Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Projekt  ,,Tagasi kooli“

Vabariigi aastapäevale oli pühendatud üleriigilise projekti ,,Tagasi kooli“ raames andsid kolm külalisõpetajat meie koolis kokku 8 tundi gümnaasiumiklassidele.

Külalisõpetajateks olid Võru ettevõtja Indrek Elhi ja 20. augusti Klubi president Ants Veetõusme, kes rääkisid teemal "100 põhjust, miks Eestis elada“ ning kultuuripärandi aasta koordinaator Riin Alatalu rääkis õpilastele kultuuripärandist Eestis ja Tartu vallas. Taolised külalisõpetajatega tunnid viivad rutiinist välja ja annavad õpilastele võimaluse teada, kuidas  näevad elu ja nähtusi mitteõpetajad. Külalisõpetajateks olid Võru ettevõtja Indrek Elhi ja 20. augusti Klubi president Ants Veetõusme, kes rääkisid teemal "100 põhjust, miks Eestis elada“ ning kultuuripärandi aasta koordinaator Riin Alatalu rääkis õpilastele kultuuripärandist Eestis ja Tartu vallas. Taolised külalisõpetajatega tunnid viivad rutiinist välja ja annavad õpilastele võimaluse teada, kuidas  näevad elu ja nähtusi mitteõpetajad. Vabariigi aastapäevale oli pühendatud üleriigilise projekti ,,Tagasi kooli“ raames andsid kolm külalisõpetajat meie koolis kokku 8 tundi gümnaasiumiklassidele. Essential idea would be find web top hosting and figure out are they best performing in terms of reliability.
Projekt  ,,Tagasi kooli“
Projekt  ,,Tagasi kooli“
Essential idea would be find web top hosting and figure out are they best performing in terms of reliability. We found out that company capable of hosting web top is worth of mentioning and therefore we publish link here. Araweb.co.uk is great source for best website hosting at see their website leads me always to new understanding website hosting best so sometimes new perspective after long story. I read about hosting web UK and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Projekt  ,,Tagasi kooli“ Projekt  ,,Tagasi kooli“

Projekt ,,Tagasi kooli“

Kristina Rebane, Viivi Rohtla

Vabariigi aastapäevale oli pühendatud üleriigilise projekti ,,Tagasi kooli“ raames andsid kolm külalisõpetajat meie koolis kokku 8 tundi gümnaasiumiklassidele.

Külalisõpetajateks olid Võru ettevõtja Indrek Elhi ja 20. augusti Klubi president Ants Veetõusme, kes rääkisid teemal "100 põhjust, miks Eestis elada“ ning kultuuripärandi aasta koordinaator Riin Alatalu rääkis õpilastele kultuuripärandist Eestis ja Tartu vallas. Taolised külalisõpetajatega tunnid viivad rutiinist välja ja annavad õpilastele võimaluse teada, kuidas  näevad elu ja nähtusi mitteõpetajad.

Vabariigi aastapäevale oli pühendatud üleriigilise projekti ,,Tagasi kooli“ raames andsid kolm külalisõpetajat meie koolis kokku 8 tundi gümnaasiumiklassidele.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: