Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Koolide maastikuteatejooks Lähtel

26. septembril toimusid Lähtel maastikuteatejooksu meistrivõistlused Tartumaa koolidele.

Noorsportlasi oli kohale tulnud seitsmest maakonna koolist, osasid koole esindas igas vanuseklassis mitu võistkonda. Teatevõistkonnad olid 8-liikmelised, neist neli tütarlast ja neli noormeest. Võisteldi neljas erinevas vanusegrupis. 3.-5.klasside arvestuses finišeeris Lähte I võistkond esimesena Ülenurme ja Elva ees. Lähte II võistkond jäi kaheksandaks. 6.-7.klasside hulgas oli Lähte tulemuseks 3. ja 7.koht. Oluliselt paremini läks meie jooksjatel 8.-9.klasside vanusegrupis, kus Elva Gümnaasiumi järel saavutati 2. ja 3.koht. Eriti hoos olid aga gümnasistid. Nimelt võeti siin suisa kolmikvõit Ülenurme ja Elva ees. Võimalik, et siin on andnud oma panuse Lähte Ühisgümnaasiumis mõne aasta eest käivitunud spordiklass, kuigi võidukates tiimides oli tulemuslikke võistlejaid ka teistest õppesuundadest. Noorsportlasi oli kohale tulnud seitsmest maakonna koolist, osasid koole esindas igas vanuseklassis mitu võistkonda. Teatevõistkonnad olid 8-liikmelised, neist neli tütarlast ja neli noormeest. Võisteldi neljas erinevas vanusegrupis. 3.-5.klasside arvestuses finišeeris Lähte I võistkond esimesena Ülenurme ja Elva ees. Lähte II võistkond jäi kaheksandaks. 6.-7.klasside hulgas oli Lähte tulemuseks 3. ja 7.koht. Oluliselt paremini läks meie jooksjatel 8.-9.klasside vanusegrupis, kus Elva Gümnaasiumi järel saavutati 2. ja 3.koht. Eriti hoos olid aga gümnasistid. Nimelt võeti siin suisa kolmikvõit Ülenurme ja Elva ees. Võimalik, et siin on andnud oma panuse Lähte Ühisgümnaasiumis mõne aasta eest käivitunud spordiklass, kuigi võidukates tiimides oli tulemuslikke võistlejaid ka teistest õppesuundadest. 26. septembril toimusid Lähtel maastikuteatejooksu meistrivõistlused Tartumaa koolidele. Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it.
Koolide maastikuteatejooks Lähtel
Koolide maastikuteatejooks Lähtel
Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it. I was really confused, because did not understand which is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. No need to invent bicycle, therefore just neutral piece of writing top web hosting, for full link www.araweb.co.uk it's recognized brand with satisfying website hosting best always rigorously seeking right operator I do not mind having more info about web hosting in the UK but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolide maastikuteatejooks Lähtel Koolide maastikuteatejooks Lähtel

Koolide maastikuteatejooks Lähtel

26. septembril toimusid Lähtel maastikuteatejooksu meistrivõistlused Tartumaa koolidele.

Noorsportlasi oli kohale tulnud seitsmest maakonna koolist, osasid koole esindas igas vanuseklassis mitu võistkonda. Teatevõistkonnad olid 8-liikmelised, neist neli tütarlast ja neli noormeest. Võisteldi neljas erinevas vanusegrupis. 3.-5.klasside arvestuses finišeeris Lähte I võistkond esimesena Ülenurme ja Elva ees. Lähte II võistkond jäi kaheksandaks. 6.-7.klasside hulgas oli Lähte tulemuseks 3. ja 7.koht. Oluliselt paremini läks meie jooksjatel 8.-9.klasside vanusegrupis, kus Elva Gümnaasiumi järel saavutati 2. ja 3.koht. Eriti hoos olid aga gümnasistid. Nimelt võeti siin suisa kolmikvõit Ülenurme ja Elva ees. Võimalik, et siin on andnud oma panuse Lähte Ühisgümnaasiumis mõne aasta eest käivitunud spordiklass, kuigi võidukates tiimides oli tulemuslikke võistlejaid ka teistest õppesuundadest.

26. septembril toimusid Lähtel maastikuteatejooksu meistrivõistlused Tartumaa koolidele.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: