Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Kooli reklaamlaul Intellektika messil

Veebruaris toimunud noorte infomessil Intellektika 2017 osales Lähte Ühisgümnaasiumi esindus tordi meisterdamise ja esitlemise võistlusel. Meie kooli tordi tegid valmis Alexandra Somelar ja Katri Sassi. Tordi esitlusel hiilgasid solistina Mikk Kaasik, kitarril õpetaja Henri Käärik ning tantsulise showga esines maskott Ergo Alamaa kehastuses. Kes veel ei teadnud, miks on Lähte koolis hea, vaadake kõlanud reklaamlaulu videot.   Veebruaris toimunud noorte infomessil Intellektika 2017 osales Lähte Ühisgümnaasiumi esindus tordi meisterdamise ja esitlemise võistlusel. Meie kooli tordi tegid valmis Alexandra Somelar ja Katri Sassi. Tordi esitlusel hiilgasid solistina Mikk Kaasik, kitarril õpetaja Henri Käärik ning tantsulise showga esines maskott Ergo Alamaa kehastuses. Kes veel ei teadnud, miks on Lähte koolis hea, vaadake kõlanud reklaamlaulu videot.   If I Googled about which web hosting is best then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Kooli reklaamlaul Intellektika messil
Kooli reklaamlaul Intellektika messil
If I Googled about which web hosting is best then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. I was really confused, because did not understand the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. The link is generally describing website hosting best, longer click here for UK area best web hosting because they offer reliable services, I experienced best hosting website and am convinced of their quality good care mostly for long time use. I used web hosting in the UK for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kooli reklaamlaul Intellektika messil Kooli reklaamlaul Intellektika messil

Kooli reklaamlaul Intellektika messil

15. märtsil 2017
Kooli reklaamlaul Intellektika messil

Veebruaris toimunud noorte infomessil Intellektika 2017 osales Lähte Ühisgümnaasiumi esindus tordi meisterdamise ja esitlemise võistlusel. Meie kooli tordi tegid valmis Alexandra Somelar ja Katri Sassi. Tordi esitlusel hiilgasid solistina Mikk Kaasik, kitarril õpetaja Henri Käärik ning tantsulise showga esines maskott Ergo Alamaa kehastuses. Kes veel ei teadnud, miks on Lähte koolis hea, vaadake kõlanud reklaamlaulu videot. 

 

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: