Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lähte kool saab 55

Tulekul on Lähte kooli 55. aastapäeva tähistamisega seotud üritused.

Praegune koolipere tähistab seda tähtpäeva mitmesuguste koolisiseste konkursside ja võistlustega.  8. novembril toimub Vanemuise kontserdisaalis pidulik kontsert-aktus.  Sellele eelnevate ja järgevate ürituste täpsem info on täpsustamisel ning saab avaldatud siinsamas, kooli veebilehel ning Postimehes.  Praegune koolipere tähistab seda tähtpäeva mitmesuguste koolisiseste konkursside ja võistlustega.  8. novembril toimub Vanemuise kontserdisaalis pidulik kontsert-aktus.  Sellele eelnevate ja järgevate ürituste täpsem info on täpsustamisel ning saab avaldatud siinsamas, kooli veebilehel ning Postimehes.  Tulekul on Lähte kooli 55. aastapäeva tähistamisega seotud üritused. Finally I found good backing to my idea about what is the best web hosting and was able to do proper research.
Lähte kool saab 55
Lähte kool saab 55
Finally I found good backing to my idea about what is the best web hosting and was able to do proper research. I really enjoyed reading of best website hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. Sweet knowledge about the best website hosting pick up if you want UK hosting, araweb.co.uk is best because I understand now website hosting best much better and customer service mostly for long time use. I used best hosting website for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte kool saab 55 Lähte kool saab 55

Lähte kool saab 55

10. sept. 2014

Tulekul on Lähte kooli 55. aastapäeva tähistamisega seotud üritused.

Praegune koolipere tähistab seda tähtpäeva mitmesuguste koolisiseste konkursside ja võistlustega. 

 

8. novembril toimub Vanemuise kontserdisaalis pidulik kontsert-aktus. 

 

Sellele eelnevate ja järgevate ürituste täpsem info on täpsustamisel ning saab avaldatud siinsamas, kooli veebilehel ning Postimehes. 

Tulekul on Lähte kooli 55. aastapäeva tähistamisega seotud üritused.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: