Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Kooliaasta esimene koolipäev

Kell 8.15 algab koolipäev 2.-11. klassidele ning õpilased kogunevad klassidesse ning koos klassijuhatajaga tullakse koolimaja ette aktusele. Aktus algab kell 8.30 ning pärast aktust toimub klassijuhataja tund. Kell algab 11.00 aktus 1. ja 12.klassidele.Loodetavasti saame ka selle läbi viia koolimaja ees, õues. Kell 8.15 algab koolipäev 2.-11. klassidele ning õpilased kogunevad klassidesse ning koos klassijuhatajaga tullakse koolimaja ette aktusele. Aktus algab kell 8.30 ning pärast aktust toimub klassijuhataja tund. Kell algab 11.00 aktus 1. ja 12.klassidele.Loodetavasti saame ka selle läbi viia koolimaja ees, õues. Finally I found good backing to my idea about best hosting web and was able to do proper research.
Kooliaasta esimene koolipäev
Kooliaasta esimene koolipäev
Finally I found good backing to my idea about best hosting web and was able to do proper research. While searching for in depth information about web hosting best and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about the best web hosting, for reaching more about araweb.co.uk sure bet, I believe that hosting web top proves results in short time for long time benefits. Take top service I do not mind having more info about hosting UK web but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kooliaasta esimene koolipäev Kooliaasta esimene koolipäev

Kooliaasta esimene koolipäev

15. augustil 2021
Kooliaasta esimene koolipäev

Kell 8.15 algab koolipäev 2.-11. klassidele ning õpilased kogunevad klassidesse ning koos klassijuhatajaga tullakse koolimaja ette aktusele. Aktus algab kell 8.30 ning pärast aktust toimub klassijuhataja tund.

 

Kell algab 11.00 aktus 1. ja 12.klassidele.

Loodetavasti saame ka selle läbi viia koolimaja ees, õues.

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: