Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Heategevuslik sügislaat

4. oktoobril toimus Lähte kooli I kooliastme heategevuslik sügislaat. Õpilaste hääletuse tulemusena otsustati saadav müügitulu annetada Tartu loomade varjupaigale. Laadapäeval sadas vihma ja seetõttu toimus müük C-korpuse fuajees. Kokku oli 45 müüjat, nende hulgas mõned õpetajad ja kooli huvijuht. Laat algas suure saginaga ja juba poole tunniga oli enamus kaubast ostja leidnud. Müügil olid aiasaadused, hoidised, leib, õunamahl, pärnaõied, jõhvikad, lilled ja palju erinevaid küpsetisi. Kõige populaarsem müügilett oli see, kus valmistati õunamahlast tervislikku limonaadi. Seal oli lausa järjekord! Aitäh müüjatele ja ostjatele! I kooliastme õpilased said laadatuluna kokku 814 eurot. Uus laat on juba aasta pärast sügisel! Kohtumiseni!  4. oktoobril toimus Lähte kooli I kooliastme heategevuslik sügislaat. Õpilaste hääletuse tulemusena otsustati saadav müügitulu annetada Tartu loomade varjupaigale. Laadapäeval sadas vihma ja seetõttu toimus müük C-korpuse fuajees. Kokku oli 45 müüjat, nende hulgas mõned õpetajad ja kooli huvijuht. Laat algas suure saginaga ja juba poole tunniga oli enamus kaubast ostja leidnud. Müügil olid aiasaadused, hoidised, leib, õunamahl, pärnaõied, jõhvikad, lilled ja palju erinevaid küpsetisi. Kõige populaarsem müügilett oli see, kus valmistati õunamahlast tervislikku limonaadi. Seal oli lausa järjekord! Aitäh müüjatele ja ostjatele! I kooliastme õpilased said laadatuluna kokku 814 eurot. Uus laat on juba aasta pärast sügisel! Kohtumiseni!  For me it was very hard to find forthright company what is the best web hosting because all these breaking ground news in this field.
Heategevuslik sügislaat
Heategevuslik sügislaat
For me it was very hard to find forthright company what is the best web hosting because all these breaking ground news in this field. I was really confused, because did not understand which is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They are competent and concerned about web hosting best note best web site hosting I experienced which web hosting is best in most personal knowledge, therefore I know, that operator and well structured presentation about top web hosting which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Heategevuslik sügislaat Heategevuslik sügislaat

Heategevuslik sügislaat

Heategevuslik sügislaat

4. oktoobril toimus Lähte kooli I kooliastme heategevuslik sügislaat. Õpilaste hääletuse tulemusena otsustati saadav müügitulu annetada Tartu loomade varjupaigale. Laadapäeval sadas vihma ja seetõttu toimus müük C-korpuse fuajees. Kokku oli 45 müüjat, nende hulgas mõned õpetajad ja kooli huvijuht. Laat algas suure saginaga ja juba poole tunniga oli enamus kaubast ostja leidnud. Müügil olid aiasaadused, hoidised, leib, õunamahl, pärnaõied, jõhvikad, lilled ja palju erinevaid küpsetisi. Kõige populaarsem müügilett oli see, kus valmistati õunamahlast tervislikku limonaadi. Seal oli lausa järjekord! Aitäh müüjatele ja ostjatele!

I kooliastme õpilased said laadatuluna kokku 814 eurot. Uus laat on juba aasta pärast sügisel!


Kohtumiseni!

 

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: