Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lähte kooli maskott

Maskott koos abiturientidega Valga infomessil.Maskott kooliolümpiamängudel sõpraderingis. Kooli maskoti idee pärineb kooli viiekümnendast aastapäevast, kui koolis korraldati maskoti ideekonkurss. Nimelt viidi läbi ülekooliline klassidevaheline koolimäng, kus muude konkursside kõrval esitas iga klass ühe maskoti ideekavandi ning nende seast valiti välja just praeguse maskoti prototüüp - repoter Karu, kes sümboliseerib kooli ühte õppesuunda - meediat. Läks veel üksteist aastat enne, kui 2015. aastal valmis maskott täielikult. Kuna esialgne ideekavand oli üles ehitatatud Winnie Pooh’i tegelaskujule, mida autorikaitse objektina ei saanud kasutada, siis muudeti töö käigus karu väljanägemist ja olemust. Maskotti kasutatakse kooli suurematel üritustel, nagu kooliolümpiamängud vms ning publiku tähelepanu tõmbamiseks infomessidel jt avalikel üritustel. Reporter Karu kaamera ja mikrofoniga Intellektika infomessil 2016. Maskott koos abiturientidega Valga infomessil.Maskott kooliolümpiamängudel sõpraderingis. Kooli maskoti idee pärineb kooli viiekümnendast aastapäevast, kui koolis korraldati maskoti ideekonkurss. Nimelt viidi läbi ülekooliline klassidevaheline koolimäng, kus muude konkursside kõrval esitas iga klass ühe maskoti ideekavandi ning nende seast valiti välja just praeguse maskoti prototüüp - repoter Karu, kes sümboliseerib kooli ühte õppesuunda - meediat. Läks veel üksteist aastat enne, kui 2015. aastal valmis maskott täielikult. Kuna esialgne ideekavand oli üles ehitatatud Winnie Pooh’i tegelaskujule, mida autorikaitse objektina ei saanud kasutada, siis muudeti töö käigus karu väljanägemist ja olemust. Maskotti kasutatakse kooli suurematel üritustel, nagu kooliolümpiamängud vms ning publiku tähelepanu tõmbamiseks infomessidel jt avalikel üritustel. Reporter Karu kaamera ja mikrofoniga Intellektika infomessil 2016. For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field.
Lähte kooli maskott
Lähte kooli maskott
For me it was very hard to find forthright company best web hosting because all these breaking ground news in this field. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See web hosting best and dicover best companies. Purified knowledge, which offers deep understanding of top web hosting for full link UK hosting reviews by araweb.co.uk it's recognized brand with satisfying best website hosting always rigorously seeking right servers for publications, which are really important for me. Finally, best hosting website exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte kooli maskott Lähte kooli maskott

Lähte kooli maskott

Lähte kooli maskott
Maskott koos abiturientidega Valga infomessil.
Lähte kooli maskott
Maskott kooliolümpiamängudel sõpraderingis.

 

Kooli maskoti idee pärineb kooli viiekümnendast aastapäevast, kui koolis korraldati maskoti ideekonkurss. Nimelt viidi läbi ülekooliline klassidevaheline koolimäng, kus muude konkursside kõrval esitas iga klass ühe maskoti ideekavandi ning nende seast valiti välja just praeguse maskoti prototüüp - repoter Karu, kes sümboliseerib kooli ühte õppesuunda - meediat.

 

Läks veel üksteist aastat enne, kui 2015. aastal valmis maskott täielikult. Kuna esialgne ideekavand oli üles ehitatatud Winnie Pooh’i tegelaskujule, mida autorikaitse objektina ei saanud kasutada, siis muudeti töö käigus karu väljanägemist ja olemust.

 

Maskotti kasutatakse kooli suurematel üritustel, nagu kooliolümpiamängud vms ning publiku tähelepanu tõmbamiseks infomessidel jt avalikel üritustel. 

Lähte kooli maskott
Reporter Karu kaamera ja mikrofoniga Intellektika infomessil 2016.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: