Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Kooli missioon ja visioon

MissioonLähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut. VisioonAastal 2020 on Lähte Ühisgümnaasium suurepärase keskkonnaga kool. Koos Tartu Valla Spordikooli ja spordirajatistega, Tartu Valla Muusikakooli, Lähte Raamatukogu ning õpilaskoduga moodustub Lähte Ühisgümnaasium tervikliku arengukeskuse. Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtusteks on: 1) Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. 2) Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. 3) Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. 4) Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist.  MissioonLähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut. VisioonAastal 2020 on Lähte Ühisgümnaasium suurepärase keskkonnaga kool. Koos Tartu Valla Spordikooli ja spordirajatistega, Tartu Valla Muusikakooli, Lähte Raamatukogu ning õpilaskoduga moodustub Lähte Ühisgümnaasium tervikliku arengukeskuse. Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtusteks on: 1) Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. 2) Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. 3) Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. 4) Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist.  It's definitely not about low price of best hosting web but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of what is the best web hosting reliability.
Kooli missioon ja visioon
Kooli missioon ja visioon
It's definitely not about low price of best hosting web but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of what is the best web hosting reliability. While searching for in depth information about the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. They have more in one page than others have in five written on topic web hosting top browse hosting company in the UK it is about web hosting in the UK and reliable services, which guarantee 100% of systems for my websites are all up now and are not breaking down. therefore web hosting companies really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kooli missioon ja visioon Kooli missioon ja visioon

Kooli missioon ja visioon

Missioon

Lähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut.

 

Visioon

Aastal 2020 on Lähte Ühisgümnaasium suurepärase keskkonnaga kool. Koos Tartu Valla Spordikooli ja spordirajatistega, Tartu Valla Muusikakooli, Lähte Raamatukogu ning õpilaskoduga moodustub Lähte Ühisgümnaasium tervikliku arengukeskuse.

 

Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtusteks on:

 

1) Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest.

 

2) Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest.

 

3) Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega.

 

4) Tervis – kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist.

 

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: