Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Rahvastepalli võistluste tulemused

7. novembril toimusid Nõo spordihallis rahvastepallivõistlused Tartumaa koolide 4.-5.klassidele.

Lähte tublid rahvastepalluridMeie rahvastepalli poisid saavutasid seitseme osalenud vòistkonna hulgas viienda ja kuuenda koha. Lähte l vòistkond oli ainuke vòistkond kogu turniiril, kes vòitis esimese koha saavutanus Ülenurmelt ühe geimi. Lähte meeskonnas osales palju neljanda klassi õpilasi, kes saavad ka järgmine aasta vòistelda. Tüdrukute võistkond saavutas teise koha. Päeva viimane mäng toimus Lähte tüdrukutel Nòo vastu, keda vòideti kindlalt esimeses geimis, teises ja kolmandas kahjuks kaotati ning sellega pääses Nòo PK edasi piirkonna vòistlusele Vòrru. Lähte tublid rahvastepalluridMeie rahvastepalli poisid saavutasid seitseme osalenud vòistkonna hulgas viienda ja kuuenda koha. Lähte l vòistkond oli ainuke vòistkond kogu turniiril, kes vòitis esimese koha saavutanus Ülenurmelt ühe geimi. Lähte meeskonnas osales palju neljanda klassi õpilasi, kes saavad ka järgmine aasta vòistelda. Tüdrukute võistkond saavutas teise koha. Päeva viimane mäng toimus Lähte tüdrukutel Nòo vastu, keda vòideti kindlalt esimeses geimis, teises ja kolmandas kahjuks kaotati ning sellega pääses Nòo PK edasi piirkonna vòistlusele Vòrru. 7. novembril toimusid Nõo spordihallis rahvastepallivõistlused Tartumaa koolide 4.-5.klassidele. I really enjoyed reading of best hosting web articles, because they explain those complex things in really simple terms.
Rahvastepalli võistluste tulemused
Rahvastepalli võistluste tulemused
I really enjoyed reading of best hosting web articles, because they explain those complex things in really simple terms. While searching for in depth information about web hosting best and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Therefore I included about top web hosting discover more about araweb.co.uk new knowledge about website hosting best is cool, specially if new perspective after long story. I read about best hosting website and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Rahvastepalli võistluste tulemused Rahvastepalli võistluste tulemused

Rahvastepalli võistluste tulemused

9. nov. 2017

7. novembril toimusid Nõo spordihallis rahvastepallivõistlused Tartumaa koolide 4.-5.klassidele.

Rahvastepalli võistluste tulemused
Lähte tublid rahvastepallurid

Meie rahvastepalli poisid saavutasid seitseme osalenud vòistkonna hulgas viienda ja kuuenda koha.
Lähte l vòistkond oli ainuke vòistkond kogu turniiril, kes vòitis esimese koha saavutanus Ülenurmelt ühe geimi. Lähte meeskonnas osales palju neljanda klassi õpilasi, kes saavad ka järgmine aasta vòistelda.
Tüdrukute võistkond saavutas teise koha. Päeva viimane mäng toimus Lähte tüdrukutel Nòo vastu, keda vòideti kindlalt esimeses geimis, teises ja kolmandas kahjuks kaotati ning sellega pääses Nòo PK edasi piirkonna vòistlusele Vòrru.

7. novembril toimusid Nõo spordihallis rahvastepallivõistlused Tartumaa koolide 4.-5.klassidele.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: