Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Kooliaasta avaaktused

Kohe kohe algab uus kooliaasta. Kool ootab tagasi oma seinte vahele puhanud ja rõõmsameelseid õpilasi 1. septembril - tarkusepäeval. Esimest koolipäeva sisusustame avaaktuste ning klassijuhataja tunniga.

2014/2015 õppeaasta avaaktused 1. septembril   8.15    koolipäeva algus   8.15    7.- 9. klasside aktus + järgnevad klassijuhataja tunnid   8.45    4.- 6. klasside aktus + eelneb ja järgneb klassijuhataja tund   9.15    2.- 3. klasside aktus + eelneb ja järgneb klassijuhataja tund 10.00   10.- 11. klasside aktus + eelnevad klassijuhataja tunnidSaadjärve ja Kõrveküla suunas väljuvad bussid kell 11.15 ning Kärkna ring vastavalt hiljem.Hilisemaid koolibusse ei välju.   11.30   toimub aktus esimestele klassidele ja abiturientidele Aga enne seda:     algusega kell 10.00 toimub abiturientidele klassijuhataja tund     11.00   kogunevad esimesed klassid C-korpuse klassides     11.15   kogunevad abituriendid C-korpuse 2. korrusele, kus iga abiturient leiab oma kaaslaseks üks või kaks esmaklassilist õpilast, keda saadab aktusele     11.30 algabki 1. ja 12. klasside aktus NB! Igale 1. klassi astuja vanematele on aulas kaks kohta. Teistel külalistel on võimalus jälgida videoülekannet 1. korruse lektooriumis (kab.113) Peale aktust toimub koolimaja ees 1. ja 12.kl. pildistamine, seejärel tutvustavad abituriendid väikestele sõpradele koolimaja ja mängivad nendega. Lapsevanematele toimub samal ajal infotund uues majas Esimese koolipäeva orienteeruv lõpp 13.30 2014/2015 õppeaasta avaaktused 1. septembril   8.15    koolipäeva algus   8.15    7.- 9. klasside aktus + järgnevad klassijuhataja tunnid   8.45    4.- 6. klasside aktus + eelneb ja järgneb klassijuhataja tund   9.15    2.- 3. klasside aktus + eelneb ja järgneb klassijuhataja tund 10.00   10.- 11. klasside aktus + eelnevad klassijuhataja tunnidSaadjärve ja Kõrveküla suunas väljuvad bussid kell 11.15 ning Kärkna ring vastavalt hiljem.Hilisemaid koolibusse ei välju.   11.30   toimub aktus esimestele klassidele ja abiturientidele Aga enne seda:     algusega kell 10.00 toimub abiturientidele klassijuhataja tund     11.00   kogunevad esimesed klassid C-korpuse klassides     11.15   kogunevad abituriendid C-korpuse 2. korrusele, kus iga abiturient leiab oma kaaslaseks üks või kaks esmaklassilist õpilast, keda saadab aktusele     11.30 algabki 1. ja 12. klasside aktus NB! Igale 1. klassi astuja vanematele on aulas kaks kohta. Teistel külalistel on võimalus jälgida videoülekannet 1. korruse lektooriumis (kab.113) Peale aktust toimub koolimaja ees 1. ja 12.kl. pildistamine, seejärel tutvustavad abituriendid väikestele sõpradele koolimaja ja mängivad nendega. Lapsevanematele toimub samal ajal infotund uues majas Esimese koolipäeva orienteeruv lõpp 13.30 Kohe kohe algab uus kooliaasta. Kool ootab tagasi oma seinte vahele puhanud ja rõõmsameelseid õpilasi 1. septembril - tarkusepäeval. Esimest koolipäeva sisusustame avaaktuste ning klassijuhataja tunniga. My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you.
Kooliaasta avaaktused
Kooliaasta avaaktused
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you. I was really confused, because did not understand the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. I am confident about their ideas. Find top notch page of best website hosting for full link when needed for good web hosting see araweb.co.uk offers I am confident, that web hosting services is one of the best funny part is for publications, which are really important for me. Finally, web hosting provider exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kooliaasta avaaktused Kooliaasta avaaktused

Kooliaasta avaaktused

Kohe kohe algab uus kooliaasta. Kool ootab tagasi oma seinte vahele puhanud ja rõõmsameelseid õpilasi 1. septembril - tarkusepäeval. Esimest koolipäeva sisusustame avaaktuste ning klassijuhataja tunniga.

2014/2015 õppeaasta avaaktused 1. septembril

  8.15    koolipäeva algus
  8.15    7.- 9. klasside aktus + järgnevad klassijuhataja tunnid
  8.45    4.- 6. klasside aktus + eelneb ja järgneb klassijuhataja tund
  9.15    2.- 3. klasside aktus + eelneb ja järgneb klassijuhataja tund
10.00   10.- 11. klasside aktus + eelnevad klassijuhataja tunnid

Saadjärve ja Kõrveküla suunas väljuvad bussid kell 11.15 ning Kärkna ring vastavalt hiljem.

Hilisemaid koolibusse ei välju.

 

 11.30   toimub aktus esimestele klassidele ja abiturientidele


Aga enne seda:
    algusega kell 10.00 toimub abiturientidele klassijuhataja tund
    11.00   kogunevad esimesed klassid C-korpuse klassides
    11.15   kogunevad abituriendid C-korpuse 2. korrusele, kus iga abiturient leiab oma kaaslaseks üks või kaks esmaklassilist õpilast, keda saadab aktusele
    11.30 algabki 1. ja 12. klasside aktus

NB! Igale 1. klassi astuja vanematele on aulas kaks kohta. Teistel külalistel on võimalus jälgida videoülekannet 1. korruse lektooriumis (kab.113)
Peale aktust toimub koolimaja ees 1. ja 12.kl. pildistamine, seejärel tutvustavad abituriendid väikestele sõpradele koolimaja ja mängivad nendega.
Lapsevanematele toimub samal ajal infotund uues majas
Esimese koolipäeva orienteeruv lõpp 13.30

Kohe kohe algab uus kooliaasta. Kool ootab tagasi oma seinte vahele puhanud ja rõõmsameelseid õpilasi 1. septembril - tarkusepäeval. Esimest koolipäeva sisusustame avaaktuste ning klassijuhataja tunniga.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: