Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lähte kooli moto

Tegemist on Oskar Lutsu tsitaadiga “Kõik väärt unistused saavad alguse lapsepõlvest ja koolist.”, mille kasutamiseks kooli motona tegi ettepaneku praegune kooli direktor Üllar Loks. Moto leidmine tuli läbi kirjanduse, meenutab Üllar Loks. Kooli juhtmõtte leidmine on päris keeruline, sest moto peab olema ühelt poolt hästi üldine ja teiselt poolt hea ning tabav ütlus. Lähte Ühisgümnaasium kaalus nii A.H.Tammsaare kui Oskar Lutsu tsitaate. Oskar Lutsu tsitaat sai valituks kuna tema tekstidest nopitud mõttekillud olid paraja pikkusega ning tabavad. Tammsaare laused on sügavamõttelised ja pikad. Lähte kooli jaoks välja valitud moto on pärit Oskar Lutsu  teosest “Mälestused III”, kus ta vaatab tagasi oma koolipõlvele.Kooli moto peahoone fotopannool. Tegemist on Oskar Lutsu tsitaadiga “Kõik väärt unistused saavad alguse lapsepõlvest ja koolist.”, mille kasutamiseks kooli motona tegi ettepaneku praegune kooli direktor Üllar Loks. Moto leidmine tuli läbi kirjanduse, meenutab Üllar Loks. Kooli juhtmõtte leidmine on päris keeruline, sest moto peab olema ühelt poolt hästi üldine ja teiselt poolt hea ning tabav ütlus. Lähte Ühisgümnaasium kaalus nii A.H.Tammsaare kui Oskar Lutsu tsitaate. Oskar Lutsu tsitaat sai valituks kuna tema tekstidest nopitud mõttekillud olid paraja pikkusega ning tabavad. Tammsaare laused on sügavamõttelised ja pikad. Lähte kooli jaoks välja valitud moto on pärit Oskar Lutsu  teosest “Mälestused III”, kus ta vaatab tagasi oma koolipõlvele.Kooli moto peahoone fotopannool. While searching for in depth information about best hosting web and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Lähte kooli moto
Lähte kooli moto
While searching for in depth information about best hosting web and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles Maintaining website is really important, I discovered web hosting top and use truly reliable service now. No need to invent bicycle, therefore just neutral piece of writing the best website hosting, for reaching Best West Midland Company in the UK I am confident, that best web hosting website is one of the best good care I do not mind having more info about best hosting website but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte kooli moto Lähte kooli moto

Lähte kooli moto

Tegemist on Oskar Lutsu tsitaadiga “Kõik väärt unistused saavad alguse lapsepõlvest ja koolist.”, mille kasutamiseks kooli motona tegi ettepaneku praegune kooli direktor Üllar Loks.

 

Moto leidmine tuli läbi kirjanduse, meenutab Üllar Loks. Kooli juhtmõtte leidmine on päris keeruline, sest moto peab olema ühelt poolt hästi üldine ja teiselt poolt hea ning tabav ütlus. Lähte Ühisgümnaasium kaalus nii A.H.Tammsaare kui Oskar Lutsu tsitaate. Oskar Lutsu tsitaat sai valituks kuna tema tekstidest nopitud mõttekillud olid paraja pikkusega ning tabavad. Tammsaare laused on sügavamõttelised ja pikad.

 

Lähte kooli jaoks välja valitud moto on pärit Oskar Lutsu  teosest “Mälestused III”, kus ta vaatab tagasi oma koolipõlvele.

Lähte kooli moto
Kooli moto peahoone fotopannool.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: