Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Klassikaraadio tähistab Rahvusvahelist Muusikapäeva

Sel aastal on Klassikaraadio peamine ettevõtmine Muusikapäeva viktoriin!

20 küsimusega muusikaviktoriin toimub muusikapäeva hommikul Klassikaraadio internetileheküljel ja on mõeldud laiale muusikasõprade ringile. Pooled küsimustest on kuulamis-vaatamisküsimused. Viktoriin sobib ka kooliõpilastele.Tegemist on sarnase veebipõhise lahendusega nagu e-etteütlus Vikerraadios. Küsimused on vastusevariantidega ning osavõtjad saavad hiljem ka tagasisidet, kuidas neil läks. Viktoriin on meie veebileheküljel http://klassikaraadio.err.ee/ avatud kolmapäeval 1. oktoobril kell 7 – 12. Kokkuvõtted teeme Klassikaraadio eetris kell 13. Osalejate vahel läheb loosi plaate, kontserdipileteid, vahvaid suveniire ning peaauhind, muusikapäeva tort. 20 küsimusega muusikaviktoriin toimub muusikapäeva hommikul Klassikaraadio internetileheküljel ja on mõeldud laiale muusikasõprade ringile. Pooled küsimustest on kuulamis-vaatamisküsimused. Viktoriin sobib ka kooliõpilastele.Tegemist on sarnase veebipõhise lahendusega nagu e-etteütlus Vikerraadios. Küsimused on vastusevariantidega ning osavõtjad saavad hiljem ka tagasisidet, kuidas neil läks. Viktoriin on meie veebileheküljel http://klassikaraadio.err.ee/ avatud kolmapäeval 1. oktoobril kell 7 – 12. Kokkuvõtted teeme Klassikaraadio eetris kell 13. Osalejate vahel läheb loosi plaate, kontserdipileteid, vahvaid suveniire ning peaauhind, muusikapäeva tort. Sel aastal on Klassikaraadio peamine ettevõtmine Muusikapäeva viktoriin! Simple, yet really professionally explained best web hosting, I really enjoyed reading it.
Klassikaraadio tähistab Rahvusvahelist Muusikapäeva
Klassikaraadio tähistab Rahvusvahelist Muusikapäeva
Simple, yet really professionally explained best web hosting, I really enjoyed reading it. Maintaining website is really important, I discovered web top hosting and use truly reliable service now. They have more in one page than others have in five written on topic best website hosting learn araweb.co.uk for best web hosting therefore I use allways their services when I need website hosting best best offers after long story. I read about best hosting website and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Klassikaraadio tähistab Rahvusvahelist Muusikapäeva Klassikaraadio tähistab Rahvusvahelist Muusikapäeva

Klassikaraadio tähistab Rahvusvahelist Muusikapäeva

23. sept. 2015

Sel aastal on Klassikaraadio peamine ettevõtmine Muusikapäeva viktoriin!

20 küsimusega muusikaviktoriin toimub muusikapäeva hommikul Klassikaraadio internetileheküljel ja on mõeldud laiale muusikasõprade ringile. Pooled küsimustest on kuulamis-vaatamisküsimused. Viktoriin sobib ka kooliõpilastele.
Tegemist on sarnase veebipõhise lahendusega nagu e-etteütlus Vikerraadios. Küsimused on vastusevariantidega ning osavõtjad saavad hiljem ka tagasisidet, kuidas neil läks.
 
Viktoriin on meie veebileheküljel http://klassikaraadio.err.ee/ avatud kolmapäeval 1. oktoobril kell 7 – 12. Kokkuvõtted teeme Klassikaraadio eetris kell 13. Osalejate vahel läheb loosi plaate, kontserdipileteid, vahvaid suveniire ning peaauhind, muusikapäeva tort.
Sel aastal on Klassikaraadio peamine ettevõtmine Muusikapäeva viktoriin!
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: