Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Laste ande arengu stipendium

Tartu Kultuurkapital kuulutas välja konkursi JCI Toomemäe laste ande arengu stipendiumile. Stipendiumi eesmärk on toetada ja tunnustada lapsi ja noori, kellel on tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, teaduse ja spordi valdkonnas.

Stipendiumi suurus on 500 eurot. Välja antakse kuus stipendiumi.Stipendiumile saavad kandideerida kuni 18-aastased Tartu ja Tartumaa lapsed ja noored. Taotlusi võivad esitada lapsed ise, lapsevanemad, õpetajad, huvijuhid, treenerid ja teised isikud.Stipendiumi taotlemiseks tuleb Tartu Kultuurkapitalile 20.veebruariks 2015 esitada:Taotlus veebilehe www.kultuurkapital.ee kaudu nimelise stipendiumi taotlemise ankeedilÜlevaade senisest tegevusest, saavutatud tulemustest ning stipendiumi kasutamise eesmärk koos eelarvegaÕppetulemuste väljavõteVõimalusel soovituskiriStipendiumi statuuti saab vaadata SIIT.Nimelise stipendiumi taotlemise e-ankeet asub SIIN. Stipendiumi suurus on 500 eurot. Välja antakse kuus stipendiumi.Stipendiumile saavad kandideerida kuni 18-aastased Tartu ja Tartumaa lapsed ja noored. Taotlusi võivad esitada lapsed ise, lapsevanemad, õpetajad, huvijuhid, treenerid ja teised isikud.Stipendiumi taotlemiseks tuleb Tartu Kultuurkapitalile 20.veebruariks 2015 esitada:Taotlus veebilehe www.kultuurkapital.ee kaudu nimelise stipendiumi taotlemise ankeedilÜlevaade senisest tegevusest, saavutatud tulemustest ning stipendiumi kasutamise eesmärk koos eelarvegaÕppetulemuste väljavõteVõimalusel soovituskiriStipendiumi statuuti saab vaadata SIIT.Nimelise stipendiumi taotlemise e-ankeet asub SIIN. Tartu Kultuurkapital kuulutas välja konkursi JCI Toomemäe laste ande arengu stipendiumile. Stipendiumi eesmärk on toetada ja tunnustada lapsi ja noori, kellel on tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, teaduse ja spordi valdkonnas. I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
Laste ande arengu stipendium
Laste ande arengu stipendium
I was really confused, because did not understand what is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Probably because they tell complex ideas of which is the best web hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. They have more in one page than others have in five written on topic web hosting top link if you want UK hosting, araweb.co.uk is best I read it two times and understood web top hosting much better. Now I have also broader info about crafted quality after reading this article, I know much better the best website hosting and may suggest ideas about web hosting in UK even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Laste ande arengu stipendium Laste ande arengu stipendium

Laste ande arengu stipendium

21. jaan. 2015

Tartu Kultuurkapital kuulutas välja konkursi JCI Toomemäe laste ande arengu stipendiumile.
Stipendiumi eesmärk on toetada ja tunnustada lapsi ja noori, kellel on tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, teaduse ja spordi valdkonnas.

Laste ande arengu stipendium

Stipendiumi suurus on 500 eurot. Välja antakse kuus stipendiumi.

Stipendiumile saavad kandideerida kuni 18-aastased Tartu ja Tartumaa lapsed ja noored. Taotlusi võivad esitada lapsed ise, lapsevanemad, õpetajad, huvijuhid, treenerid ja teised isikud.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb Tartu Kultuurkapitalile 20.veebruariks 2015 esitada:

  • Taotlus veebilehe www.kultuurkapital.ee kaudu nimelise stipendiumi taotlemise ankeedil
  • Ülevaade senisest tegevusest, saavutatud tulemustest ning stipendiumi kasutamise eesmärk koos eelarvega
  • Õppetulemuste väljavõte
  • Võimalusel soovituskiri

Stipendiumi statuuti saab vaadata SIIT.

Nimelise stipendiumi taotlemise e-ankeet asub SIIN.

Tartu Kultuurkapital kuulutas välja konkursi JCI Toomemäe laste ande arengu stipendiumile. Stipendiumi eesmärk on toetada ja tunnustada lapsi ja noori, kellel on tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, teaduse ja spordi valdkonnas.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: