Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Õppekäik telestuudiotesse

Teisipäeval, 18.veebruaril käisid meediaõpilased 10.-12.kl Tallinnas, et tutvuda telestuudiote tööga.

11.kl meedianoored Lastetoas.Toimus põhjalik ekskursioon Eesti Rahvusringhäälingu telemajas, kus kohtuti mitmete oma ala spetsialistidega, kes on seotud saadete valmimise ja eetrisse andmisega. Nad selgitasid üldist töökorraldust ja tutvustasid oma tööülesandeid ning kasutatavaid seadmeid. Samuti tutvusid õpilased  stuudioruumide ülesehituse ning saadeteks ettevalmistamisega. Nii näiteks avastasid noored "Välisilma" saate raamaturiiulitelt "suure telepettuse", said istuda Terevisooni stuudio diivanil täpselt Urmas Vaino ja Katrin Viirpalu kohal ning proovida Kerli Dello tooli uudistelaua taga. Lisaks avanes eksklusiivne võimalus proovida ja arvustada uue saatesarja äsja valminud stuudiokujundust, mida isegi saatejuhid veel näinud ei ole. Lapsemeelset elevust tekitasid kostüümilao riiulid ning lastesaadete muusemitoad, kus kohtuti Buratino, Leopoldi, aabitsa-Mõmmi ja paljude teiste omaaegsete ekraanikangelastega. Põhjaliku ülevaate aastate jooksul ETV-s kasutusel olnud teletehnikast andis ETV muuseum.Päev jätkus TV3 stuudios, kus meediaõpilased osalesid kahe saate "Me armastame Eestit!" salvestusel. Päev oli avastuste- ning elamusterohke.Õhinal jäädi ootama uusi sellelaadseid õppeüritusi.   11.kl meedianoored Lastetoas.Toimus põhjalik ekskursioon Eesti Rahvusringhäälingu telemajas, kus kohtuti mitmete oma ala spetsialistidega, kes on seotud saadete valmimise ja eetrisse andmisega. Nad selgitasid üldist töökorraldust ja tutvustasid oma tööülesandeid ning kasutatavaid seadmeid. Samuti tutvusid õpilased  stuudioruumide ülesehituse ning saadeteks ettevalmistamisega. Nii näiteks avastasid noored "Välisilma" saate raamaturiiulitelt "suure telepettuse", said istuda Terevisooni stuudio diivanil täpselt Urmas Vaino ja Katrin Viirpalu kohal ning proovida Kerli Dello tooli uudistelaua taga. Lisaks avanes eksklusiivne võimalus proovida ja arvustada uue saatesarja äsja valminud stuudiokujundust, mida isegi saatejuhid veel näinud ei ole. Lapsemeelset elevust tekitasid kostüümilao riiulid ning lastesaadete muusemitoad, kus kohtuti Buratino, Leopoldi, aabitsa-Mõmmi ja paljude teiste omaaegsete ekraanikangelastega. Põhjaliku ülevaate aastate jooksul ETV-s kasutusel olnud teletehnikast andis ETV muuseum.Päev jätkus TV3 stuudios, kus meediaõpilased osalesid kahe saate "Me armastame Eestit!" salvestusel. Päev oli avastuste- ning elamusterohke.Õhinal jäädi ootama uusi sellelaadseid õppeüritusi.   Teisipäeval, 18.veebruaril käisid meediaõpilased 10.-12.kl Tallinnas, et tutvuda telestuudiote tööga. Simple, yet really professionally explained best web hosting, I really enjoyed reading it.
Õppekäik telestuudiotesse
Õppekäik telestuudiotesse
Simple, yet really professionally explained best web hosting, I really enjoyed reading it. Maintaining website is really important, I discovered web hosting best and use truly reliable service now. I am confident about their ideas. Find top notch page of the best web hosting to learn read more about araweb.co.uk hosting articles I read it two times and understood web top hosting much better. Now I have also broader info about best offers and well structured presentation about the best website hosting which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Õppekäik telestuudiotesse Õppekäik telestuudiotesse

Õppekäik telestuudiotesse

19. veebr. 2014

Teisipäeval, 18.veebruaril käisid meediaõpilased 10.-12.kl Tallinnas, et tutvuda telestuudiote tööga.

Õppekäik telestuudiotesse
11.kl meedianoored Lastetoas.

Toimus põhjalik ekskursioon Eesti Rahvusringhäälingu telemajas, kus kohtuti mitmete oma ala spetsialistidega, kes on seotud saadete valmimise ja eetrisse andmisega. Nad selgitasid üldist töökorraldust ja tutvustasid oma tööülesandeid ning kasutatavaid seadmeid. Samuti tutvusid õpilased  stuudioruumide ülesehituse ning saadeteks ettevalmistamisega. Nii näiteks avastasid noored "Välisilma" saate raamaturiiulitelt "suure telepettuse", said istuda Terevisooni stuudio diivanil täpselt Urmas Vaino ja Katrin Viirpalu kohal ning proovida Kerli Dello tooli uudistelaua taga. Lisaks avanes eksklusiivne võimalus proovida ja arvustada uue saatesarja äsja valminud stuudiokujundust, mida isegi saatejuhid veel näinud ei ole. 

Lapsemeelset elevust tekitasid kostüümilao riiulid ning lastesaadete muusemitoad, kus kohtuti Buratino, Leopoldi, aabitsa-Mõmmi ja paljude teiste omaaegsete ekraanikangelastega. Põhjaliku ülevaate aastate jooksul ETV-s kasutusel olnud teletehnikast andis ETV muuseum.

Päev jätkus TV3 stuudios, kus meediaõpilased osalesid kahe saate "Me armastame Eestit!" salvestusel. Päev oli avastuste- ning elamusterohke.

Õhinal jäädi ootama uusi sellelaadseid õppeüritusi.  

Teisipäeval, 18.veebruaril käisid meediaõpilased 10.-12.kl Tallinnas, et tutvuda telestuudiote tööga.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: