Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Lähte kool on väljas Intellektika messil

Lähte Ühisgümnaasium on oma boksiga väljas 14.-15.veebruaril toimuval haridusteemalisel infomessil Intellektika 2014.

Kool on esindatud värvika infoboksiga, toimuma saavad videoreporteri õpitoad ning kohe pärast pidulikku avamist on messilaval Lähte kooli tantsijad, show-mehed ning Lähte Punt.Osaleme ka "Aktiivse Kooli" konkursil, mille üheks osaks on kooli tutvustavate videote hindamine. Meie kooli poolt on konkursil kaks varasematel aegadel tehtud, kuid ometi üsna ajakohast videot. Hindamine toimub publiku meeldimiste alusel. Seega leidke aega, "laikige" oma kooli retro-videosid ning aidake viia kool võidule!Siin nad on:https://www.facebook.com/silmaring.ee/posts/10151946254082308 https://www.facebook.com/silmaring.ee/posts/10151946258362308  Kool on esindatud värvika infoboksiga, toimuma saavad videoreporteri õpitoad ning kohe pärast pidulikku avamist on messilaval Lähte kooli tantsijad, show-mehed ning Lähte Punt.Osaleme ka "Aktiivse Kooli" konkursil, mille üheks osaks on kooli tutvustavate videote hindamine. Meie kooli poolt on konkursil kaks varasematel aegadel tehtud, kuid ometi üsna ajakohast videot. Hindamine toimub publiku meeldimiste alusel. Seega leidke aega, "laikige" oma kooli retro-videosid ning aidake viia kool võidule!Siin nad on:https://www.facebook.com/silmaring.ee/posts/10151946254082308 https://www.facebook.com/silmaring.ee/posts/10151946258362308  Lähte Ühisgümnaasium on oma boksiga väljas 14.-15.veebruaril toimuval haridusteemalisel infomessil Intellektika 2014. I really enjoyed reading of the best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms.
Lähte kool on väljas Intellektika messil
Lähte kool on väljas Intellektika messil
I really enjoyed reading of the best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. Third argument is that hosting web top not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. The link is generally describing best website hosting, longer www.araweb.uk.co in the UK it's recognized brand with satisfying best web hosting website always rigorously seeking right best offers everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting services and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte kool on väljas Intellektika messil Lähte kool on väljas Intellektika messil

Lähte kool on väljas Intellektika messil

12. veebr. 2014

Lähte Ühisgümnaasium on oma boksiga väljas 14.-15.veebruaril toimuval haridusteemalisel infomessil Intellektika 2014.

Kool on esindatud värvika infoboksiga, toimuma saavad videoreporteri õpitoad ning kohe pärast pidulikku avamist on messilaval Lähte kooli tantsijad, show-mehed ning Lähte Punt.

Osaleme ka "Aktiivse Kooli" konkursil, mille üheks osaks on kooli tutvustavate videote hindamine. Meie kooli poolt on konkursil kaks varasematel aegadel tehtud, kuid ometi üsna ajakohast videot. Hindamine toimub publiku meeldimiste alusel. Seega leidke aega, "laikige" oma kooli retro-videosid ning aidake viia kool võidule!

Siin nad on:

https://www.facebook.com/silmaring.ee/posts/10151946254082308

 

https://www.facebook.com/silmaring.ee/posts/10151946258362308

 

Lähte Ühisgümnaasium on oma boksiga väljas 14.-15.veebruaril toimuval haridusteemalisel infomessil Intellektika 2014.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: