Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
MP Tempera MTÜ

MP Tempera MTÜ asutasid Maie sõbrad Maie elutöö jätkamiseks 2004. aasta oktoobris. Ühingu eesmärkideks oli: • Maie Paju nimelise stipendiumi väljaandmine;  • kunsti-, kultuuri- ja haridusprojektide arendamine ja elluviimine;  • rahvuskultuuri toetamine;  • koolituste, seminaride, õppereiside korraldamine;  • osalemine rahvusvahelistes koostööprojektides, mis seonduvad p 1-5 nimetatud eesmärkidega.  MTÜ on vahendanud soovijateni Maie lahkumise järel jäänud maale, mis on eelnevalt mälestuse hoidmiseks digitaliseeritud (vaata maaligaleriid). Selleks on korraldatud ka kolm pühendusnäitust.  Maie Paju nimeline stipendium anti välja alates õppeaastast 2004/2005 iga aasta märtsikuus ning seda said taotleda üksnes Lähte kooli õpilased. Maie hoolis alati oma õpilastest, aitas kaasa nende kunstilisele ja kultuurilisele eneseharimisele, silmaringi laiendamisele, aktiivse eluhoiaku kujunemisele ja suunas neid tegelema eri kunstiliikidega. Just need olid ka stipendiumi eesmärgid. Tänaseks on stipendiumi väljaandmine lõpetatud. Me täname kõiki, kes nende aastate jooksul on andnud oma panuse Maie Paju stipendiumi fondi. MP Tempera MTÜ asutasid Maie sõbrad Maie elutöö jätkamiseks 2004. aasta oktoobris. Ühingu eesmärkideks oli: • Maie Paju nimelise stipendiumi väljaandmine;  • kunsti-, kultuuri- ja haridusprojektide arendamine ja elluviimine;  • rahvuskultuuri toetamine;  • koolituste, seminaride, õppereiside korraldamine;  • osalemine rahvusvahelistes koostööprojektides, mis seonduvad p 1-5 nimetatud eesmärkidega.  MTÜ on vahendanud soovijateni Maie lahkumise järel jäänud maale, mis on eelnevalt mälestuse hoidmiseks digitaliseeritud (vaata maaligaleriid). Selleks on korraldatud ka kolm pühendusnäitust.  Maie Paju nimeline stipendium anti välja alates õppeaastast 2004/2005 iga aasta märtsikuus ning seda said taotleda üksnes Lähte kooli õpilased. Maie hoolis alati oma õpilastest, aitas kaasa nende kunstilisele ja kultuurilisele eneseharimisele, silmaringi laiendamisele, aktiivse eluhoiaku kujunemisele ja suunas neid tegelema eri kunstiliikidega. Just need olid ka stipendiumi eesmärgid. Tänaseks on stipendiumi väljaandmine lõpetatud. Me täname kõiki, kes nende aastate jooksul on andnud oma panuse Maie Paju stipendiumi fondi. I really enjoyed reading of best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms.
MP Tempera MTÜ
MP Tempera MTÜ
I really enjoyed reading of best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. We found out that company capable of web hosting best is worth of mentioning and therefore we publish link here. They are competent and concerned about best web hosting website to learn UK web hosting service it is interesting because best hosting website they describe is really informative and in depth overview of customer service after reading this article, I know much better what is a web hosting service and may suggest ideas about hosting web service even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
MP Tempera MTÜ MP Tempera MTÜ

MP Tempera MTÜ

MP Tempera MTÜ asutasid Maie sõbrad Maie elutöö jätkamiseks 2004. aasta oktoobris. Ühingu eesmärkideks oli:

• Maie Paju nimelise stipendiumi väljaandmine; 
• kunsti-, kultuuri- ja haridusprojektide arendamine ja elluviimine; 
• rahvuskultuuri toetamine; 
• koolituste, seminaride, õppereiside korraldamine; 
• osalemine rahvusvahelistes koostööprojektides, mis seonduvad p 1-5 nimetatud eesmärkidega. 

MTÜ on vahendanud soovijateni Maie lahkumise järel jäänud maale, mis on eelnevalt mälestuse hoidmiseks digitaliseeritud (vaata maaligaleriid). Selleks on korraldatud ka kolm pühendusnäitust. 

Maie Paju nimeline stipendium anti välja alates õppeaastast 2004/2005 iga aasta märtsikuus ning seda said taotleda üksnes Lähte kooli õpilased. Maie hoolis alati oma õpilastest, aitas kaasa nende kunstilisele ja kultuurilisele eneseharimisele, silmaringi laiendamisele, aktiivse eluhoiaku kujunemisele ja suunas neid tegelema eri kunstiliikidega. Just need olid ka stipendiumi eesmärgid. 

Tänaseks on stipendiumi väljaandmine lõpetatud. 

Me täname kõiki, kes nende aastate jooksul on andnud oma panuse Maie Paju stipendiumi fondi.

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: