Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lähte kooli lipp

1983.aastal lõpetanud 21. lend. Taustal Lähte Keskkooli lipp. Lähtuvalt logost on Lähte kooli lipp ajas muutunud ühe korra. Esimene oli Lähte Keskkooli lipp vana sümboolikaga.  Kooli praegu kasutusel olev lipp valmis 2004. aastal. Raha selle jaoks koguti vilistlaste annetustest ning puuduolev osa lisati kooli eelarvest. Uus lipp õnnistati Äksi kirikus ning viidi esimest korda rahva ette kooli neljakümne viienda aastapäeva pidustustel. Lipul ühel poolel on kujutatud suurelt kooli logo ja kooli nimetus, teisel poolel on kooli slogan.  Lähte Ühisgümnaasiumi lipp. Kooli lipp on põhiosas valge, mis sümboliseerib puhtust ning avatud võimalusi hariduse abil jõuda elus sinna, kuhu keegi oma eesmärgid on seadnud. Lipul on sinise ja mustaga logo, millel kujutatut võib käsitleda ühtpidi voorte vahel lookleva teena, mis on mõistetav kui minekut helgesse tulevikku, kus aga iga lõpetaja teed lähevad lahku. Osad ühele poole, teised teisele poole. Võimalused on avarad. Teisalt võib logolt leida voolava jõe, mis sümboliseerib teadmiste jõge. See jõgi tähendab seda, et elult ja ka koolist võetakse vastu erinevaid asju ning see mida koolis omandatakse vormib igaühe jaoks täiesti ainulaadse elukäigu. Koos motoga võibki seda logo mõista nii, et see mida keegi oma elu jooksul teeb, sõltub väga oluliselt sellest, kuidas tal elu algus ehk siis kooliaastad läinud on.Kooli moto lipu teisel poolel. 1983.aastal lõpetanud 21. lend. Taustal Lähte Keskkooli lipp. Lähtuvalt logost on Lähte kooli lipp ajas muutunud ühe korra. Esimene oli Lähte Keskkooli lipp vana sümboolikaga.  Kooli praegu kasutusel olev lipp valmis 2004. aastal. Raha selle jaoks koguti vilistlaste annetustest ning puuduolev osa lisati kooli eelarvest. Uus lipp õnnistati Äksi kirikus ning viidi esimest korda rahva ette kooli neljakümne viienda aastapäeva pidustustel. Lipul ühel poolel on kujutatud suurelt kooli logo ja kooli nimetus, teisel poolel on kooli slogan.  Lähte Ühisgümnaasiumi lipp. Kooli lipp on põhiosas valge, mis sümboliseerib puhtust ning avatud võimalusi hariduse abil jõuda elus sinna, kuhu keegi oma eesmärgid on seadnud. Lipul on sinise ja mustaga logo, millel kujutatut võib käsitleda ühtpidi voorte vahel lookleva teena, mis on mõistetav kui minekut helgesse tulevikku, kus aga iga lõpetaja teed lähevad lahku. Osad ühele poole, teised teisele poole. Võimalused on avarad. Teisalt võib logolt leida voolava jõe, mis sümboliseerib teadmiste jõge. See jõgi tähendab seda, et elult ja ka koolist võetakse vastu erinevaid asju ning see mida koolis omandatakse vormib igaühe jaoks täiesti ainulaadse elukäigu. Koos motoga võibki seda logo mõista nii, et see mida keegi oma elu jooksul teeb, sõltub väga oluliselt sellest, kuidas tal elu algus ehk siis kooliaastad läinud on.Kooli moto lipu teisel poolel. While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles
Lähte kooli lipp
Lähte kooli lipp
While searching for in depth information about what is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles While searching for in depth information about which is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Purified knowledge, which offers deep understanding of hosting web top find click here for UK web hosting it is interesting because website hosting best they describe is really informative and in depth overview of good care after reading this article, I know much better best hosting website and may suggest ideas about web hosting in UK even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte kooli lipp Lähte kooli lipp

Lähte kooli lipp

Lähte kooli lipp
1983.aastal lõpetanud 21. lend. Taustal Lähte Keskkooli lipp.

Lähtuvalt logost on Lähte kooli lipp ajas muutunud ühe korra. Esimene oli Lähte Keskkooli lipp vana sümboolikaga.

 

 

Kooli praegu kasutusel olev lipp valmis 2004. aastal. Raha selle jaoks koguti vilistlaste annetustest ning puuduolev osa lisati kooli eelarvest. Uus lipp õnnistati Äksi kirikus ning viidi esimest korda rahva ette kooli neljakümne viienda aastapäeva pidustustel.
Lipul ühel poolel on kujutatud suurelt kooli logo ja kooli nimetus, teisel poolel on kooli slogan.

 

 

Lähte kooli lipp
Lähte Ühisgümnaasiumi lipp.

Kooli lipp on põhiosas valge, mis sümboliseerib puhtust ning avatud võimalusi hariduse abil jõuda elus sinna, kuhu keegi oma eesmärgid on seadnud. Lipul on sinise ja mustaga logo, millel kujutatut võib käsitleda ühtpidi voorte vahel lookleva teena, mis on mõistetav kui minekut helgesse tulevikku, kus aga iga lõpetaja teed lähevad lahku. Osad ühele poole, teised teisele poole. Võimalused on avarad. Teisalt võib logolt leida voolava jõe, mis sümboliseerib teadmiste jõge. See jõgi tähendab seda, et elult ja ka koolist võetakse vastu erinevaid asju ning see mida koolis omandatakse vormib igaühe jaoks täiesti ainulaadse elukäigu. Koos motoga võibki seda logo mõista nii, et see mida keegi oma elu jooksul teeb, sõltub väga oluliselt sellest, kuidas tal elu algus ehk siis kooliaastad läinud on.

Lähte kooli lipp
Kooli moto lipu teisel poolel.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: