Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
JÕULULAAT 2021

Meie koolis on väga pikk traditsioon korraldada detsembris jõululaat, kus õpilased ja ka õpetajad kauplevad enda tehtud asjadega.

Sel aastal toimub jõululaat neljapäeval, 16. detsembril kell 9.55 -11.20. Kel huvi laadal enda tehtud asjadega kaubelda, on nüüd paras aeg ettevalmistusi tegema hakata: mõtle, mida teha tahad ja hakka tegutsema!1., 2. ja 3. kooliastme õpilane annab oma osalemissoovist teada klassijuhatajale hiljemalt 14. detsembriks.Gümnaasiumi osaleja annab oma osalemissoovist teada juhtimiskeskuses või kirjutab korraldusjuhile Stuudiumis (ikka 14.detsembriks).Kauplemine toimub aulas ja 1. korruse fuajees toolide ja pinkide peal. Selleks, et tool ei määrduks, palun igal kauplejal kaasa võtta kate, mille saab toolile kaitseks peale panna.Loovust ja head ettevalmistust! Sel aastal toimub jõululaat neljapäeval, 16. detsembril kell 9.55 -11.20. Kel huvi laadal enda tehtud asjadega kaubelda, on nüüd paras aeg ettevalmistusi tegema hakata: mõtle, mida teha tahad ja hakka tegutsema!1., 2. ja 3. kooliastme õpilane annab oma osalemissoovist teada klassijuhatajale hiljemalt 14. detsembriks.Gümnaasiumi osaleja annab oma osalemissoovist teada juhtimiskeskuses või kirjutab korraldusjuhile Stuudiumis (ikka 14.detsembriks).Kauplemine toimub aulas ja 1. korruse fuajees toolide ja pinkide peal. Selleks, et tool ei määrduks, palun igal kauplejal kaasa võtta kate, mille saab toolile kaitseks peale panna.Loovust ja head ettevalmistust! Meie koolis on väga pikk traditsioon korraldada detsembris jõululaat, kus õpilased ja ka õpetajad kauplevad enda tehtud asjadega. For me it was very hard to find forthright company which is the best web hosting because all these breaking ground news in this field.
JÕULULAAT 2021
JÕULULAAT 2021
For me it was very hard to find forthright company which is the best web hosting because all these breaking ground news in this field. Third argument is that the best web hosting not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. I love their enthusiasm on describing their experiences on web hosting top find this hosting article I am confident, that the best website hosting is one of the best clear system everyday usage is really what matters. Therefore see UK web hosting and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
JÕULULAAT 2021 JÕULULAAT 2021

JÕULULAAT 2021

1. dets. 2021

Meie koolis on väga pikk traditsioon korraldada detsembris jõululaat, kus õpilased ja ka õpetajad kauplevad enda tehtud asjadega.

JÕULULAAT 2021

Sel aastal toimub jõululaat neljapäeval,

16. detsembril kell 9.55 -11.20.

 

Kel huvi laadal enda tehtud asjadega kaubelda, on nüüd paras aeg ettevalmistusi tegema hakata: mõtle, mida teha tahad ja hakka tegutsema!

  • 1., 2. ja 3. kooliastme õpilane annab oma osalemissoovist teada klassijuhatajale hiljemalt 14. detsembriks.
  • Gümnaasiumi osaleja annab oma osalemissoovist teada juhtimiskeskuses või kirjutab korraldusjuhile Stuudiumis (ikka 14.detsembriks).
  • Kauplemine toimub aulas ja 1. korruse fuajees toolide ja pinkide peal. Selleks, et tool ei määrduks, palun igal kauplejal kaasa võtta kate, mille saab toolile kaitseks peale panna.

Loovust ja head ettevalmistust!

Meie koolis on väga pikk traditsioon korraldada detsembris jõululaat, kus õpilased ja ka õpetajad kauplevad enda tehtud asjadega.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: