Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Informatsioon distantsõppe korralduse kohta Lähte Ühisgümnaasiumis

COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks ja haiguse ennetamiseks on Lähte Ühisgümnaasium kuni 20. aprillini üle viidud kodusele õppele. Vajadusel võib periood pikeneda.

Õpilaste ja õpetajate suhtlemine toimub sellel perioodil e-kanalite, põhiliselt Stuudiumi, kaudu. Tahan rõhutada, et õpe ei ole ära jäetud vaid seda viiakse läbi tavapärasest erineval viisil.Palun lapsevanematel kaasa aidata, et Teie lapsed võtaksid oma õppimist ja ülesannete täitmist tõsiselt. Oleks hea, et saaksime vajaliku tehtud ilma õppeaastat pikendamata. Õpetajatega on võimalik ühendust võtta e-kanalites tööpäeviti kella 8.00-15.00-ni. Kui Teie peres esineb viirusesse haigestumist siis palun informeerida mind otse. See info aitab edaspidi koolil vajalikke otsuseid õigesti teha. Jääge terveks! Head soovidesÜllar Loksdirektor Juhendi distantsõppe korralduse kohta leiate siit. Info distantsõppe korralduse kohta (.pdf 0,4Mb). Õpilaste ja õpetajate suhtlemine toimub sellel perioodil e-kanalite, põhiliselt Stuudiumi, kaudu. Tahan rõhutada, et õpe ei ole ära jäetud vaid seda viiakse läbi tavapärasest erineval viisil.Palun lapsevanematel kaasa aidata, et Teie lapsed võtaksid oma õppimist ja ülesannete täitmist tõsiselt. Oleks hea, et saaksime vajaliku tehtud ilma õppeaastat pikendamata. Õpetajatega on võimalik ühendust võtta e-kanalites tööpäeviti kella 8.00-15.00-ni. Kui Teie peres esineb viirusesse haigestumist siis palun informeerida mind otse. See info aitab edaspidi koolil vajalikke otsuseid õigesti teha. Jääge terveks! Head soovidesÜllar Loksdirektor Juhendi distantsõppe korralduse kohta leiate siit. Info distantsõppe korralduse kohta (.pdf 0,4Mb). COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks ja haiguse ennetamiseks on Lähte Ühisgümnaasium kuni 20. aprillini üle viidud kodusele õppele. Vajadusel võib periood pikeneda. It's definitely not about low price of best hosting web but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of web hosting best reliability.
Informatsioon distantsõppe korralduse kohta Lähte Ühisgümnaasiumis
Informatsioon distantsõppe korralduse kohta Lähte Ühisgümnaasiumis
It's definitely not about low price of best hosting web but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of web hosting best reliability. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See web top hosting and dicover best companies. They explained it in plain English with simple analogies, it makes the best website hosting link top quality for hosting web in UK, this is araweb.co.uk new knowledge about web hosting in UK is cool, specially if clear system for my websites are all up now and are not breaking down. therefore hosting UK web really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Informatsioon distantsõppe korralduse kohta Lähte Ühisgümnaasiumis Informatsioon distantsõppe korralduse kohta Lähte Ühisgümnaasiumis

Informatsioon distantsõppe korralduse kohta Lähte Ühisgümnaasiumis

Üllar Loks, direktor 13. märtsil 2020

COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks ja haiguse ennetamiseks on Lähte Ühisgümnaasium kuni 20. aprillini üle viidud kodusele õppele. Vajadusel võib periood pikeneda.

Õpilaste ja õpetajate suhtlemine toimub sellel perioodil e-kanalite, põhiliselt Stuudiumi, kaudu. Tahan rõhutada, et õpe ei ole ära jäetud vaid seda viiakse läbi tavapärasest erineval viisil.

Palun lapsevanematel kaasa aidata, et Teie lapsed võtaksid oma õppimist ja ülesannete täitmist tõsiselt. Oleks hea, et saaksime vajaliku tehtud ilma õppeaastat pikendamata. Õpetajatega on võimalik ühendust võtta e-kanalites tööpäeviti kella 8.00-15.00-ni. 

Kui Teie peres esineb viirusesse haigestumist siis palun informeerida mind otse. See info aitab edaspidi koolil vajalikke otsuseid õigesti teha.

 

Jääge terveks!

 

Head soovides

Üllar Loks

direktor

 

Juhendi distantsõppe korralduse kohta leiate siit.

pdf Info distantsõppe korralduse kohta (.pdf 0,4Mb).
COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks ja haiguse ennetamiseks on Lähte Ühisgümnaasium kuni 20. aprillini üle viidud kodusele õppele. Vajadusel võib periood pikeneda.
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: