Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus

Õpilaste digiloovtööde II kooliastme võit läks Lähte ühisgümnaasiumisse, III kooliastmes oli parim Tartu kommertsgümnaasium. Tööd aitavad astmenimede tundmaõppimisel ja õiglase kaubanduse põhimõtetest arusaamisel.

Autasustamine toimus 9.aprilli õhtul HITSA Innovatsioonikeskuse konverentsil "Pöördepunkt hariduses". Digiloovtööde konkursile "Lahe Asi" olid oodatud II ja III kooliastme õpilaste tehnoloogia- ja innovatsioonivaldkonna loovtööd. Konkursi eesmärgiks on pakkuda õpilasele võimetekohast ning huvidest lähtuvat eneseteostuse võimalust, näitamaks oskuslikku tehnoloogiliste vahendite kasutamist ja anda võimalus esitleda oma IKT-alaseid loovtöid ka laiemale ringile.HITSA Innovatsioonikeskuse juhataja Ene Koitla ütles auhindu üle andes, et II kooliastme digiloovtööd teemal „Lahe asi“ võib kokku võtta ühe lausega: väga tublid esinejad. Töödega oli palju vaeva nähtud ja selgelt paistis välja, et tegemise käigus oli ka palju uusi teadmisi saadud. ®ürii soovitus edaspidiseks oli, et tööde valmimiseks tuleks rohkem aega võtta ning oma tööd tuleb julgelt esitleda.I koht - Lähte ühisgümnaasiumII kooliastmes pälvis esikoha Lähte ühisgümnaasium. Võidutöö „Tehke kaasa!“ autorid on Johanna Sügis, Norah Neppo, Elisabeth Carmen Adamson, Mikk Kaasik ja Renee Oras, juhendajad Diana Nõlvak ja Ulvi Kaasik. Töö on mõeldud abistamaks I ja II kooliastme õpilasi, et laulmine astmenimedega ikka hästi selgeks saaks.Tutvu võidutööga siin. Autasustamine toimus 9.aprilli õhtul HITSA Innovatsioonikeskuse konverentsil "Pöördepunkt hariduses". Digiloovtööde konkursile "Lahe Asi" olid oodatud II ja III kooliastme õpilaste tehnoloogia- ja innovatsioonivaldkonna loovtööd. Konkursi eesmärgiks on pakkuda õpilasele võimetekohast ning huvidest lähtuvat eneseteostuse võimalust, näitamaks oskuslikku tehnoloogiliste vahendite kasutamist ja anda võimalus esitleda oma IKT-alaseid loovtöid ka laiemale ringile.HITSA Innovatsioonikeskuse juhataja Ene Koitla ütles auhindu üle andes, et II kooliastme digiloovtööd teemal „Lahe asi“ võib kokku võtta ühe lausega: väga tublid esinejad. Töödega oli palju vaeva nähtud ja selgelt paistis välja, et tegemise käigus oli ka palju uusi teadmisi saadud. ®ürii soovitus edaspidiseks oli, et tööde valmimiseks tuleks rohkem aega võtta ning oma tööd tuleb julgelt esitleda.I koht - Lähte ühisgümnaasiumII kooliastmes pälvis esikoha Lähte ühisgümnaasium. Võidutöö „Tehke kaasa!“ autorid on Johanna Sügis, Norah Neppo, Elisabeth Carmen Adamson, Mikk Kaasik ja Renee Oras, juhendajad Diana Nõlvak ja Ulvi Kaasik. Töö on mõeldud abistamaks I ja II kooliastme õpilasi, et laulmine astmenimedega ikka hästi selgeks saaks.Tutvu võidutööga siin. Õpilaste digiloovtööde II kooliastme võit läks Lähte ühisgümnaasiumisse, III kooliastmes oli parim Tartu kommertsgümnaasium. Tööd aitavad astmenimede tundmaõppimisel ja õiglase kaubanduse põhimõtetest arusaamisel. I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus
Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus
I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. I really enjoyed reading of top web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of web hosting top pick up http://www.araweb.co.uk/Web_hosting_the_best_5_in_UK_85.htm sure bet, I believe that web top hosting proves results in short time for long time benefits. Take endurance and business class , so their well-balanced approach to website hosting best is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus

Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus

Madli Leikop 10. aprillil 2014

Õpilaste digiloovtööde II kooliastme võit läks Lähte ühisgümnaasiumisse, III kooliastmes oli parim Tartu kommertsgümnaasium. Tööd aitavad astmenimede tundmaõppimisel ja õiglase kaubanduse põhimõtetest arusaamisel.

Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus

Autasustamine toimus 9.aprilli õhtul HITSA Innovatsioonikeskuse konverentsil "Pöördepunkt hariduses". Digiloovtööde konkursile "Lahe Asi" olid oodatud II ja III kooliastme õpilaste tehnoloogia- ja innovatsioonivaldkonna loovtööd. Konkursi eesmärgiks on pakkuda õpilasele võimetekohast ning huvidest lähtuvat eneseteostuse võimalust, näitamaks oskuslikku tehnoloogiliste vahendite kasutamist ja anda võimalus esitleda oma IKT-alaseid loovtöid ka laiemale ringile.

HITSA Innovatsioonikeskuse juhataja Ene Koitla ütles auhindu üle andes, et II kooliastme digiloovtööd teemal „Lahe asi“ võib kokku võtta ühe lausega: väga tublid esinejad. Töödega oli palju vaeva nähtud ja selgelt paistis välja, et tegemise käigus oli ka palju uusi teadmisi saadud. ®ürii soovitus edaspidiseks oli, et tööde valmimiseks tuleks rohkem aega võtta ning oma tööd tuleb julgelt esitleda.

I koht - Lähte ühisgümnaasium

II kooliastmes pälvis esikoha Lähte ühisgümnaasium. Võidutöö „Tehke kaasa!“ autorid on Johanna Sügis, Norah Neppo, Elisabeth Carmen Adamson, Mikk Kaasik ja Renee Oras, juhendajad Diana Nõlvak ja Ulvi Kaasik. Töö on mõeldud abistamaks I ja II kooliastme õpilasi, et laulmine astmenimedega ikka hästi selgeks saaks.

Tutvu võidutööga siin.

Õpilaste digiloovtööde II kooliastme võit läks Lähte ühisgümnaasiumisse, III kooliastmes oli parim Tartu kommertsgümnaasium. Tööd aitavad astmenimede tundmaõppimisel ja õiglase kaubanduse põhimõtetest arusaamisel.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: