Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Jõulunädala üritused

15. detsembril toimus jõululaat. A-korpuse aulas ja esimesel korrusel ning hiljem ka C-korpuses oli kõigil soovijail võimaluse osta jõulukingituteks ehteid, kaarte, kudumeid ning puidust ja nahast meisterdatud tooteid. Maiasmokad said oma taskuraha kulutada piparkookidele, vahvlitele ning muudele maiustustele.   15. detsembril toimus jõululaat. A-korpuse aulas ja esimesel korrusel ning hiljem ka C-korpuses oli kõigil soovijail võimaluse osta jõulukingituteks ehteid, kaarte, kudumeid ning puidust ja nahast meisterdatud tooteid. Maiasmokad said oma taskuraha kulutada piparkookidele, vahvlitele ning muudele maiustustele.   For me it was very hard to find forthright company best hosting web because all these breaking ground news in this field.
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
For me it was very hard to find forthright company best hosting web because all these breaking ground news in this field. I was really confused, because did not understand which is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They have more in one page than others have in five written on topic web hosting best discover www.araweb.co.uk in the UK because they offer reliable services, I experienced hosting web top and am convinced of their quality systems mostly for long time use. I used best hosting website for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Jõulunädala üritused Jõulunädala üritused

Jõulunädala üritused

9. dets. 2016
Jõulunädala üritused

15. detsembril toimus jõululaat. A-korpuse aulas ja esimesel korrusel ning hiljem ka C-korpuses oli kõigil soovijail võimaluse osta jõulukingituteks ehteid, kaarte, kudumeid ning puidust ja nahast meisterdatud tooteid. Maiasmokad said oma taskuraha kulutada piparkookidele, vahvlitele ning muudele maiustustele. 

 

Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Jõulunädala üritused
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: