koosseisus.
Saavutati palju isiklikke rekordeid ja mõned auhinnalised kohad.
Tublimad saavutused:
TU-16
Karmen Bruus saavutas kaugushüppes III koha 5.07m- rek ja kõrgushüppes 1.60m isikliku rekordiga 4. koha
TU-14
Lotta-Ly Rikkinen parandas kõrgushüppe 9cm-ga oma senist saavutust ja uueks tulemuseks 1.35m (7. koht)
Kairiin Hermits saavutas 8. koha 60m jooksus uue rekordiga 9,04 sek ja kaugushüppes lisas oma senisele tulemusele 4.10+10cm, = 4.20m, mis andis kokku 9. koha 30 võistleja hulgas.

Rahvusvaheline lastevõistlus kergejõustikus Võrus
Igal aastal talvise võistlushooaja lõpus toimuvad Võru spordikooli poolt korraldatud rahvusvahelised lastevõistlused.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: