Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lähte kooli logo

Lähte Ühisgümnaasiumi logo telliti endise direktori, Toomas Kingu eestvõtmisel ning on kujundatud kolmevärvilisena - valgel põhjal sinise ja mustaga kooli nimetus ja ristkülik, milles on kujutatud voorte vahel looklevat teed või jõge kulgemas kaugusesse.  Kuna vanal logol oli kasutatud pooltoone ning teksti varjutamist, mis tekitas probleeme reklaamtrükiste ja -meenete tellimisel, kujundas kooli infojuht Tiit Helm nimetatud logost lihtsustatud värvilahendusega, lookleva teega logo. Logo üldine kontseptsioon jäi samaks.    Kooli sümboolika kasutamine. Lähte Ühisgümnaasiumi logo telliti endise direktori, Toomas Kingu eestvõtmisel ning on kujundatud kolmevärvilisena - valgel põhjal sinise ja mustaga kooli nimetus ja ristkülik, milles on kujutatud voorte vahel looklevat teed või jõge kulgemas kaugusesse.  Kuna vanal logol oli kasutatud pooltoone ning teksti varjutamist, mis tekitas probleeme reklaamtrükiste ja -meenete tellimisel, kujundas kooli infojuht Tiit Helm nimetatud logost lihtsustatud värvilahendusega, lookleva teega logo. Logo üldine kontseptsioon jäi samaks.    Kooli sümboolika kasutamine. First impression was that they offer fair-minded quality which web hosting is best without bells and whistles.
Lähte kooli logo
Lähte kooli logo
First impression was that they offer fair-minded quality which web hosting is best without bells and whistles. We found out that company capable of web hosting top is worth of mentioning and therefore we publish link here. I am confident about their ideas. Find top notch page of website hosting best for deeper I dicovered simple and cheap UK web hosting offers I read it two times and understood which web hosting UK much better. Now I have also broader info about new perspective I do not mind having more info about UK web hosting but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte kooli logo Lähte kooli logo

Lähte kooli logo

Lähte Ühisgümnaasiumi logo telliti endise direktori, Toomas Kingu eestvõtmisel ning on kujundatud kolmevärvilisena - valgel põhjal sinise ja mustaga kooli nimetus ja ristkülik, milles on kujutatud voorte vahel looklevat teed või jõge kulgemas kaugusesse.

 

Kuna vanal logol oli kasutatud pooltoone ning teksti varjutamist, mis tekitas probleeme reklaamtrükiste ja -meenete tellimisel, kujundas kooli infojuht Tiit Helm nimetatud logost lihtsustatud värvilahendusega, lookleva teega logo. Logo üldine kontseptsioon jäi samaks.  

 

Lähte kooli logo
Lähte kooli logo
Lähte kooli logo
Kooli sümboolika kasutamine.
Lähte kooli logo
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: