Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUMI 10. kl VASTUVÕTUKATSETEST

Seoses eriolukorraga on hetkel ebaselge nii vastuvõtukatsete toimumisajad kui ka vastuvõtu korraldus. Suure tõenäosusega toimuvad vastuvõtukatsed elektrooniliselt ning spordisuuna kehalisi katseid ei toimu. Kõiki katsetele registreerunuid informeerime personaalselt millal ja kuidas vastuvõtukatsed toimuvad.

NB! Vastuvõtukatsetel osalemise soov tuleb eelnevalt registreeridae-postiga : teatades järgmised andmed:    * õpilase nimi;    * meie koolis valitud õppesuund;    * kontaktandmed. Vastuvõtukatsete käigus joone alla jäänud kandidaatidel on võimalus osutuda kooli vastuvõetuks, kui pingereas eespool olevate kandidaatide loobumisel vabaneb mõni õppekoht. Vajadusel võib kool kuulutada välja järelkonkursi. Kooli vastuvõetud õpilaste vanemad esitavad hiljemalt 30. juuniks järgmised dokumendid:    - avaldus (pdf formaadis)    - avaldus (rtf formaadis, eeltäidetav Wordis)    - ankeet (pdf formaadis)    - ankeet (rtf formaadis, eeltäidetav Wordis)    - sünnitunnistuse või isikut tõendava dokumendi kinnitatud koopia (võimalik kinnitada kohapeal)    - ametlikult kinnitatud väljavõte õpilase tervisekaardist    - foto õpilaspileti tarvis suurusega 3 x 4 cm    - põhikooli lõputunnistuse ja hinnetelehe ametlikult kinnitatud koopia (võimalik kinnitada kohapeal) Vastu ei võeta õpilasi, kelle lõputunnistusel on puudulik hinne või kelle käitumine on mitterahuldav.Alla 18-aastaste õpilaste puhul allkirjastab avalduse ja ankeedi vanem. NB! Vastuvõtukatsetel osalemise soov tuleb eelnevalt registreeridae-postiga : teatades järgmised andmed:    * õpilase nimi;    * meie koolis valitud õppesuund;    * kontaktandmed. Vastuvõtukatsete käigus joone alla jäänud kandidaatidel on võimalus osutuda kooli vastuvõetuks, kui pingereas eespool olevate kandidaatide loobumisel vabaneb mõni õppekoht. Vajadusel võib kool kuulutada välja järelkonkursi. Kooli vastuvõetud õpilaste vanemad esitavad hiljemalt 30. juuniks järgmised dokumendid:    - avaldus (pdf formaadis)    - avaldus (rtf formaadis, eeltäidetav Wordis)    - ankeet (pdf formaadis)    - ankeet (rtf formaadis, eeltäidetav Wordis)    - sünnitunnistuse või isikut tõendava dokumendi kinnitatud koopia (võimalik kinnitada kohapeal)    - ametlikult kinnitatud väljavõte õpilase tervisekaardist    - foto õpilaspileti tarvis suurusega 3 x 4 cm    - põhikooli lõputunnistuse ja hinnetelehe ametlikult kinnitatud koopia (võimalik kinnitada kohapeal) Vastu ei võeta õpilasi, kelle lõputunnistusel on puudulik hinne või kelle käitumine on mitterahuldav.Alla 18-aastaste õpilaste puhul allkirjastab avalduse ja ankeedi vanem. Seoses eriolukorraga on hetkel ebaselge nii vastuvõtukatsete toimumisajad kui ka vastuvõtu korraldus. Suure tõenäosusega toimuvad vastuvõtukatsed elektrooniliselt ning spordisuuna kehalisi katseid ei toimu. Kõiki katsetele registreerunuid informeerime personaalselt millal ja kuidas vastuvõtukatsed toimuvad. Essential idea would be find the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability.
LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUMI 10. kl VASTUVÕTUKATSETEST
LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUMI 10. kl VASTUVÕTUKATSETEST
Essential idea would be find the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability. We controlled top web hosting and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Sweet knowledge about best website hosting clear vision web hosting in UK I read it all and understood best web hosting website fully. Their clear system and well structured presentation about best hosting website which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUMI 10. kl VASTUVÕTUKATSETEST LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUMI 10. kl VASTUVÕTUKATSETEST

LÄHTE ÜHISGÜMNAASIUMI 10. kl VASTUVÕTUKATSETEST

Seoses eriolukorraga on hetkel ebaselge nii vastuvõtukatsete toimumisajad kui ka vastuvõtu korraldus. Suure tõenäosusega toimuvad vastuvõtukatsed elektrooniliselt ning spordisuuna kehalisi katseid ei toimu.
Kõiki katsetele registreerunuid informeerime personaalselt millal ja kuidas vastuvõtukatsed toimuvad.

NB! Vastuvõtukatsetel osalemise soov tuleb eelnevalt registreerida

e-postiga

teatades järgmised andmed:

    * õpilase nimi;

    * meie koolis valitud õppesuund;

    * kontaktandmed.

 

Vastuvõtukatsete käigus joone alla jäänud kandidaatidel on võimalus osutuda kooli vastuvõetuks, kui pingereas eespool olevate kandidaatide loobumisel vabaneb mõni õppekoht.


Vajadusel võib kool kuulutada välja järelkonkursi.

 

Kooli vastuvõetud õpilaste vanemad esitavad hiljemalt 30. juuniks järgmised dokumendid:

    - avaldus (pdf formaadis)

    - avaldus (rtf formaadis, eeltäidetav Wordis)

    - ankeet (pdf formaadis)

    - ankeet (rtf formaadis, eeltäidetav Wordis)

    - sünnitunnistuse või isikut tõendava dokumendi kinnitatud koopia (võimalik kinnitada kohapeal)

    - ametlikult kinnitatud väljavõte õpilase tervisekaardist

    - foto õpilaspileti tarvis suurusega 3 x 4 cm

    - põhikooli lõputunnistuse ja hinnetelehe ametlikult kinnitatud koopia (võimalik kinnitada kohapeal)

 

Vastu ei võeta õpilasi, kelle lõputunnistusel on puudulik hinne või kelle käitumine on mitterahuldav.

Alla 18-aastaste õpilaste puhul allkirjastab avalduse ja ankeedi vanem.


Seoses eriolukorraga on hetkel ebaselge nii vastuvõtukatsete toimumisajad kui ka vastuvõtu korraldus. Suure tõenäosusega toimuvad vastuvõtukatsed elektrooniliselt ning spordisuuna kehalisi katseid ei toimu. Kõiki katsetele registreerunuid informeerime personaalselt millal ja kuidas vastuvõtukatsed toimuvad.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: