Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Korvpallipoisid võistlesid Nõos

2. aprillil toimus Nõos 2vs2 turniir 2.-4. kl poistele Mängiti kahes liigas. A-liigas osalesid 3.-4. kl poisid ja B-liigas 2.-3. kl poisid.

Turniiril 2vs2 (kaks kahe vastu)osales kokku 30 võistlejat, teiste hulgas ka meie korvpallipoisid, kes kõik said mängida vähemalt 5 huvitavat mängu.  A-liiga esikolmik 1.Randes Kanter ja Mattias Anni 2.Karl Hirs ja Carmel London 3.Martti Lensius ja Daniil Krongolm Viskevõistlus:1.Aleksander Ansip2.Karl Hirs3.Kaarel Kaasik Kiirusharjutus:1.Carmel London2. Karl Hirs3. Aston Parol B-liiga paremusjärjestus 1.Reiko Vosmi ja Robin Vaher2. Keiro Ainsoo ja Artur Vesterinen 3. Kaspar Kaasik ja Romet Voore Viskevõistlus:1. Keiro Ainsoo2. Joonatan Adamson3. Joosep Lille Kiirusharjutus:1. Robin Vaher2. Romet Voore3. Joosep Lille Turniiril 2vs2 (kaks kahe vastu)osales kokku 30 võistlejat, teiste hulgas ka meie korvpallipoisid, kes kõik said mängida vähemalt 5 huvitavat mängu.  A-liiga esikolmik 1.Randes Kanter ja Mattias Anni 2.Karl Hirs ja Carmel London 3.Martti Lensius ja Daniil Krongolm Viskevõistlus:1.Aleksander Ansip2.Karl Hirs3.Kaarel Kaasik Kiirusharjutus:1.Carmel London2. Karl Hirs3. Aston Parol B-liiga paremusjärjestus 1.Reiko Vosmi ja Robin Vaher2. Keiro Ainsoo ja Artur Vesterinen 3. Kaspar Kaasik ja Romet Voore Viskevõistlus:1. Keiro Ainsoo2. Joonatan Adamson3. Joosep Lille Kiirusharjutus:1. Robin Vaher2. Romet Voore3. Joosep Lille 2. aprillil toimus Nõos 2vs2 turniir 2.-4. kl poistele Mängiti kahes liigas. A-liigas osalesid 3.-4. kl poisid ja B-liigas 2.-3. kl poisid. If I Googled about best hosting web then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Korvpallipoisid võistlesid Nõos
Korvpallipoisid võistlesid Nõos
If I Googled about best hosting web then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. Third argument is that best website hosting not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. I love their enthusiasm on describing their experiences on the best website hosting find West Midland, UK www.araweb.co.uk Ltd therefore I use allways their services when I need which web hosting UK good care mostly for long time use. I used web hosting in the UK for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Korvpallipoisid võistlesid Nõos Korvpallipoisid võistlesid Nõos

Korvpallipoisid võistlesid Nõos

5. aprillil 2017

2. aprillil toimus Nõos 2vs2 turniir 2.-4. kl poistele
Mängiti kahes liigas. A-liigas osalesid 3.-4. kl poisid ja B-liigas 2.-3. kl poisid.

Korvpallipoisid võistlesid Nõos

Turniiril 2vs2 (kaks kahe vastu)osales kokku 30 võistlejat, teiste hulgas ka meie korvpallipoisid, kes kõik said mängida vähemalt 5 huvitavat mängu. 

 

A-liiga esikolmik
1.Randes Kanter ja Mattias Anni
2.Karl Hirs ja Carmel London
3.Martti Lensius ja Daniil Krongolm


Viskevõistlus:

1.Aleksander Ansip

2.Karl Hirs

3.Kaarel Kaasik


Kiirusharjutus:

1.Carmel London

2. Karl Hirs

3. Aston Parol

 

B-liiga paremusjärjestus
1.Reiko Vosmi ja Robin Vaher

2. Keiro Ainsoo ja Artur Vesterinen
3. Kaspar Kaasik ja Romet Voore


Viskevõistlus:

1. Keiro Ainsoo

2. Joonatan Adamson

3. Joosep Lille


Kiirusharjutus:

1. Robin Vaher

2. Romet Voore

3. Joosep Lille

Korvpallipoisid võistlesid Nõos
Korvpallipoisid võistlesid Nõos
Korvpallipoisid võistlesid Nõos
2. aprillil toimus Nõos 2vs2 turniir 2.-4. kl poistele Mängiti kahes liigas. A-liigas osalesid 3.-4. kl poisid ja B-liigas 2.-3. kl poisid.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: