Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Maie Paju stipendiumikonkurss

MP Tempera MTÜ kuulutab 11. korda välja Maie Paju nimelise stipendiumi konkursi. 13. märtsil peaks selguma, kes Lähte Ühisgümnaasiumi kunstilembestest õpilastest on tänavune laureaat.

Stipendiumifondi suurus on 320 eurot. Statuudi kohaselt saavad stipendiumi taotleda ainult Lähte Ühisgümnaasiumi õpilased. Statuudiga palume tutvuda aadressil www.maiepaju.ee ja vajaduse korral infot juurde küsida. Vormikohase põhjendatud avalduse võib esitada nii õpilane ise kui ka teine eraisik või organisatsioon tema eest. Avaldusi märksõnaga „Maie Paju nim stipendium“ varustatud ümbrikus ootame MP Tempera MTÜ postiaadressile Pikk 86–15, 50606 Tartu hiljemalt 1. märtsiks. Tänavu 18. märtsil täitunuks kunstiõpetajal ja kunstnikul Maie Pajul 76. eluaastat. Lähte kooli pikaajalise armastatud kunstiõpetaja Maie Paju elutööd austades toetame stipendiumiga Lähte õpilaste kunstilist ja kultuurilist eneseharimist, silmaringi laiendamist ning soovime ergutada mitmesuguste kunstiliikidega tegelemist. Stipendiumifond loodi pärast Maie Paju lahkumist 2004. aastal. Seni on Maie Paju nimelise stipendiumi pälvinud Ly Pärnaste ja Marju Vares (2005), Mari Juhani (2006), Liina Kraun (2007), Tanel Aruoja (2008), Kelly Pärnalaas ja Kerli Liikvart (2009), Elen Tammet (2010), Anna Edela (2011), Hanna Selgis ja Keiu Kaur (2012), Triinu Eglit (2013) ja Laura Kivijärv (2014). Vaata täpsemalt www.maiepaju.ee Stipendiumifondi suurus on 320 eurot. Statuudi kohaselt saavad stipendiumi taotleda ainult Lähte Ühisgümnaasiumi õpilased. Statuudiga palume tutvuda aadressil www.maiepaju.ee ja vajaduse korral infot juurde küsida. Vormikohase põhjendatud avalduse võib esitada nii õpilane ise kui ka teine eraisik või organisatsioon tema eest. Avaldusi märksõnaga „Maie Paju nim stipendium“ varustatud ümbrikus ootame MP Tempera MTÜ postiaadressile Pikk 86–15, 50606 Tartu hiljemalt 1. märtsiks. Tänavu 18. märtsil täitunuks kunstiõpetajal ja kunstnikul Maie Pajul 76. eluaastat. Lähte kooli pikaajalise armastatud kunstiõpetaja Maie Paju elutööd austades toetame stipendiumiga Lähte õpilaste kunstilist ja kultuurilist eneseharimist, silmaringi laiendamist ning soovime ergutada mitmesuguste kunstiliikidega tegelemist. Stipendiumifond loodi pärast Maie Paju lahkumist 2004. aastal. Seni on Maie Paju nimelise stipendiumi pälvinud Ly Pärnaste ja Marju Vares (2005), Mari Juhani (2006), Liina Kraun (2007), Tanel Aruoja (2008), Kelly Pärnalaas ja Kerli Liikvart (2009), Elen Tammet (2010), Anna Edela (2011), Hanna Selgis ja Keiu Kaur (2012), Triinu Eglit (2013) ja Laura Kivijärv (2014). Vaata täpsemalt www.maiepaju.ee MP Tempera MTÜ kuulutab 11. korda välja Maie Paju nimelise stipendiumi konkursi. 13. märtsil peaks selguma, kes Lähte Ühisgümnaasiumi kunstilembestest õpilastest on tänavune laureaat. While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Maie Paju stipendiumikonkurss
Maie Paju stipendiumikonkurss
While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which web hosting is best and dicover best companies. I love their enthusiasm on describing their experiences on web hosting top learn UK company araweb.co.uk I am confident, that best hosting website is one of the best remarkable results everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting in UK and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Maie Paju stipendiumikonkurss Maie Paju stipendiumikonkurss

Maie Paju stipendiumikonkurss

12. jaan. 2015

MP Tempera MTÜ kuulutab 11. korda välja Maie Paju nimelise stipendiumi konkursi. 13. märtsil peaks selguma, kes Lähte Ühisgümnaasiumi kunstilembestest õpilastest on tänavune laureaat.

Maie Paju stipendiumikonkurss

Stipendiumifondi suurus on 320 eurot. Statuudi kohaselt saavad stipendiumi taotleda ainult Lähte Ühisgümnaasiumi õpilased. Statuudiga palume tutvuda aadressil www.maiepaju.ee ja vajaduse korral infot juurde küsida.

Vormikohase põhjendatud avalduse võib esitada nii õpilane ise kui ka teine eraisik või organisatsioon tema eest. Avaldusi märksõnaga „Maie Paju nim stipendium“ varustatud ümbrikus ootame MP Tempera MTÜ postiaadressile Pikk 86–15, 50606 Tartu hiljemalt 1. märtsiks.

Tänavu 18. märtsil täitunuks kunstiõpetajal ja kunstnikul Maie Pajul 76. eluaastat. Lähte kooli pikaajalise armastatud kunstiõpetaja Maie Paju elutööd austades toetame stipendiumiga Lähte õpilaste kunstilist ja kultuurilist eneseharimist, silmaringi laiendamist ning soovime ergutada mitmesuguste kunstiliikidega tegelemist.
Stipendiumifond loodi pärast Maie Paju lahkumist 2004. aastal.

Seni on Maie Paju nimelise stipendiumi pälvinud Ly Pärnaste ja Marju Vares (2005), Mari Juhani (2006), Liina Kraun (2007), Tanel Aruoja (2008), Kelly Pärnalaas ja Kerli Liikvart (2009), Elen Tammet (2010), Anna Edela (2011), Hanna Selgis ja Keiu Kaur (2012), Triinu Eglit (2013) ja Laura Kivijärv (2014).

Vaata täpsemalt www.maiepaju.ee

MP Tempera MTÜ kuulutab 11. korda välja Maie Paju nimelise stipendiumi konkursi. 13. märtsil peaks selguma, kes Lähte Ühisgümnaasiumi kunstilembestest õpilastest on tänavune laureaat.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: