Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Kontsertprogrammid igale vanuselel

17. veebruaril algusega kell 9.10 toimub aulas koolikontsert "Vasemasin" 4.-6.klassidele. Pääsme hind 3.20.

"Vasemasin" on akustiline kava, mille märksõnadeks on virtuoosne pillimäng, humoorikas laul ning hoogne lavaline liikumine koos tohutu hulga mitmesuguste emotsioonidega. Kava koosneb ülemaailmsetest hittlugudest, mida vürtsitavad pillimeeste trikid ja naljad. Esineb ansambel Brassical, mille koosseisus seitse noormeest, kes mängivad vaskpuhkpille. 19.veebruaril algusega kell 12.25 toimub aulas koolikontsert "Klaveriloomade lood muusikas, sõnas ja pildis" algklassidele. Pääsme hind 2.30.Kuulata saab spetsiaalselt lastele ja noortele kirjutatud meeleolukaid lugusid klaveriloomadest nii sõnas kui muusikas. Lisaks saab oma silmaga suurel ekraanil näha, kuidas kontserdi ajal valmib päris ehtne raamatuillustratsioon. 26. veebruaril algusega kell 11.20 toimub aulas Dorpat Trio esituses kontsert gümnaasiumiastmele, kus kõlab nii instrumentaal- kui vokaalmuusika. Kontsert on tasuta, rahastab Kultuurkapital. "Vasemasin" on akustiline kava, mille märksõnadeks on virtuoosne pillimäng, humoorikas laul ning hoogne lavaline liikumine koos tohutu hulga mitmesuguste emotsioonidega. Kava koosneb ülemaailmsetest hittlugudest, mida vürtsitavad pillimeeste trikid ja naljad. Esineb ansambel Brassical, mille koosseisus seitse noormeest, kes mängivad vaskpuhkpille. 19.veebruaril algusega kell 12.25 toimub aulas koolikontsert "Klaveriloomade lood muusikas, sõnas ja pildis" algklassidele. Pääsme hind 2.30.Kuulata saab spetsiaalselt lastele ja noortele kirjutatud meeleolukaid lugusid klaveriloomadest nii sõnas kui muusikas. Lisaks saab oma silmaga suurel ekraanil näha, kuidas kontserdi ajal valmib päris ehtne raamatuillustratsioon. 26. veebruaril algusega kell 11.20 toimub aulas Dorpat Trio esituses kontsert gümnaasiumiastmele, kus kõlab nii instrumentaal- kui vokaalmuusika. Kontsert on tasuta, rahastab Kultuurkapital. 17. veebruaril algusega kell 9.10 toimub aulas koolikontsert "Vasemasin" 4.-6.klassidele. Pääsme hind 3.20. This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place.
Kontsertprogrammid igale vanuselel
Kontsertprogrammid igale vanuselel
This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place. We found out that company capable of which web hosting is best is worth of mentioning and therefore we publish link here. I love their enthusiasm on describing their experiences on the best web hosting witness click for more it is about web top hosting and reliable services, which guarantee 100% of operator mostly for long time use. I used the best website hosting for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kontsertprogrammid igale vanuselel Kontsertprogrammid igale vanuselel

Kontsertprogrammid igale vanuselel

9. veebr. 2016

17. veebruaril algusega kell 9.10 toimub aulas koolikontsert "Vasemasin" 4.-6.klassidele. Pääsme hind 3.20.

Kontsertprogrammid igale vanuselel

"Vasemasin" on akustiline kava, mille märksõnadeks on virtuoosne pillimäng, humoorikas laul ning hoogne lavaline liikumine koos tohutu hulga mitmesuguste emotsioonidega. Kava koosneb ülemaailmsetest hittlugudest, mida vürtsitavad pillimeeste trikid ja naljad. Esineb ansambel Brassical, mille koosseisus seitse noormeest, kes mängivad vaskpuhkpille.

 

19.veebruaril algusega kell 12.25 toimub aulas koolikontsert "Klaveriloomade lood muusikas, sõnas ja pildis" algklassidele. Pääsme hind 2.30.

Kuulata saab spetsiaalselt lastele ja noortele kirjutatud meeleolukaid lugusid klaveriloomadest nii sõnas kui muusikas. Lisaks saab oma silmaga suurel ekraanil näha, kuidas kontserdi ajal valmib päris ehtne raamatuillustratsioon.

 

26. veebruaril algusega kell 11.20 toimub aulas Dorpat Trio esituses kontsert gümnaasiumiastmele, kus kõlab nii instrumentaal- kui vokaalmuusika. Kontsert on tasuta, rahastab Kultuurkapital.

17. veebruaril algusega kell 9.10 toimub aulas koolikontsert "Vasemasin" 4.-6.klassidele. Pääsme hind 3.20.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: