Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Tegevuspaiku Lähte übruses

Lisaks kooli huviringidele saavad õpilased oma vaba aega asjalikult sisustada lähikonnas: Jääaja Keskus keskkonnaharidus- ja külastuskeskus,                 milles on populaarteaduslik jääaja mõtestamine ühendatud meelelahutusega. Jääaja Keskus on avatud iga päev 11.00 - 18.00                 Jahtklubi baas asub Tartumaal Tartu vallas Äksi külas Saadjärve kaguosas veekogu Tartu–Jõgeva maantee poolsel kaldal. Tartu on jahtklubi baasist 18,5 km ja Tartu–Jõgeva maantee 0,6 km kaugusel. Saadjärvel on purjetatud aastakümmneid, on korraldatud ja korraldatakse üle-eestilisi ning ka rahvusvahelisi purjeregatte ja jääpurjetamisvõistlusi.   Motoklubi MC39     Tooma Tall  asub 18 km kaugusel Tartust, looduskaunil Vooremaa maastikukaitsealal, Saadjärve kõrval. Tooma Tall OÜ kompleksi kuuluvad suured rohukarjamaad, väiksemad koplid, liivapinnasega väliplats, liivapinnasega sisemanee¾, 27 boksiga tall ja olmeruumid. Põhitallist 3 km kaugusel asub vabapidamistall. Klientidele pakume hobuste karjamaa- ja boksikohti, ratsastust ja ratsutamistrenne platsil ja maastikul. Lisaks kooli huviringidele saavad õpilased oma vaba aega asjalikult sisustada lähikonnas: Jääaja Keskus keskkonnaharidus- ja külastuskeskus,                 milles on populaarteaduslik jääaja mõtestamine ühendatud meelelahutusega. Jääaja Keskus on avatud iga päev 11.00 - 18.00                 Jahtklubi baas asub Tartumaal Tartu vallas Äksi külas Saadjärve kaguosas veekogu Tartu–Jõgeva maantee poolsel kaldal. Tartu on jahtklubi baasist 18,5 km ja Tartu–Jõgeva maantee 0,6 km kaugusel. Saadjärvel on purjetatud aastakümmneid, on korraldatud ja korraldatakse üle-eestilisi ning ka rahvusvahelisi purjeregatte ja jääpurjetamisvõistlusi.   Motoklubi MC39     Tooma Tall  asub 18 km kaugusel Tartust, looduskaunil Vooremaa maastikukaitsealal, Saadjärve kõrval. Tooma Tall OÜ kompleksi kuuluvad suured rohukarjamaad, väiksemad koplid, liivapinnasega väliplats, liivapinnasega sisemanee¾, 27 boksiga tall ja olmeruumid. Põhitallist 3 km kaugusel asub vabapidamistall. Klientidele pakume hobuste karjamaa- ja boksikohti, ratsastust ja ratsutamistrenne platsil ja maastikul. First impression was that they offer fair-minded quality web hosting best without bells and whistles.
Tegevuspaiku Lähte übruses
Tegevuspaiku Lähte übruses
First impression was that they offer fair-minded quality web hosting best without bells and whistles. If I Googled about top web hosting then all these results came from commercial companies, but not any overviews which would have been easy to understand. They are competent and concerned about website hosting best for reaching UK firm AraWeb.co.uk I am confident, that best hosting website is one of the best good care and well structured presentation about hosting UK web which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Tegevuspaiku Lähte übruses Tegevuspaiku Lähte übruses

Tegevuspaiku Lähte übruses

Lisaks kooli huviringidele saavad õpilased oma vaba aega asjalikult sisustada lähikonnas:

 

Jääaja Keskus

keskkonnaharidus- ja külastuskeskus,                 

milles on populaarteaduslik jääaja mõtestamine ühendatud meelelahutusega.

 

Jääaja Keskus on avatud iga päev 11.00 - 18.00              

 

 

Jahtklubi baas asub Tartumaal Tartu vallas Äksi külas Saadjärve kaguosas veekogu Tartu–Jõgeva maantee poolsel kaldal. Tartu on jahtklubi baasist 18,5 km ja Tartu–Jõgeva maantee 0,6 km kaugusel. Saadjärvel on purjetatud aastakümmneid, on korraldatud ja korraldatakse üle-eestilisi ning ka rahvusvahelisi purjeregatte ja jääpurjetamisvõistlusi.

 

 

 

 

Tooma Tall 

 

asub 18 km kaugusel Tartust, looduskaunil Vooremaa maastikukaitsealal, Saadjärve kõrval. Tooma Tall OÜ kompleksi kuuluvad suured rohukarjamaad, väiksemad koplid, liivapinnasega väliplats, liivapinnasega sisemanee¾, 27 boksiga tall ja olmeruumid. Põhitallist 3 km kaugusel asub vabapidamistall. Klientidele pakume hobuste karjamaa- ja boksikohti, ratsastust ja ratsutamistrenne platsil ja maastikul.

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: