Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Koolituspakkumine lapsevanematele

Oodatud on eelkõige LAPSEVANEMAD, kelle lastel on probleeme käitumise ja õiguskuulekusega. Koolitust viivad läbi MTÜ Noorte Abistamiskeskus Carpe Diem litsentseeritud koolitajad Aila Rajasalu ja Heidi Hansar. Koolitus toimub aktiivõppe meetodil kinnises rühmas, kus on korraga kuni 12 osalejat. Koostöös Tartu Linnavalitsusega on 2014. aastal võimalik koolitust pakkuda piiratud arvule osalejatele tasuta.

Mida teeme? Arutleme erinevatel laste arenguvajadusi puudutavatel teemadel ning anname teadmisi ja näpunäiteid, kuidas olukorda soovitud suunas muuta. Vajadusel kutsume koos meiega arutlema erinevaid spetsialiste. Näiteks psühholoog, kooli esindaja (direktor, sotsiaalpedagoog, õpetaja), lastekaitse spetsialist, noorsootöötaja, noorsoopolitseinik, alaealiste komisjoni liige jt. Teemad, mida käsitleme: kiindumus, enesekehtestamine, distsipliin, jt lapse arengut ja käitumist mõjutavad tegurid. Koolitus kestab 10 nädalat, ca 4 tundi korraga. Täpsema ajakava paneme paika koos osalejatega. Koolitus toimub perede arendamise- ja toetamise mudeli (PRIDE) järgi, mis on loodud parendamaks lapsevanemate toimetulekut erinevas vanuses laste kasvamisel ette tulevate probleemide ennetamiseks ja lahendamiseks. Programmi eesmärgiks on läbi koolituse, praktiliste harjutuste ja supervisiooni (nõustamise) anda peredele olulisi teadmisi, mille omandamine on vajalik edukaks lapsevanemaks kujunemisel.   Täpsemalt on võimalik lugeda koolitajate ja MTÜ Noorte Abistamiskeskus Carpe Diem kohta meie kodulehelt: http://www.mtycarpediem.eu/ Kontakt:  Aila Rajasalu, telefon 509 0680, Mida teeme? Arutleme erinevatel laste arenguvajadusi puudutavatel teemadel ning anname teadmisi ja näpunäiteid, kuidas olukorda soovitud suunas muuta. Vajadusel kutsume koos meiega arutlema erinevaid spetsialiste. Näiteks psühholoog, kooli esindaja (direktor, sotsiaalpedagoog, õpetaja), lastekaitse spetsialist, noorsootöötaja, noorsoopolitseinik, alaealiste komisjoni liige jt. Teemad, mida käsitleme: kiindumus, enesekehtestamine, distsipliin, jt lapse arengut ja käitumist mõjutavad tegurid. Koolitus kestab 10 nädalat, ca 4 tundi korraga. Täpsema ajakava paneme paika koos osalejatega. Koolitus toimub perede arendamise- ja toetamise mudeli (PRIDE) järgi, mis on loodud parendamaks lapsevanemate toimetulekut erinevas vanuses laste kasvamisel ette tulevate probleemide ennetamiseks ja lahendamiseks. Programmi eesmärgiks on läbi koolituse, praktiliste harjutuste ja supervisiooni (nõustamise) anda peredele olulisi teadmisi, mille omandamine on vajalik edukaks lapsevanemaks kujunemisel.   Täpsemalt on võimalik lugeda koolitajate ja MTÜ Noorte Abistamiskeskus Carpe Diem kohta meie kodulehelt: http://www.mtycarpediem.eu/ Kontakt:  Aila Rajasalu, telefon 509 0680, Oodatud on eelkõige LAPSEVANEMAD, kelle lastel on probleeme käitumise ja õiguskuulekusega. Koolitust viivad läbi MTÜ Noorte Abistamiskeskus Carpe Diem litsentseeritud koolitajad Aila Rajasalu ja Heidi Hansar. Koolitus toimub aktiivõppe meetodil kinnises rühmas, kus on korraga kuni 12 osalejat. Koostöös Tartu Linnavalitsusega on 2014. aastal võimalik koolitust pakkuda piiratud arvule osalejatele tasuta. If I Googled about web hosting best then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Koolituspakkumine lapsevanematele
Koolituspakkumine lapsevanematele
If I Googled about web hosting best then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. We controlled web hosting top and acknowledge trustworthiness of their technical systems. They offer safe environment for best web hosting website, insight best website hosting because they offer reliable services, I experienced best hosting website and am convinced of their quality clear system mostly for long time use. I used web hosting in UK for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolituspakkumine lapsevanematele Koolituspakkumine lapsevanematele

Koolituspakkumine lapsevanematele

15. sept. 2014

Oodatud on eelkõige LAPSEVANEMAD, kelle lastel on probleeme käitumise ja õiguskuulekusega.

Koolitust viivad läbi MTÜ Noorte Abistamiskeskus Carpe Diem litsentseeritud koolitajad Aila Rajasalu ja Heidi Hansar. Koolitus toimub aktiivõppe meetodil kinnises rühmas, kus on korraga kuni 12 osalejat. Koostöös Tartu Linnavalitsusega on 2014. aastal võimalik koolitust pakkuda piiratud arvule osalejatele tasuta.

Mida teeme?
Arutleme erinevatel laste arenguvajadusi puudutavatel teemadel ning anname teadmisi ja näpunäiteid, kuidas olukorda soovitud suunas muuta.
Vajadusel kutsume koos meiega arutlema erinevaid spetsialiste. Näiteks psühholoog, kooli esindaja (direktor, sotsiaalpedagoog, õpetaja), lastekaitse spetsialist, noorsootöötaja, noorsoopolitseinik, alaealiste komisjoni liige jt.
Teemad, mida käsitleme: kiindumus, enesekehtestamine, distsipliin, jt lapse arengut ja käitumist mõjutavad tegurid.
Koolitus kestab 10 nädalat, ca 4 tundi korraga. Täpsema ajakava paneme paika koos osalejatega.
Koolitus toimub perede arendamise- ja toetamise mudeli (PRIDE) järgi, mis on loodud parendamaks lapsevanemate toimetulekut erinevas vanuses laste kasvamisel ette tulevate probleemide ennetamiseks ja lahendamiseks.
Programmi eesmärgiks on läbi koolituse, praktiliste harjutuste ja supervisiooni (nõustamise) anda peredele olulisi teadmisi, mille omandamine on vajalik edukaks lapsevanemaks kujunemisel.  
Täpsemalt on võimalik lugeda koolitajate ja MTÜ Noorte Abistamiskeskus Carpe Diem kohta meie kodulehelt: http://www.mtycarpediem.eu/

Kontakt:  Aila Rajasalu, telefon 509 0680,

Oodatud on eelkõige LAPSEVANEMAD, kelle lastel on probleeme käitumise ja õiguskuulekusega. Koolitust viivad läbi MTÜ Noorte Abistamiskeskus Carpe Diem litsentseeritud koolitajad Aila Rajasalu ja Heidi Hansar. Koolitus toimub aktiivõppe meetodil kinnises rühmas, kus on korraga kuni 12 osalejat. Koostöös Tartu Linnavalitsusega on 2014. aastal võimalik koolitust pakkuda piiratud arvule osalejatele tasuta.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: