Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
''Lügevisioon'' 22.aprill

“Lügevisiooni” otsesaade läheb eetrisse taas reedel, 22. aprillil.

Ühtlasi anname ka teada, et see viimane saade, mille toob teieni selle õppeaasta 12. klass, sest aeg on teatepulk edasi anda 11. klassi meediahuvilistele. Tänu agaratele abilistele on seegi saade sisukas ning täidetud koolis toimunu ja meelelahutusega. Saates tulekul: - spordiuudised; - koolis on toimunud mitmeid võistlusi; - raamatukogul täitus 100. aastapäev; - Erasmus+ Itaalias; - dokumentaalfilmiõhtu; - mida õpivad nooremad õpilased arvutitundides; - meelelahutus; - muuhulgas ka targem kui paralleel ja meenutusi praeguste kaheteistkümnendike "Lügevisiooni" aegadest; - oodata on ka saatekülalist. “Lügevisiooni” meeskond tänab kaasa elamast! Ühtlasi anname ka teada, et see viimane saade, mille toob teieni selle õppeaasta 12. klass, sest aeg on teatepulk edasi anda 11. klassi meediahuvilistele. Tänu agaratele abilistele on seegi saade sisukas ning täidetud koolis toimunu ja meelelahutusega. Saates tulekul: - spordiuudised; - koolis on toimunud mitmeid võistlusi; - raamatukogul täitus 100. aastapäev; - Erasmus+ Itaalias; - dokumentaalfilmiõhtu; - mida õpivad nooremad õpilased arvutitundides; - meelelahutus; - muuhulgas ka targem kui paralleel ja meenutusi praeguste kaheteistkümnendike "Lügevisiooni" aegadest; - oodata on ka saatekülalist. “Lügevisiooni” meeskond tänab kaasa elamast! “Lügevisiooni” otsesaade läheb eetrisse taas reedel, 22. aprillil. For me it was very hard to find forthright company what is the best web hosting because all these breaking ground news in this field.
''Lügevisioon'' 22.aprill
''Lügevisioon'' 22.aprill
For me it was very hard to find forthright company what is the best web hosting because all these breaking ground news in this field. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See which web hosting is best and dicover best companies. Purified knowledge, which offers deep understanding of top web hosting for all this company is top choice for web hosting sure bet, I believe that web top hosting proves results in short time for long time benefits. Take absolute quality I do not mind having more info about website hosting best but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
''Lügevisioon'' 22.aprill ''Lügevisioon'' 22.aprill

''Lügevisioon'' 22.aprill

21. aprillil 2022

“Lügevisiooni” otsesaade läheb eetrisse taas reedel, 22. aprillil.

''Lügevisioon'' 22.aprill

Ühtlasi anname ka teada, et see viimane saade, mille toob teieni selle õppeaasta 12. klass, sest aeg on teatepulk edasi anda 11. klassi meediahuvilistele. Tänu agaratele abilistele on seegi saade sisukas ning täidetud koolis toimunu ja meelelahutusega.
Saates tulekul:
- spordiuudised;
- koolis on toimunud mitmeid võistlusi;
- raamatukogul täitus 100. aastapäev;
- Erasmus+ Itaalias;
- dokumentaalfilmiõhtu;
- mida õpivad nooremad õpilased arvutitundides;
- meelelahutus;
- muuhulgas ka targem kui paralleel ja meenutusi praeguste kaheteistkümnendike "Lügevisiooni" aegadest;
- oodata on ka saatekülalist.

“Lügevisiooni” meeskond tänab kaasa elamast!

“Lügevisiooni” otsesaade läheb eetrisse taas reedel, 22. aprillil.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: