Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev

Täna külastab Lähte kooli ning kohtub 10. ja 11.klassi meediaõpilastega USA meediaekspert Nicholas Kralev.

Nicholas Kralev on ajakirjanik, kirjanik ja ettevõtja. Tema erialadeks on rahvusvahelise diplomaatia, ülemaailmne lennundus- ja side. Ta juhib telesaadet "Vestlused Nicholas Kraleviga." N.Kralev on endine Financial Times ja Washington Times korrespondent, ta on reisinud mööda maailma koos nelja USA riigisekretäri - Hillary Clintoni, Condoleezza Rice, Colin Powelli ja Madeleine Albrightiga. Ta on külastanud enam kui 90 riiki. Ta teeb kaastööd ajakirjadele The Atlantic, Foreign Policy Magazine and The Huffington Post. Ta on asutanud nõustamis- ja koolitusettevõtte Kralev International LLC, mis tegutseb rahvusvahelise diplomaatia ja globaalse reisimise valdkonnas. Kralevil on magistrikraad avalikus poliitikas ning ta suhtleb viies keeles. Nicholas Kralev on ajakirjanik, kirjanik ja ettevõtja. Tema erialadeks on rahvusvahelise diplomaatia, ülemaailmne lennundus- ja side. Ta juhib telesaadet "Vestlused Nicholas Kraleviga." N.Kralev on endine Financial Times ja Washington Times korrespondent, ta on reisinud mööda maailma koos nelja USA riigisekretäri - Hillary Clintoni, Condoleezza Rice, Colin Powelli ja Madeleine Albrightiga. Ta on külastanud enam kui 90 riiki. Ta teeb kaastööd ajakirjadele The Atlantic, Foreign Policy Magazine and The Huffington Post. Ta on asutanud nõustamis- ja koolitusettevõtte Kralev International LLC, mis tegutseb rahvusvahelise diplomaatia ja globaalse reisimise valdkonnas. Kralevil on magistrikraad avalikus poliitikas ning ta suhtleb viies keeles. Täna külastab Lähte kooli ning kohtub 10. ja 11.klassi meediaõpilastega USA meediaekspert Nicholas Kralev. I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev
Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev
I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. This is the fact, that there are exellent the best web hosting available, but they are hard to find at first place. They offer safe environment for top web hosting, in the page http://www.araweb.co.uk/Web_hosting_the_best_5_in_UK_85.htm I experienced best website hosting in most personal knowledge, therefore I know, that absolute quality and well structured presentation about the best website hosting which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev

Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev

28. aprillil 2015

Täna külastab Lähte kooli ning kohtub 10. ja 11.klassi meediaõpilastega USA meediaekspert Nicholas Kralev.

Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev

Nicholas Kralev on ajakirjanik, kirjanik ja ettevõtja. Tema erialadeks on rahvusvahelise diplomaatia, ülemaailmne lennundus- ja side. Ta juhib telesaadet "Vestlused Nicholas Kraleviga."

N.Kralev on endine Financial Times ja Washington Times korrespondent, ta on reisinud mööda maailma koos nelja USA riigisekretäri - Hillary Clintoni, Condoleezza Rice, Colin Powelli ja Madeleine Albrightiga. Ta on külastanud enam kui 90 riiki.

 

Ta teeb kaastööd ajakirjadele The Atlantic, Foreign Policy Magazine and The Huffington Post.

Ta on asutanud nõustamis- ja koolitusettevõtte Kralev International LLC, mis tegutseb rahvusvahelise diplomaatia ja globaalse reisimise valdkonnas. Kralevil on magistrikraad avalikus poliitikas ning ta suhtleb viies keeles.

Täna külastab Lähte kooli ning kohtub 10. ja 11.klassi meediaõpilastega USA meediaekspert Nicholas Kralev.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: