Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lähte tiim tuli vabariigi meistriks

Lähte ÜG esindus tuli teist aastat järjest saalihokis vabariigi firmade-asutuste meistriks. Võime olla tõsiselt uhke kogu Lähte saalihoki tiimi üle.

Vilistlane ning Eesti koondislane Kati Loid, kes lõi otsustaval hetkel poolfinaalis võiduvärava.Juhani Võik, Eesti Maaülikooli meeskonna kapten, kellel jäi napilt puudu parima väravaküti tiitlist.Mihkel Kaasik, väga hea ja tark mängija.Mihkel Vanamb, kes oskab hästi mängu rahustada.Rainis Pugovkin, kes tuli seepärast Soomest siia ning tõi oma firmalt meile kaasa ka suure toetuse.Andre Lättemägi, kes on väga hea värava ees ningMargus Puusepp, kes noorimana õigustas täielikult enda kaasamist, olles võistkonna paremuselt teine väravakütt 6 tabamusega! Väga hea vaistuga ründaja! Aimar Poom, saalihoki hing Lähte koolis.                                                      Vilistlane ning Eesti koondislane Kati Loid, kes lõi otsustaval hetkel poolfinaalis võiduvärava.Juhani Võik, Eesti Maaülikooli meeskonna kapten, kellel jäi napilt puudu parima väravaküti tiitlist.Mihkel Kaasik, väga hea ja tark mängija.Mihkel Vanamb, kes oskab hästi mängu rahustada.Rainis Pugovkin, kes tuli seepärast Soomest siia ning tõi oma firmalt meile kaasa ka suure toetuse.Andre Lättemägi, kes on väga hea värava ees ningMargus Puusepp, kes noorimana õigustas täielikult enda kaasamist, olles võistkonna paremuselt teine väravakütt 6 tabamusega! Väga hea vaistuga ründaja! Aimar Poom, saalihoki hing Lähte koolis.                                                      Lähte ÜG esindus tuli teist aastat järjest saalihokis vabariigi firmade-asutuste meistriks. Võime olla tõsiselt uhke kogu Lähte saalihoki tiimi üle. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best hosting web and discover best companies.
Lähte tiim tuli vabariigi meistriks
Lähte tiim tuli vabariigi meistriks
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See best hosting web and discover best companies. While searching for in depth information about web hosting best and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. I am confident about their ideas. Find top notch page of the best website hosting pick up web hosting in the UK because I understand now website hosting best much better and crafted quality and well structured presentation about best web hosting website which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte tiim tuli vabariigi meistriks Lähte tiim tuli vabariigi meistriks

Lähte tiim tuli vabariigi meistriks

30. nov. 2013

Lähte ÜG esindus tuli teist aastat järjest saalihokis vabariigi firmade-asutuste meistriks. Võime olla tõsiselt uhke kogu Lähte saalihoki tiimi üle.

Vilistlane ning Eesti koondislane Kati Loid, kes lõi otsustaval hetkel poolfinaalis võiduvärava.

Juhani Võik, Eesti Maaülikooli meeskonna kapten, kellel jäi napilt puudu parima väravaküti tiitlist.

Mihkel Kaasik, väga hea ja tark mängija.

Mihkel Vanamb, kes oskab hästi mängu rahustada.

Rainis Pugovkin, kes tuli seepärast Soomest siia ning tõi oma firmalt meile kaasa ka suure toetuse.

Andre Lättemägi, kes on väga hea värava ees ning

Margus Puusepp, kes noorimana õigustas täielikult enda kaasamist, olles võistkonna paremuselt teine väravakütt 6 tabamusega! Väga hea vaistuga ründaja! 

Aimar Poom, saalihoki hing Lähte koolis.

                                                     

Lähte ÜG esindus tuli teist aastat järjest saalihokis vabariigi firmade-asutuste meistriks. Võime olla tõsiselt uhke kogu Lähte saalihoki tiimi üle.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: